Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POMOCY! Ortopeda w Krakowie pilnie poszukiwany.

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję namiarów na BARDZO DOBREGO ortopedę w Krakowie. Mam problemy ze stawami, szczególnie z kolanami, na które się leczę od ponad 2 lat, mój obecny lekarz jest uważany za dobrego, a i tak nie potrafi mi pomóc. Wszystkie badania w normie (łącznie z USG i rentgenem), a kolana strzelają, bolą i są non-stop opuchnięte. Będę wdzięczna za jakieś namiary, bo w Krakowie mieszkam dopiero od października. Dobrze by było, żeby lekarz miał jakieś powiązania ze szpitalem. W razie gdyby trzeba było coś robić poważniejszego. Ktoś mi wspominał o Tadeuszu Solawie. Opinie ma dobre, ale mało. Ktoś Go zna? Za każdą informację będę ogromnie wdzięczna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Gouda, przyjmuje w przychodni przy ul. Szwedzkiej, gabinet prywatny. Jest specjalistą od kolan własnie, moi znajomi sie lecza u niego i bardzo go chwalą. Pracuje tez w szpitalu św. Rafała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam, może jeszcze ktoś coś powie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bardzo zadowolona z pomocy dr Więcka. kilka razy odwiedziłam go prywatnie po tym jak stłukam palec - ale to tak mocno, że po ponad miesiącu dalej mnie bolał i niemogłam ruszać mimo, ze nie było złamań, zwichnięć czy wybicia. dzięki niemu wszystko wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie to muszę pochwalić gabinet Vitanea w Krakowie ( www.vitanea.eu ). Leczę się u nich w związku z bólami w stawach, a zwłaszcza w kolanach i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Kolana bolą mnie od pewnego feralnego upadku i lekarze nie byli mi w stanie pomóc, tylko ewentualnie jakieś maści czy tabletki przeciwbólowe przepisywali. Zamiast tego korzystam z biorezonansu w domu (mam aparat Smart, certyfikowany, pobudza regenerację organizmu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli badania nie wykazują niczego złego a kolana mimo tego was bolą to polecam wam udać się na rehabilitację ortopedyczną w www.fizjomotus.pl w Krakowie. Oczywiście u nich można również wykonać USG kolana i udać się na konsultacje ortopedyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lekarzy z Prima Med. Jestem tam zapisana do lekarza rodzinnego, ale kiedyś korzystałam też z porady ortopedy i jestem bardzo zadowolona z jakości wizyt w tamtej przychodni. Lekarze są profesjonalni a wizyty bardzo wartościowe. Mają też nowoczesny sprzęt do badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freksa

ja chodze na zabiegi na Słomczyńskiego do G&R i już czuję poprawę. Wcześniej codziennie łykałam tabletki przeciwbólowe, teraz zabeigi bardzo mi pomagają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×