Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SELLA

Poszukiwany dobry dentysta z Warszawy

Polecane posty

Gość SELLA

Chciałabym pójść do naprawde do naprawdę dobrego dentysty w Warszawie. Mam powazny problem z jedynką. Cena wizyty bez znaczenia. Ale musi byc naprawdę dobry. Proszę pomózcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafelka
ja też czekam na odpowiedzi :) Masz rację z jedynką nie ma żartów. Ja miałam to szczęście, że jedynkę zrobili mi bardzło ładnie :D W ogóle nie widać, że mam tam plombę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy sw Wincentego na przeciw zielonego zacisza jest swieta dentystka, niestety nie znam numeru, ale moge sprawdzic, przypomnijcie sie na a__t@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam doktora Konrada Walerzaka naprawde swietny specjalista przygotowuje mnie do operacji, przymuje na Urszuli 6 na Nowych Włochach , dojazd 127 mam nadzieje ,ze pomoze chyba, ze juz zabek wyleczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svenska hekate
doktor Grzelczak, ((doktorka:) ) przyjmuje w Dental Union, ulica Bracka 18, przyjmuje w środy; osoba nie tylko kompetentna, ale i bardzo ludzka i miła. leczę u niej już czwarty ząb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawiak23
leszek galas tel. 663 61 06 Broniewskiego 7 podawajcie adresy/tel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinka79
www.stomatologia-ursynow.pl/552.html dr Paweł Piaskowski www.anident.pl/ dr Kowalska www.astermed.pl/index.html dr Włodarska www.idealnyusmiech.pl/?a=0&D=1 dr Tomasz Fałkowski , ale jest bardzo drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktor Adam Okoń, wszczepił mi implant i zrobił super jedynkę, nie do odroznienia od tej drugiej, inni lekarze w tym gabinecie tez fajni, moja siostra i tata są zadowoleni, ale nie znam nazwisk tel.635 23 99 www.bluedental.pl a tam cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojącagienia
a ja polecam DEVELIO na ochocie. Super sprzęt, miło i sympatycznie.Ceny moim zdaniem mają bardzo w porządku. Ja leczę się u dr Karolak i gorąco ją polecam.BARDZO DELIKATNA!!!!!!leczenie u niej nie boli. Serio.tel 22 823 20 40 acha i mają fajną stronę www.develio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikarz;-)
Polecam anna beauty clinic. Bezboleśnie i przemiła pani stomatolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakryczny ból
Byłam ostatnio u dentysty na ul. Zwycięzców 28 to nie dentysta umówiona byłam na rwanie zęba który strasznie mi dokuczał i chciałam się uwolnić od tego strasznego bólu.jak zadzwoniłam się umawiać ustalone było ze zapłacę 100zł ze znieczuleniem-stało się inaczej...przyjęła mnie dentystka niespełna 160cm wzrostu nie ubliżając nikomu ale nie mogła sobie poradzić z wyrwaniem tego zęba kazała mi się zaprzeć rekami i jej pomóc po 25 min wyrwała mi zęba i zainkasowała 150zł.to był początek długiego weekendu piątek.jak myślałam ze jak się go pozbędę to bede maiła w końcu spokój tak się grubo pomyliłam ból był po zębie był większy niż wtedy gdy on jeszcze on był nocy nie przespałam środków przeciwbólowych sie nałykałam co dałało krótkotrwałą ulge aż przestały działać był długi weekend do niej nie mogłam sie udać bo wiadomo wszyscy mają wolne pojechałam w niedziele nie erke stomatologiczną na ulicy st.baryły tam mi powiedziano ze mam suchy zemboduł zmasakrowane dziąsło i nie wyczyszczane miejsce po rwaniu i stąd ten ból bo ropa się zbierała dostałam opatrunek z antybiotykiem za 30zł i polecenie co mam dalej z tym zrobić niestety w niedziele znowu musiałam wrócić na erke na Baryly ponieważ miała już stan zapalny i żadne leki przeciwbólowe nie pomagał dostałam kolejną dawkę antybiotyku za 30zł i receptę na antybiotyk sumując wydałam juz na tego zęba choć już go nie mam 230zł męczyłam się 3 noce a wszystko dlatego ze jakaś dentystka zakichana normalnie rzeźnik w spódnicy nie umiał wyrwać mi zęba a bardzo chciała zarobić na długi wekend ...szczerze odradzam ten ten adres KOMPLET Przychodnia Stomatologiczna ul Zwycięzców 28 i tych dentystów którzy tam przyjmują chcą tylko zarobić na ludzkim cierpieniu nie liczą sie z pacjentem robią na odwal bo mi stan zapalny się wdał bo miałam nie wyczyszczone po rwaniu ona tez mi nic nie powiedziała co mam dalej z tym robić nic zainkasowały kasę i dziękuję.ten weekend dłużył mi sie w bólu i nie wiem ile to jeszcze potrwać bo dentystka na Baryły powiedziała ze może bolec nawet do 2 tyg.a jutro musze do pracy tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to autoreklama z tym kordentem
Stary trik, pracownicy kordentu reklamują się przez internet podając za pacjentów, nie dajcie się nabrać tak jak ja!!! Kiepski sprzęt i materiały, słabi dentyści zwłaszcza Tomasz Fałkowski po którym plomby trzeba wymieniać po roku! Nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwazajcie
uwazajcie na reklamujace sie na forach kliniki i dentystow, zaluja nie tylko na sprzet, materialy i doksztalcanie sie, ale rowniez na reklamie! Kryptoreklama jest obecna na wszystkich forach, wiec badzcie ostrozni. Zazwyczaj reklamuja sie ci ktorzy sa kiepscy w swoim fachu i od ktorych ludzie wczesniej czy pozniej odchodza, bo im sie plomby sypia, albo sa kiepsko zalozone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22
A ja Przychodnię Stomatologiczną Komplet na ul. Zwycięzców 28 oceniam pozytywnie. Mimo pojawienia się pewnych komplikacji, "dentystka niespełna 160 cm wzrostu" poradziłą sobie z moją ósemką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istota81
Ja strasznie długo zwlekałam z wyrwaniem mojej osemki, bo bałam się po tych wszystkich strasznych opowieściach jaki nie wiem co, ale manicurzystka (złoty ośrodek informacji hehe) poleciła mi doktora na Kabatach, który specjalizuje się w chiurgii (Wąwozowa 6/8b). Owszem, zabieg nie należał do najprzyjemniejszych, bo strasznie się stresowałam za pierwszym razem (teraz mam już 3 ósemki usunięte), ale lekarz poradził mi wziąć muzykę do uszu na czas zabiegu, a po usunięciu robić okłady ze sztucznego lodu i nawet tak bardzo nie spuchłam ;) (a muzyka po to,żeby nie słyszeć odgłosów zabiegu, polecam ten patent!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Marciniak
Witam . Jestem właścicielem gabinetów Kordent . Staram się śledzić opinie o naszych gabinetach w internecie i zauważyłem , że osoby wypowiadające się negatywnie mają zwyczaj zapominać o dobrych obyczajach i nie podpisują się . Chciałbym poznać osoby które wypowiadają się o sprzęcie i lekarzach współpracujących ze mną. Wymieniony wyżej dr Fałkowski jest jednym z najlepszych w kraju specjalistów w zakresie endodoncji , terminy wizyt u niego ,mimo iż przyjmuje 4 razy w tygodniu, to 5-6 miesięcy. dość długi czas oczekiwania jak na kiepskiego dentystę. Pozdrawiam Jarek Marciniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonton2@tlen.pl
polecam dr Marczak, młoda, bardzo sympatyczna i dobry z niej fachowiec, rewelacyjna do dzieciaczków przyjmuje na ursynowie, tel: 602 647 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pana Jarosław Marciniak
panie Jarosławie znalazłem na państwa stronie taką oto informację: "Wystawienie zaświadczenia lekarskiego, zwolnienia L4 50 zł " czy to legalne?????????? z tego co wiem za wystawienie zwolnienie NIE MOZNA pobierac opłat!! jeśli śledzi pan tematy, top proszę o odpowiedź... a może ktoś to zgłosi odpowiednim organom, jeśli mam rację G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Marciniak
Hmm jest to usługa jak każda inna . Poprzedzona badaniem, zabiegiem, Wydaje mi się że można pobierać za usługi opłatę. Co do wystawiania zwolnień L4 zweryfikuję moją wiedzę w izbach lekarskich i na pewno napisze jaki jest stan rzeczywisty. Pozdrawiam Jarek Marciniak www.kordent.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stały bywalec u stomatologa
Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej nie ma prawnego obowiązku nieodpłatnego wydawania orzeczeń lekarskich na potrzeby ZUS lub KRUS - niestety... Obowiązek taki musiałby wynikać z ustawy, jednak obowiązujące przepisy tego nie stanowią. Niemniej jednak takie postępowanie raczej nie sprzyja nawiązywaniu dobrej współpracy pomiędzy pacjentem a usługodawcą - tym bardziej, że druczek pobierany jest bezpłatnie, a sama "usługa" trwa około minuty. Ale widocznie dla niektórych lekarzy i ta minuta to zbyt kosztowny czas... mnie to w każdym razie z pewnością by zniechęciło do takiej placówki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Marciniak
Witam. Zgadza się Zniechęca. Zniechęca również tę część pacjentów , którzy przychodzą tylko po to aby na podstawie udawanej choroby dostać zwolnienie L4 . ŻADEN z naszych stałych pacjentów nigdy za takie nie zapłacił. A pro po pobrania druczku za darmo , to też się zgadza , proszę wziąć pod uwagę ile kosztuje czas lekarza potrzebny na podróż do zusu aby te druki pobrać , Jak wycenić wiedzę lekarza - potrzebną by mógł takie zwolnienie wystawić ? Ile kosztuje utrzymanie gabinetu lekarskiego ( prąd , ogrzewanie ,czynsz, pensje pracowników i jeszcze parę tym podobnych ) w czasie potrzebnym na zbadanie pacjenta i wystawienie takiego zaświadczenia o niezdolności do pracy. I jeszcze raz ponowie moje pytanie dlaczego negatywne posty pozostają zawsze anonimowe. Czyżby ich autorzy wstydzili się swoich wypowiedzi ? Pozdrawiam Jarek Marciniak Lekarz stomatolog , implantolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stały bywalec u stomatologa
Witam, to może po kolei... 1. ocena praktyki/placówki/lekarza Uważam, ze do takowej ma prawo jedynie stały pacjent, który korzysta stosunkowo często z usług zatrudnionych tam lekarzy i innych pracowników... i ta ocena - jak Pan słusznie zauważył - nie może być anominowa, bo traci całkowicie wiarygodność... zarówno mam na mysli negatywne opinie o praktyce jak i pozytywne, których tu na forum można znaleźć sporo. Ja osobiście nie przykładam do nich żadnego znaczenia, ponieważ nie mam żadnej pewności, że nie są one pisane przez osoby bezpośrednio zatrudnione w danym centrum stomatologicznym, gabinecie etc. Także ta anonimowość działa w "obie strony"; a propo... 2. anonimowość nie pochwalam tego, bo stawia naszego partnera/dyskutanta w bardzo niezręcznej sytuacji, ale... muszę usprawiedliwić niestety w niektórych przypadkach. Środowisko medyczne jest "całkowicie sterylne". Najlepszym przykładem są postępowania w sprawach o błąd w sztuce. Wtedy wszyscy medycy trzymają jedną stronę - niezależnie od słuszności i racji. Poza tym lekarze (stomatolodzy również) to w końcu "określona" ilość osób... stosunkowo zamknięte grono... może "każdy każdego" nie zna osobiście, ale są spotkania na konferencjach, szkoleniach, w czasie zjazdów... wymiana poglądów itd. Proszę się więc postawić w sytuacji: a) pacjenta - który może mieć uzasadnione obawy po przedstawieniu szczerej i nieanonimowej wypowiedzi na temat lekarza/praktyki/ cen za usługi itd. b) kolegi "po fachu" - który również może być szczery z pacjentem często jedynie w przypadku zachowania pełnej anonimowości (dlaczego - chyba lekarzowi tłumaczyć nie muszę). 3. reklama Coraz częściej (już o tym wcześniej wspomniałem) można tu (i na innych podobnych forach internetowych) spotkać opinie, które są pisane z wielkiej wdzięczności przez pacjentów, zadowolonych z usług danej placówki do tego stopnia - że bez problemu wymieniają nie tylko nazwisko lekarza prowadzącego, ale równiez kompletne dane placówki (z NIP-em włącznie) :) ... pozostawię to bez komentarza... podobnie jak opinie skrajnie negatywne, które na pierwszy "rzut oka" wygladają na działalność pani recepcjonistki z praktyki konkurencji... no cóż - to specyfika netu, choć osobiście nie uznaję hasła: "każdy chwyt dozwolony". Daję sie "nabrać" jedynie na jedno... często zaglądam z ciekawości na wymienioną stronę w necie... i tak zrobiłem i wczoraj, po przeczytaniu tego wątku, w przypadku... 4. kordent.com.pl Samej praktyki ocenić nie mogę - nie jestem Waszym pacjentem i raczej nie będę - biorąc chociażby pod uwagę odległość 450 km do Warszawy. Mogę jednak - na podstawie zawartych na stronie informacji - wypowiedzieć się na temat cennika czy też pakietu proponowanych usług. I tego też dotyczyła moja wczorajsza wypowiedź... w cenniku wyraźnie jest zaznaczony fakt odpłatności za wydane zaświadczenie (czy zwolnienie L4). To niezbyt powszechna praktyka w ośrodkach zdrowia - ale jak też wczoraj wspomniałem - niestety prawnie dopuszczalna. I teraz pozwoli Pan, że odniosę się (niestety z konieczności anonimowo - bo chcę szczerze) do Pańskiej dzisiejszej wypowiedzi. Bardzo się cieszę, że Wasi stali pacjenci sa zwolnieni z tej dodatkowej opłaty... w końcu jak zrozumiałem (czytając cennik) opłata ta jest pobierana NIEZALEŻNIE od kosztów badania kontrolnego stomatologicznego... rozumiem, ze jestem (byłem) w błędzie. Sprawa kolejna... wspomina Pan o "udawanych chorobach w celu uzyskania zwolnienia"... no cóż - praktyka spotykana oczywiście u lekarza rodzinnego... ale trudno mi uwierzyć o podobne działanie w gabinecie stomatologicznym (trochę zbyt wysublimowane, sam Pan przyzna). Poza tym właśnie pobieranie opłat za wystawienie takiego dokumentu raczej prowokuje podejrzenia o... nieuczciwość. Bo niestety według powszechnej opinii w naszym kraju za pieniążki wszystko można... i chociażby z tego względu (aby takich podejrzeń w stosunku do wystawiającego - niesłusznych oczywiście - uniknąć) "mocno" zastanawiałbym się nad proponowaniem takiej usługi (i utrzymywanie jej w cenniku). Pytanie "jak wycenić wiedzę lekarza potrzebną by mógł takie zaświadczenie wystawić?" - pozwoli Pan pominę milczeniem. Bo nie na tym poziomie chyba chcemy (obaj) prowadzić dyskusję. Pozdrawiam "stały bywalec u stomatologa" (anonimowy - ale dobrze zorientowany także w kosztach utrzymania praktyki stomatologicznej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Marciniak
Witam . Chce wyjaśnić punkt o udawanych chorobach. Parę lat trwało zanim udało mi się wyeliminować dwie grupy odwiedzających gabinet ( celowo nie napisałem pacjentów ) Jedna to tacy którzy wpadają po receptę bo sąsiadka używa tego leku i jej pomaga a mój lekarz rodzinny to daleko i on za wizytę to chce kasę. Druga to ci którzy przychodzą , że ich tak boli, że do pracy nie mogą , ale nie chcą usiąść na fotelu bo się boją lub nie mają żadnych obiektywnych objawów stanów zapalnych ALE L4 to oni chętnie wezmą. Wydawanie lewych zaświadczeń uważam za umożliwienie okradania każdego z nas i dlatego tępię takich " pacjentów " Co do autoreklamy w internecie to uważam , że przedstawianie siebie na własnych stronach internetowych oraz dawanie postów na forach pod własnym szyldem jest dużo skuteczniejsze niż reklama ukryta. A i tak 80 % Pacjentów trafia do nas z polecenia innych naszych Pacjentów. Pozdrawiam Jarek Marciniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stały bywalec u stomatologa
Rozumiem (po części) powody takiego działania, choć nadal nie jestem przekonany co do słuszności - a przede wszystkim skutecznośći takiego posunięcia (mowa o relacji odpłatność a ilość zwolnień). Oczywiście - dopóki jest to zgodne z prawem, to tylko i wyłącznie wybór "szefa" placówki. Co do "pacjentów"... Grupa druga to standard - powiedziałbym wręcz tradycja gabinetów stomatologicznych ;) Z tym, że nie tyle powiązana z L4 (to może już jakaś specyfika regionu Warszawskiego - nie wiem, trzeba by zapytać socjologów ;) ) co... z piątkowymi popołudniami i wieczorami :) Zjawisko dotąd niewytłumaczone ;) ale ilość pacjentów "z bólem" wzrasta w tym czasie 3-krotnie (w tym i pacjentów także do ekstrakcji). Niektóre gabinety nawet uwzgledniają ten fakt (z koniecznosci, personel) ograniczając ilość wizyt planowych. Ot, taka ciekawostka :) Co do grupy pierwszej - potwierdzam - ale jednocześnie należy wyraźnie i tu wskazać pewną zależność. Jest to ściśle powiązane z... lokalizacją. W dużym mieście, w centrum - ten problem nie występuje. Na jego peryferiach (gdzie brak podstawowej opieki medycznej) niestety narasta... jedynym sposobem jest niestety grzeczna, ale zdecydowana odmowa (brutalne - ale mówimy o ludziach, którzy nie szukają pomocy stomatologicznej ale specjalistów z innych dziedzin medycyny). W kwestii reklamy (i autoreklamy) jak widzę jesteśmy całkowicie zgodni :) , choć... nie widzę zbyt wielu porad pana doktora na tym forum (nawet w przypadkach "całkowicie" banalnych). Szkoda - bo sporo tu przypadków, które zarówno wymagają szybkiej decyzji o wizycie w gabinecie, jak i porad doraźnych (wiem, wiem - "nie po to się uczyłem", ale mimo wszystko - warto :) ). Czasem tylko to "dziękuję" na niesamowitą wartość i moc. Pozdrawiam i zapraszam do aktywniejszego udziału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Marciniak
Niestety moja praca zawodowa w minionym roku bardzo ucierpiała z powodów zdrowotnych i teraz staram się powrócić do pełnych obrotów. Pozdrawiam Jarek Marciniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stały bywalec u stomatologa
Życzę więc szybkiego powrotu do pełni zdrowia i formy - a w wolnym czasie (choć zdaję sobie sprawę, że przy tej specjalizacji o taki trudno) zachęcam gorąco do pomocy tutaj Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Dzbankowski
A ja chciałbym się odnieść do wypowiedzi pana z Kordent, myślę że lepiej by pan się wypowiadał na temat szczegółowych zapytań dotyczących zdrowia i problemów z nim związanych, bo cokolwiek innego by pan napisał i tak zostanie to odebrane jako reklama, a "życzliwi" zawsze swoje 3 grosze dorzucą. Jako specjalista a widzę że takim pan faktycznie jest niech pan lepiej wyjaśnia kwestie problematyczne pacjentów, a Ci sami widząc pana zaangażowanie przyjdą do Kordent. Nawiasem mówiąc nikt nie powinien się dziwić, że właściciel broni swojego interesu gdzie i jak może:) Ja mam pytanie o implanty, co teraz się opłaca zrobić w sensie jakości i trwałości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×