Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona z trójmiasta

Poszukuje dobrego ginekologa na NFZ w trójmieście

Polecane posty

Gość zmartwiona z trójmiasta

Hej! Szukam ginekologa na NFZ w GDAŃSKU (lub całym trójmieście) (nie mam niestety takich dochodów by zapłacić za prywatne wizyty). Biorę tabletki antykncepcyjne już ponad 10 lat i od roku przytyłam 8 kg (miałam ten sam efekt na początku). Niestety lekarz, do którego chodzę nie widzi problemu i nie ma w planie dać mi żadnych skierowań.... a już o skierowaniach na NFZ to mogę pomarzyć. Gdyby miał/a krótki termin to by było idealnie. Będę wdzięczna za wszystkie informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy idziesz do ginekologa to zawsze powinna być osoba bliska chłopak mąż itd.. Często podczas badań dochodzi do GROŹNYCH ZAKAŻEŃ bo rękawiczki chronią tylko lekarza nie pacjenta! Również może być takie badanie czy zabieg jak jesteś sama. ...." Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×