Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oo7:)

Problem z sercem.

Polecane posty

Gość oo7:)

Witam.Stwierdzono u mnie na echo serca które zrobiłam sobie prywatnie że mam prolaps płatka przedniego zastawki mitralnej.Zrobiłam sobie to badanie bo miałam odczucia że moje serce za szybko bije(nawet w spoczynku),Tak dziwnie kołocze jakby sie o żebra obijało.Do tego ciągle jestem słaba,nerwowa.Jak coś robie np.ide po schodach to sapie jak głupia.Często mam zawroty głowy.Dodam że mam 30 lat.Czytałam na internecie że to nie jest grożne że wielu ludzi to ma i nawet nie wie.Ale czytałam że może sie to pogłębiać.I co wtedy?Lekarz ogólny przepisał mi kelicardine w kroplach i propranolol 10mg 2xdziennie.Pomaga.Dał również skierowanie do kardiologa(niestety na wizyte musze czekać do końca lutego i to prywatnie bo tu nie ma na kase).Czy ktoś z Was to ma?Czy idzie z tym normalnie żyć czy może jest to grożne?Prosze o rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janski48
Moja kuzynka to ma .Pewnie,że idzie żyć ale jesteś młoda i musisz coś z tym zrobić .tabletki jeżeli trzeba to na razie tak.ale stosuj lepiej suplementy wysokiej technologi .kuzynka zażywa suplementy firmy VISION-jest ich duży wybór pomagają na wiele schorzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kahahaha
Ja mam też mocne i szybsze bicie serca,ciśnienie mam w normie,ale tętno po przebudzeniu 85,a powinno być koło 60...w ciągu dnia od 90 do 119. jak się położe do łóżka do spania to mi serce wali jak oszalałe...byłam u internisty i też dostałam propranolol hydroxyzynum skierowanie do kardiologa. kardiolog,powiedział,że to może być od niedokrwistosci,i mam odstawić propranolol.ale nie sądzę,żeby od niedokrwistości,bo już od prawie miesiąca biorę żelazo,kwas foliowy i potas...i żadnej porawy nie widzę:/Serce jak waliło tak wali...ale na echo serca i ekg że mi to serce bije w cały świat:/ Pozdrawiam:) Serduszkowe łączmy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NBown

Mi pomogło kilkutygodniowe leczenie z użyciem Digital Clark's Zapper, jeżeli jesteście zainteresowani możecie poczytać na ten temat na tej stronie merlin-zdrowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×