Odpowiedz na ten temat

pokonałam wypadanie włosów! :)

• puublishing 2017.07.02 [23:32]
    Bardzo dobre rezultaty miałam z szamponem Elastabion Floslek. Jest super!
  • gość 2017.07.04 [14:43]
    Jak wygląda ten maping w APH?
  • gość 2017.07.05 [09:21]
    Po tym USG włosa w In Harmony też się wiele dowiedziałam. Po pierwsze czeka mnie zmiana pielęgnacji...
  • gośćAda 2017.07.11 [14:07]
    Polecam naturalne kosmetyki na wypadanie włosów http://pachnacakraina.com/wypadajace-wlosy-le k jak dla mnie tylko po nim przestały mi wypadać
  • gość 2017.07.12 [11:13]
    Mnie też się udało pokonać wypadanie włosów! Bardzo pomogły mi plastry dermastic, które przyklejałam sobie na noc. One uwalniają składniki aktywne wnikając bezpośrednio do cebulek włosa i wzmacniając je od wewnątrz. Efekty natychmiastowe i bardzo widoczne.
  • mamaalan 2017.07.21 [09:09]
    ja tez pokonalam wypadanie ale troche to trwalo zanim znalazlam sposob, który u mnie zadziałał. polecam zaczac od konsultacji z trychologiem
  • gość 2017.07.21 [12:27]
    To super ze udało Ci się pokonać te problem
    http://www.jellybearhair.pl
  • gośćMarta 2017.07.25 [11:25]
    Witam polecam naturalny lek na wypadanie włosów http://pachnacakraina.com/wypadajace-wlosy-le k mi osobiście bardzo pomógł
  • gość 2017.07.27 [14:53]
    Polecam bardzo fajne miejsce, gdzie można przedłużyć włosy, zrobić retusz lub przeprowadzić kuracje zapobiegające wypadaniu włosów. http://www.miraflores.pl/ Na miejscu jest tez bardzo duży wybór organicznych farb oraz kosmetyków do pielęgnacji włosów.
  • Agnieszka_Z 2017.07.27 [15:07]
    a brał ktoś z Was biotebal? jak efekty?
  • gość 2017.07.27 [19:00]
    Ja brałam te tabletki, ale bolał mnie po nich żołądek i musiałam odstawić. Natomiast pani w aptece poleciła mi plastry dermastic. Przykleja się na noc koło włosów, na przykład na czoło lub kark. Zauważyłam ogromną różnicę! Włosy przestały wypadac i sie wzmocniły, a co najwazniejsze moj żołądek ma się bardzo dobrze.
  • gość 2017.07.31 [02:20]
    Ja z kolei bardzo polecam Nefret - to taki super ziołowy preparat. Genialny, włosy mi się bardzo poprawiły!!!
  • gość 2017.07.31 [14:47]
    Nie wiecie ile kosztuje usg włosów w In Harmony? Nie znalazłam żadnej informacji...
  • gość 2017.08.04 [16:55]
    Ja bardzo miło wspominam kurację plastrami dermastic. Używałam ich przez 8 tygodni, czyli zrobiłam całą kurację. Moje włosy po nich stały się dużo mocniejsze, bardziej sprężyste, no i przestały wypadać!
  • gość 2017.08.06 [19:14]
    jeśli ktoś pisze,że pokonał wypadanie włosów i podaje link gdzie i czym to po prostu jest to reklama.Dlaczego się wzajemnie oszukujecie,jesli włosy zaczęły wypadać nic już nie pomoże .Lysienie plackowate sprawi ,że głowa będzie jak kolano.Szukacie pomocy.wcierki,ostrzykiwanie głowy,masaże,drogie leki.są po to aby wyciągnąć kasę.Przez dobrych kilka lat walczyłam o każdy włos,wydałam masę pieniędzy.Czapeczki i chustki na głowie nosiłam kilka lat.aż trafiłam na 2 Gabinety w Wawie produkujące tz systemy 6500. Wzięłam kredyt i pojechalam, Oczywiście reklama była super tylko nic sie to nie miała do faktów.To co mi zrobiono , było okropne,frędzle wiszące smętnie wokół głowy. Przyklejone plastrem do łysiny pod wpływem gorąca pot spływał spod systemu plaster się odkleil ,system na ulicy wiatr zwiał z głowy,Nie dajcie sie wrobić,nie wierzcie reklamie tych Klinik.Już lepiej kupić ładną perukę ,przewiewną syntetyczne włosy za 600 -700 zł. gdzie nie trzeba golić włosów i mają szansę odrastać pod peruką.System nie daje tej szansy,Nie wierzcie klamstwom w tych reklamach i slowom właścicieli.Nie wierzcie ,że jest lek na odrost wlosow. .Tak wygląda prawda.Przeżyłam to więc wiem,pozdrawiam Łysa
  • gość 2017.08.06 [19:41]
    Ja tez mialam ten problem. Obecnie wypada mi norma do 150 wlosow, a czasami sa taki dni, ze wypadnie mi ich tylko kilkanascie .
    Mi zawsze wypadalo duzo wlosow, gdy moj maz mnie poznal 6 lat temu to myslal, ze ja niedlugo wylysieje . Po kilku latach nic sie nie zmienialo i mimo wypadania , ja wciaz mialam puszyste wlosy i bujna czupryne. Ktoregos razu zauwazylam przeswit na czubku glowy, ale szybko o tym zapomnialam i zignorowalam to. Po jakims czasie znowu wydawalo mi sie , ze ta linia jest szersza i skora mi sie az swieci tam . Zaczelam sie tym bardzo martwic, ale wciaz wydawalo mi sie, ze tylko tak mi sie wydaje. Poszlam do mojej fryzjerki i ona rzucila uwage, ze wlosy mi bardzo wypadaja. Wtedy juz przestraszylam sie na calego i sie zczelo. Szampony, wcierki . Olej rycynowy wcierany w skore glowy, witaminy itp. Na efekty trzeba duzo czekac , bo az 3 miesiace. Kupilam tez biotyne, plus biotyna w zestawie witamin. Ktoregos razu kupilam tez collagen w proszku na skore i tam tez byla biotyna ( 1000 % dziennej dwki) Zaczelam sie martwic, czy ja nie przyjmuje tej biotyny za duzo . Kilka dni pozniej wlosy przestaly mi wypadac. Nie wiem co sie stalo, bo mialam wiele witamin, wcierek ,do tego rzucilam stresujaca prace. Podjrzewam jednak, ze to byly duze dawki biotyny . Dalej jej duzo przyjmuje okolo 5000% dziennego zapotrzebowania i wlosy sie uspokoily. Podobno, ze biotyny nie mozna przepdawkowac.
  • gość 2017.08.06 [19:47]
    A w zestawie multiwitamin bylo jej po prostu za malo . Tak samo jak z bialymi plamkami na paznokciach . Nigdy nie moglam sie ich pozbyc i nic nie dzialalo na nie. Staram sie zdrowo odzywiac, oprocz tego przyjmowalam witaminy i ogarniala mnie irytacja, jak ktos mi dawal rady, ze mi witamin brakuje, wiec stad te plamki . Przypadkowo zaczelam brac kwas foliowy(dodatkowo , bo bralam ten tez w multiwitaminach ) i dzieki niemu plamki zniknely. Oczywiscie nie kapnelam sie , ze to dlatego. Pozniej z lenistwa przestalam brac kwas i plamki od nowa zaczely wychodzic i wtedy juz sie kapnelam. Obecnie znowu przyjmuje dodatkowo kwas foliowy i mam tylko te stare plamki , a nowe juz sie nie pojawiaja. Kwas foliowy zlikwidowal tez opryszcze na wargach, bo mialam ja czasami miesiac po miesiacu .
  • gość 2017.08.06 [19:52]
    Chodzi mi o to, ze w zestawie witamin mimo iz jest czegos 100 %, to moze to wciaz za malo , aby powstrzymac jakis problem. Oczywiscie zawsze szukam info w internecie na temat przedawkowania, kiedy ono juz bedzie i efekty uboczne
  • mnostwoMilosci 2017.08.07 [21:35]
    Gratuluję! Cudownie, bo nie każdemu się to udaje! Ja sama walczyłam strasznie długo, aż w końcu na moje nadmierne wypadanie włosów pomógł mi Vitapil, ale bardzo dlugo walczylam, wiec wiem co to dla Ciebie znaczy <3
  • gość 2017.08.18 [07:39]
    Dziewczyny, ale wypadanie włosów to nie zawsze jest łysienie plackowate. Częściej to po prostu brak witamin, nieumiejętna pielęgnacja lub błędy fryzjerskie. I w takiej sytuacji suplementy diety czy właśnie plastry dermastic jak najbardziej pomagają. Ja miałam dwukrotnie problem z wypadaniem włosów, raz po farbowaniu, gdy fryzjerka za długo trzymała farbę i częściowo spaliła mi włosy, a drugi raz po urodzeniu dziecka. Plastry pomogły w obu sytuacjach.
  • gość 2017.08.25 [10:13]
    Podbijam pytanie o maping! Jestem ciekawa jak wygląda i ile kosztuje takie badanie!
  • Kamila_29 2017.08.25 [12:42]
    a co sądzicie o biotebalu?
  • gość 2017.08.25 [13:08]
    Ja go stosowałam, ale po tych tabletkach bolał mnie żołądek i musiałam przestać. Natomiast pani w aptece polecila mi alternatywę dla tabletek - plastry dermastic, które przykleja się na noc na czoło, albo na kark. Substancje aktywne wnikają wgłąb cebulek i wzmacniają włosy od wewnątrz! Bardzo mi pomogło i w końcu moje włosy stały się mocne i sprężyste.
  • gość 2017.08.29 [00:52]
    Ja wy testowałam na swoich włosów chyba wszystko, ale długo nic nie dawało skutku. Dopiero niedawno zaczęły rosnąć kiedy zaczęłam stosować się do porad z tego bloga http://na-wypadanie-wlosow.pl/
  • aniulka899 2017.09.11 [08:00]
    Jeśli chodzi o dobre tabletki na wypadanie włosów to zdecydowanie polecam Vitapil. Mają dobry skład i można kupić je praktycznie w każdej aptece. Szybko przynoszą efekty przy systematycznym stosowaniu.
  • dankadana 2017.09.11 [08:33]
    Tak, wypadanie włosów to nie zawsze łysienie plackowate, ale chyba i tak lepiej zrobić badania i się upewnić niż stosować coś całkiem nieskutecznego, prawda?
  • gość 2017.09.11 [10:45]
    Ktoś z was miał robione usg włosa? Nie wiecie gdzie w Warszawie można je zrobić?
  • gość 2017.09.15 [12:03]
    Bardzao skuteczny produkt na wypadanie włosow. Sama nie spodziewałam sie takich efektow . Szczerze POLECAM
    http://track.easyprofits.com/1d919b
  • bryśkaLu 2017.09.30 [15:13]
    Moje metoda walczenia z wypadaniem włosów też była całkiem szybka, przyjemna i wygodna. Lek biotebal - kilka miesięcy stosowania tych tabletek, a moje włosy bardzo się wzmocniły, przestały wypadać i nawet pierwsze baby hair się pojawiły.
  • irkakulka 2017.10.02 [21:32]
    Może spróbuj z Vitapil? Gdy miałam problem z wypadaniem włosów sprawdził się świetnie. Stosuję co jesień jak włoski zaczynają wypadać i zdecydowaniem jest moim numerem jeden. http://www.vitapil.pl/Tajemnice-wlosow/o-wlos -od-idealu/Wypadanie-wlosow

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...