Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skąplikowane

POMÓŻCIE!!!!

Polecane posty

Mam mały problem trochę głupio mi tak o tym pisać... Rok temu poszłam do lekarza i przepisał mi tabletki i czopki na hemoroidy (tabletki okazały się bezużyteczne tylko źle się po nich czuła a czopki chyba pomogły) kupiłam maść na własną rękę i było lepiej nie pękały te pęcherzyki a teraz to pojawiło się z powrotem. Teraz nie wiem co robić... (nie jestem po ciąży żeby mi się pojawił, to nastąpiło nagle) ma ktoś może tak samo nie wiem czy iść do lekarza i na operacje czy stosować maść dalej... Bo chyba to nie może być od jelit że są jakieś guzki czy coś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest po lub tromboza zyl o******czych. Mialam bardzo bolesny stan zapalny i chirurg zapytal, czy chce masc czy moze sprobowac zabieg wyciecia w miejscowym znieczuleniu bez gwarancji, ze sie nie odnowia. Zabieg trwal moze z 5 minut, jestem zadowolona. Wazne, zeby duzo pic i dbac o luzne wyproznienia. Jem codziennie musli z siemieniem lnianym i jest ok. Gdyby cos sie utworzylo to znow zdecyduje sie na usuniecie. Niepotrzebnie tak dlugo cierpialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam u chirurga naczyniowego, zabieg powinien byc refundowany ale pewnosci nie mam, mieszkam za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×