Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katy_222

Problem z jelitami i lęk przed rakiem.

Polecane posty

Gość katy_222

Jestem 27 letnią kobietą i od ponad 2 miesięcy zauważyłam u siebie niepokojące objawy. Najpierw pojawiła się w kale krew.Sytuacja powtórzyła się potem jeszcze dwa razy. Do tego uczucie niepełnego wypróżnienia, stolec oddawany w częściach, czasami śluz. Stwierdziłam, że wobec tego zapiszę się do chirurga proktologa, bo lepiej to skonsultować. Wizyta za 1,5 tygodnia ( w pierwszej kolejnośc***ilne przypadki). W tym czasie niestety doszły kolkowe bóle brzucha- dość silne. Poszłam do lekarza rodzinnego, który dał mi Duspalatin. Kłucie trochę ustało, ale nie do końca.Odkąd przeczytałam, że takie kolkowe bóle brzucha to jelito drażliwe, lub rak to boję się coraz bardziej:(. Lekarka twierdzi, że prawdopodobieństwo tego nowotworu u tak młodej osoby jest niewielkie, ale i tak nie mogę przestać o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontroluj co jesz. Prawdopodobnie jesz coś na co Twoje jelita mają alergie. Pogoogluj sobie na ten temat. Np u mnie okazało się że mi szkodzą wszelkie kupne ciasta i ciasteczka, czekoladowe cukierki i batoniki. Również mi źle po wołowinie czy po białym serze.Po tych produktach mam zaparcia, krew, ból masakra:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panią z problemem proszę o kontakt mailowy. Mogę pomoć jednak nie mogę podawać na forum szczegułów. Proszę się odezwać justyna89.19@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×