Odpowiedz na ten temat

pokonałam wypadanie włosów! :)

• gość 2017.10.13 [12:27]
    USG włosa zrobisz w In Harmony na al. Jerozolimskich. Możesz też zapytać o zabieg kerastase, a może fryzjerka sami ci zaproponuje.
  • gość 2017.10.13 [14:33]
    a ktoś stosował może Seboradin na wypadanie?? sporo osób go poleca i widziałam już w rossmanie. Kupić?
  • gość 2017.10.18 [10:07]
    Miałam strasznie mało i cienkie włosy. Udałam się do Renew Studio i poddałam się zabiegowi redukcji wypadania włosów. Już po 9 zabiegu u mnie, nastąpiło wyraźniejsze zagęszczenie włosów. Jestem bardzo zadowolona. Więcej informacji tutaj: http://renewstudio.pl/
  • gość 2017.10.20 [13:03]
    fryzjerka mi powiedziała, że faceci łysieją, bo szorują ręcznikiem głowę po umyciu... smiech.gif ciekawe porady o tym jak dbać o włosy kręcone, by nie wyłysieć i nie mieć szopy na głowie: http://mlodzinadorobku.pl/jak-dbac-o-wlosy-kr econe/
  • gość 2017.10.24 [20:52]
    Ja zastosowałam skuteczną kurację wzmacniającą. Kupiłam sobie tabletki zawierające biotynę z Biotebala i do tego dorzuciłam ich szampon i odżywkę. Miałam działanie kompleksowe. Włosy przestały wypadać, są dużo silniejsze i zdrowsze.
  • gość 2017.10.25 [09:30]
    Mi pomogły ampułki royal moroccan. Super wzmacniają włosy.
  • Joanna_76 2017.10.25 [10:33]
    Ja zagęściłam włosy w Great Lengths. Super powalający efekt! Nie spodziewałam się, że będzie tak pięknie. Teraz mogę sobie pozwolić na piękne fryzury. Polecam ich kosmetyki - też działają cuda!
  • martyna365 2017.10.27 [19:30]
    Ja również pokonałam wypadanie włosów, pozbywając się nużeńca. Okazało się, że to była przyczyna. Trądzik, który się wtedy pojawił, także zniknął. Pomogła mi maść ZZ ze strony nuzeniec.com.pl, informacje z tej strony oraz pomoc lekarza.
  • traumaoli99 2017.11.05 [04:36]
    Jeśli chodzi o nadmierne wypadanie włosów po porodzie to zdecydowanie polecam Vitapil. Sprawdził się u mnie świetnie. Włosy się zagęściły i przestały wypadać. Dodatkowo były bardziej odżywione. https://www.vitapil.pl/Tajemnice-wlosow/Zdrow e-wlosy-w-ciazy/wypadanie-wlosow-po-porodzie
  • gość 2017.11.08 [09:43]
    Nie wiecie może ile kosztuje usg włosa w In Harmony?
  • gość 2017.11.10 [10:13]
    Niestety nie odpowiem na to pytanie, bo przy okazji koloryzacji w tym salonie dostałam ten zabieg gratis. Może ktoś inny ci pomoże...
  • gość 2017.11.14 [14:16]
    Witam
    Mi pomogły produkty z firmy keep, wlosy przestaly wypadac po 2 dniach a nowe zaczely odrastac po miesiacu, kupilem je ze strony internetowejwww.keep24.pl
    https://www.facebook.com/search/top/?q=keep%2 0professional
  • Damian B 2017.11.17 [09:42]
    Witam . Jak widzę to już ktoś również już poleca ten produkt firmy KEEP24. Może zacznę od początku o moim problemie !
    Również miałem problem z wypadającymi włosami i gniazdkiem na głowie ... ale pewnego dnia znajomy który miał podobny problem (a jak zauważyłem u niego zniknął ten problem) polecił mi środek Keep24 profesional który mu pomógł !! Jest to szampon i wcierka keep professional. zamówiłem również na stronie którą mi podałwww.keep24.pl i zacząłem używać .... po pierwszym tygodniu włosy przestały wypadać a po miesiącu pojawiły się nowe. Do teraz już na pustym placku na głowie pojawiły się włosy mające ok 2 cm co mnie bardzo cieszy że w końcu nie będzie łysiny oczko.gif Polecam ten super środek !!!
  • gość 2017.11.17 [11:23]
    keep24 - kolejni naciągacze.
    Nie dajcie się nabrać na powyższe reklamy. Jak można dla pieniędzy robić ludziom w potrzebie takie świństwo?!
  • gość 2017.11.17 [11:57]
    U mnie takie nadmierne wypadanie włosów było odpowiedzią na stres i sygnałem, ze coś szwankuje w środku. Ale też oczywiście próbowałam różnych środków, wcierek itp. Zaczęło się siwienie, włosy były szorstkie i matowe. po myciu zbierałam je garściami.
    Okazało się, że mam problemy krążeniowe, zaczęłam brać leki, zmieniłam dietę i jem olbrzymie ilości warzyw, nauczyłam się technik relaksacyjnych żeby minimalizować stres. I jest dużo lepiej, włosy znów się błyszczą i zaczynają być gęste. Szkoda kasy na drogie kosmetyki bo one tylko kryją problem. A przyczyna jest w środku nas.
  • gość 2017.11.23 [15:37]
    dobry krzem ze skrzypu polnego na pewno pomoże na wypadanie włosów usmiech.gifhttp://sklep.sveaholistic.pl/krzem-50mg-holis tic-100-kaps.html
    a doraźnie, gdy sytuacja jest dramatyczna to absolutnie trzeba potraktować włosy naftą oczyszczoną - sposób sprawdza mi się od dziecka, nawet gdy miałam okresy bardzo stresujące to wypadanie włosów ustawało już po pierwszym użyciu. Na co dzień jednak krzem, cynk i dbałość o brak stresu usmiech.gif
  • jaśkowa71 2017.11.27 [17:48]
    Trochę przetestowałam preparatów zanim trafiłam na swój numer jeden. Zdecydowałam się na lek Biotebal z najwyższą na rynku dawką biotyny, ponieważ od kilku miesięcy miałam problem z niedoborem witaminy H. Zahamowanie wypadania włosów zauważyłam już po 6 tygodniach i stopniowo jest coraz lepiej. Włosy są mocniejsze, bardzie błyszczące i odżywione. Liczę, że niedługo będą też rosły baby hair.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...