Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adreevna

Podobają się Wam Rosjanki z urody?

Polecane posty

Gość adreevna

Podobają się Wam Rosjanki z urody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentka
tak maja twarze jak lalki, ale faktycznie styl przypomina czasami wrecz Wiolette Villas- wszystko przesadzone- makijaz, kolory,fryzura a to nieeleganckie jest niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to one takie jakies zawsze "napuchnięte" gruboskórne. Widziałam tylko kilka ładnych. Fakt też, że to tandeciary straszne. POtrafią na plażę iść w pełnym makijażu w kolorze różowo-niebieskim, do tego wszystkie zloto jakie mają w domu i buty na koturnach. Włosy utlenione chyba wodą tlenioną na słoneczną żółć. Taki jest moj obraz Rosjanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, są na maksa tandetne, miałam okazje poobserwować je na wakacjach i przeżyłam szok.. masakra, one mają jakiś zaburzony obraz piękna, że nie wspomnę o klasie.. papuzi makijaż, białe kozaki latem, swterki z bazaru w żwawych kolorach ;) zółto-blond czupryna, oczywiście cyc na wierzchu..wiocha totalna.. tak postrzegam większość Rosjanek, widziałam 1 ładną, ubraną ze smakiem, ale straszna szmata z niej była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neveragainn
A gdzie wy na zywo tyle Rosjanek widzialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalllaaaaaaa
tak zgadzam sie z kimś kto napisal że mają twarze jak lalk, i fakt uwielbiają wszystko co jest blyszczące, zlote z cekinami itd.. A gdzie ich tyle? Np w zakopanem w styczniu jest sezon na rusków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee.. np w Egipcie, one uwielbiają ten kraj :P od razu było wiadomo, która laska jest z Rosji, wyróżniały się z tłumu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam za granica, wszyscy biora mnie za Rosjanke, mam nadzieje, ze nie po ubiorze i makijazu :P :P :P , czasem juz mam tego dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosjanki najbardziej widoczne są w Egipcie, Turcji i Tunezji. Jest ich tam po prostu mnóstwo. Siedzą w 5 * hotelach i wydają kasę na swoich lovelasów. Naprawdę ubiór mają charakterystyczny. A do tego są bardzo śmiałe. Byłam z moim chłopakiem na wakacjach ostatnio i była jedna w hotelu, sama. I nawet jak siedzieliśmy razem to ta bezczelna pinda podchodziła do mojego i chciała np. ogień. A za każdym razem jak się mijaliśmy puszczała do niego oczko. Nabijaliśmy się z niej trochę bo ubiór miała nieziemski, a z basenu i leżaka nie schodziła cały dzień i mimo to była trupioblada. I te buty na koturnach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty 123
popatrzcie na siebie zazdrosne pasztety!!!!!!!wyjdzcie na ulice i zobaczcie ile jest tandeciar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pojedź sobie do tych krajów, o ktrych pisała Pariss, moze wtedy zrozumiesz.. wiesz, to nie jest raczej zazdrość, ale moż esię mylę ;) :P szczerze, wyglądają jak tirówki, kompletne bezguścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ładne są nawet , miałam koleżanki z Rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×