Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Poparzenie-co robic?

Polecane posty

Wczoraj wieczorem poparzylam sobie noge,pieklo niemilosiernie wiec posmarowalam kremem bambino i poszlam spac.Obudzilam sie i mam okropnego babla z jakas ciecza i filoetowa skore wokol.Juz nie boli.Co zrobic ze by nie bylo blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu co zrobilas
????????????jakim kremem??????????????????przeciez poparzenia sie tlustymi rzeczami nie smaruje:O od razu pod zimna wode i do apteki kogos po panthenol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza z tym...
ale blizna juz chyba zostanie.Tez mi sie to kiedys przytrafilo i mam terz rozowa blizne :( dol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups:( myslalam,ze bambino nie jest taki tlusty tylo mocno nawilzajacy jezuuuu nie zdaze chyba do apteki bo jest do 14!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skwarka
sprobuj panthenolem kilka razy dziennie i modl sie zeby nie bylo blizny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu co zrobilas
nie bedzie nie martw sie-ale nie smaruj nastepnym razem(tzn zycze zeby nie bylo nastepnego razu;) ) tylko od razu zimna woda DŁUGO,a potem panthenol.bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny! wlasnie przybieglam z apteki,kupilam i posmarowalam:) mamnadzieje,ze blizny nie bedzie.Kusi mnie,zeby tego bąbla przebic.Jest po dnim taki czrny plaski pieprzyk i to mnie troche niepokoi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak :) ja mam rzut beretem do siemianowickiej oparzeniówki i poszłabym z najmniejszym oparzeniem bo lekarze są świetni :) nie powinnas tego lekcewarzyć ciezko samemu wyleczyc oparzenie tak , żeby nie pozostała blizna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×