Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulay

Podkłady i pudry

Polecane posty

Gość paulay

Hej dziewczyny :) Chciałabym się dowiedzieć, co sądzicie o używaniu podkładu i pudru? Ja zaczęłam podkład stosować jako 15-latka. Teraz mam 20 lat i czuję, że moja cera bardzo się pogorszyła. Żałuję, że w ogóle zaczęłam to używać :( Przeszłam już przez lepsze i gorsze kosmetyki. Chciałabym przywrócić mojej cerze zdrowy wygląd. A Wy jak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam od paru lat Manhattan Clearface Compact Powder Antybakteryjny puder w kamieniu , cera jest super :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam głównie Affinitone z Mybelline. Wcześniej używałam Loreal true match - bardzo mi pasował, ale ta cena ;/ Chciałabym całkowicie przestać używać podkładów, ale już nie wiem co robić z moją cerą, by móc wyjść na miasto bez podkładu i wstydu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdjskv
affinitone bardzo mi cere kiedys zepsul. dobry a raczej dobrze dobrany do skory podklad krzywdy nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam wyłącznie podkłady i pudry mineralne nie chcę reklamować konkretnej marki, akurat używam EDM, ale jest wielu producentów, trzeba trochę pomyszkować, czasem kupić coś zza granicy, a naprawdę warto, moja cera świetnie znosi codzienny makijaż, jakby się uspokaja, zmniejszają się zaczerwienienia, pory się nie zapychają itd. może cena nie jest super niska, ale opakowania są zwykle baaardzo wydajne, bo używa się tych produktów w bardzo małych ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara009
Dlatego ja stawiam na delikatne, niezapychające podkłady. Kiedyś używałam afinitona ale był beznadziejny, nie dośc ze w ogóle nie był trwały, śmierdział alkoholem to później miałam wysyp na twarzy:/ teraz używam photo finish z karaji, który jest delikatny i przede wszystkim nie zatyka porów i jak na razie nie mam problemów ze skórą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny podklad, ktorym jestem zachwycona to Armani Maestro. Wszystkie inne wyglądają jak maska. Pudriw używał różnych, co popadnie, żaden się nie wybija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 40 lat i nigdy się nie malowałam maluję się może 2-3 razy w roku i pewnie dlatego mam ładną cerę i wyglądam na młodszą niż jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 36 lat, używam kosmetyków w większości naturalnych, albo przynajmniej z naturalnymi składnikami na początku listy składników, od dawna używam kosmetyków mineralnych do makijażu, a makijaż robię codziennie i też wyglądam znacznie młodziej niż moje koleżanki-równolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś używałam dość ciężkich podkładów -m.in. max factor lasting finish czy jakoś tak - opakowanie z gwiazdką. ale stwierdzilam, ze nie ma sensu sobie tak zatykać porów tylko po to bo kryje jak maska... cera bardzo szybko niestety sie niszczy od wszystkich podkladow. wiec jesli juz uzywam to albo mineralny, albo krem CC z bielendy. polecam, bo naprawde kryje a nie zatyka porow i jednoczesnie nawilza - super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam podkladu za 5zł Butterfly i jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje w sklepie "wszystko za 4 zł "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 33 lata i uzywam sporadycznie pudrow .Bardzo delikatny puder w kamieniu ma firma Joko mozaika ja uzywam ciemniejszej wersji co do podkładów najlepszy jaki w zyciu miałam to Giordani Gold Firmy Oriflame nie robi maski jest naturalny efekt .Dodam że to dla mnie najlepsze ale jezeli chcesz poprawic cerę miec łądna .To kup sobie Ziemia Egipska bi- kor puder sa mini wersje i bardzo lubie tez puder terra del sol tanszy jest i tez rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 29 i nie używam podkladow ani pudrow. Kiedys uzywalam pudru ale potem przestalam. Wychodze normalnie na ulicę nieumalowana, ludzi nie strasze. Nie widzę sensu nakladania tapety, no chyba że ktoś ma jakieś plamy, brzydką cere to mozna zakryc ale uważam, że wiekszosci kobiet nie jest to potrzebne w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za Długi poemat , skroc go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam 33 lata i uzywam sporadycznie pudrow .Bardzo delikatny puder w kamieniu ma firma Joko mozaika ja uzywam ciemniejszej wersji co do podkładów najlepszy jaki w zyciu miałam to Giordani Gold Firmy Oriflame nie robi maski jest naturalny efekt .Dodam że to dla mnie najlepsze ale jezeli chcesz poprawic cerę miec łądna .To kup sobie Ziemia Egipska bi- kor puder sa mini wersje i bardzo lubie tez puder terra del sol tanszy jest i tez rewelacyjny za długi poemat , skroc go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co masz na mysli mowiac brzydka cera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tylko podkładu i pudru YSL , wszystko mam z tej firmy . Przedtem NRicci ale juz nie ma tej firmy zostały tylko perfumy( dobre nawiasem mówiąc :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
YSL ma bardzo dobre pudry sypkie i świetną kolorystyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkłady są za ciężkie i wyglądają jak charakteryzacja do filmu. Krem BB Diora jest świetny, wygląda jak naturalnie piękna skóra. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprobowalam mase pudrow i podkladow. Jednak od jakiegos czasu nr 1 to Lancome Le Teint Visionnaire i chyba tak juz zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy puder znajdziesz pod różowym logiem marki bell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca makeupowiczka
Dlatego najwazniejsze jest codzienne dokładne oczyszczanie. Tez kiedys sie z tego smialam, dopoki mnie kosmetyczka nie przekonała, ze demakijaz i oczyszczanie to podstawa,bo bez tego nawet nawilzanie niewiele da, jak sie skory nei przygotuje na to. Dlatego dobrze tez kosmetyki do makijazu stosowac takie o lekkiej formule, niezbyt gęste itp. Nakładanie pędzlem tez lepsze niż gąbką bo oszczędniej i naturalniej. A co do kosmetyku jaki polecam to moje ostatnie odkrycie - pudel od -417. daje naturalny efekt i mozna jednym kosmetykiem od razu poprawic kontur twarzy bo ma 2 kolory. jest naprawde fajny i mimo ceny, wydajny bardzo wiec sie opłaca. Zaszalałam i kupiłam tu: http://minus417.com.pl/biomimetyczny-puder-z-kompleksem-mineralow-8gr,id78.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam podkład mineralny Earthnicity bo kilka koleżanek mówilo że taki podkład zawiera tylko naturalne skladniki i ma dobry wplyw na stan cery. Wypróbowałam i chwalę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam i podkładu i pudru na co dzień i nie zauważyłam żadnego pogorszenia stanu cery, jeżeli masz dobre kosmetyki do makijażu to one nawet twarz chronią przed podrażnieniami od zimna zimą chociażby, ważne żeby skóra mogła pod nimi oddychać i wtedy nie ma szans żeby pogarszały jej stan, ja używam i podkładu i pudru z http://www.pierrerene.pl/ warto sobie zobaczyć co mają w ofercie bo ceny mają niewysokie a jakoś świetną i już od paru dobrych lat jestem im absolutnie wierna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę szkoda 15-letniej skóry na podkłady i pudry, szczerze mówiąc. Tak czy tak, warto zainwestować w dobre kosmetyki, które nie wysuszą skóry i nie pogorszą wyglądu. Jeśli chodzi o puder to zależy co kto lubi. Ja lubię pudry rozświetlające, które mają w zestawie lusterko i pędzelek (w razie potrzeby nagłej poprawy makijażu). Aktualnie używam trójkolorowego L'Oreal True Match Highlight i jestem bardzo zadowolona: rozświetla, nie wysusza, w przyzwoitej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saminetka
Ostatnio widziałam reklame tego Loreal i tez sie nad nim zastanawiałam. Lubie pudry rozświetlające, ale mam jasną cere i cięzko mi dobrac odpowiedni kolor. Maja z tych true match jakis wybór odcieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×