Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problemy z brzuchem!!

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny od tygodnia moj brzuch wygląda dosłownie jak balon,rano jest w miare okej,i tak nie naleze do osob chudych i mam lekka oponke ale gdy tylko cos zjem to mój brzuch się powiększa. Mam starszne wzdęcia i od 3 dni mam problemy z załatwianiem się. Dodam że jak naciskam mocnej na brzuch w okolicach pępka, góra dół lewa i prawa strona to mnie boli! Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zaparcia i z tego powodu rozdęte pętle jelitowe , albo wzdęcia masz ze stresu , albo problemy z wątrobą lub dopadła cię grzybica przewodu pokarmowego albo robale . Kup probiotyk i espumisan i łykaj powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj ewentualnie z colon c - on dobrze działa na zaparcia i wzdęcia. U mnie po stosowaniu tego suplementu zniknęły problemy z załatwianiem się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina 45
Miałam takie problemy długo po leczeniu antybiotykiem. Różnych sposobów próbowałam bez skutku, ale w końcu znalazłam skuteczny - kolonbiotic 7gg przywrócił mi prawidłową florę bakteryjną jelit i umożliwił powrót do normalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam wzdęcia po praktycznie każdym posiłku :/ chodziłam cały czas w jakiś dużych swetrach zeby nikt nie zauważył. W końcu sie przemoglam i poszłam do lekarza. On powiedział żebym zaczęła stosowac suplement dicopeg 10g jak bede miała znowu takie dolegliwości. I to.on uwolnił mnie od tej nieprzyjemnej dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzka456
Kup sobie esputicon, tani i sama zobaczysz ze poczujesz ulgę. Staraj się też więcej ruszać to poprawia prace jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz duży bęben to albo jesteś żarłakiem albo jesteś w ciąży i na to espumisan nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam lewatywy z kawy. Świetne na obczyszczenie rury - szczególnie jak rura piecze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl o zmianie diety. Mozesz jeść mniej ale częściej. Warto tez skorzystać z pomocy suplementu dicopeg 10g, który od razu uwolni Cię od tych bólów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinakafka
Myślę że to klasyczne wzdęcia. Bardzo dobre są krople esputicon no i może troszkę pomyśl o zmianie diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak brzuch zaczyna nam doskwierać po posiłkach to nie wróży nic dobrego. Pamiętam jak u mnie to było, na początku lekki ból po posiłkach, a póżniej było coraz gorzej. Całe szczęście teraz są naprawdę dobre środki, które mogą nam pomóc w takich nieprzyjemnych sytuacjach. Mnie z opresji wybawiła Intesta http://intesta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może idź z tym do specjalisty, ja miałam podobne problemy i poszłam do gastrologa, sprawdź np. http://bstolarska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×