Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GreenGo

PROTETYK GORZÓW

Polecane posty

Gość GreenGo

Potrzebuję Waszej pomocy. Szukam namiaru na naprawdę dobrego protetyka w Gorzowie Wlkp. i okolicy. Stomatologa z doświadczeniem, znającego się na swoim fachu. Może znacie kogoś takiego, korzystaliście z jego usług? Planuję zrobić korony wszystkich zębów, a to jak wiadomo przedsięwzięcie tyleż poważne, co kosztowne. Nie chcę trafić do partacza, który oskubie mnie z pieniędzy i zostawi z problemem. Przeglądam Internet, ale tam jest taki natłok nazwisk przy jednoczesnym braku opinii pacjentów, że nie wiem, na kogo się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreenGo
Nikt nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreenGo
Wybaczcie, że podbijam temat i znowu truję, ale temat jest dla mnie ważny i naprawdę pilny. Na hasło "protetyk Gorzów" wyrzuca mi 66 gabinetów, bez żadnych opinii. Trudno, żebym krążyła po omacku po całym mieście zaliczając każde z tych miejsc, nie wiedząc co sądzą o nich pacjenci. Sama jestem z innego miasta, w Gorzowie nie mam nikogo, kto mógłby mi coś doradzić. Liczę na Waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata Tomaszewska ul. 30-stycznia 15A profesjonalistka, idź do niej nie pożałujesz, korzystamy z mężem z jej usług od 15 lat i polecam znajomym i rodzinie, wszyscy są zadowoleni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreenGo
Bardzo dziękuję za podpowiedź. Ciekawe, czy zajmuje się też tym, co mnie interesuje, czyli wstawianiem koron i licówek. Zadzwonię, zapytam. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jestem ciekawa jak sie pani historia skonczyla, czy ten protetyk jest dobry ?Sama szukam dobrego protetyka w gorzowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa jak się wszystko potoczyło. Ja z P. Tomaszewska miałam do czynienia. Zębów nie zrobiłam, bo przegiela cenowo! !! Nie wiem jaki będzie efekt końcowy ale ona za pporcelae najzwyklejsza na metalu chciała 13tys plus kosmiczna cena leczenia zębów, a to w innych gabinetach jest w cenie. Ja jej nie polecam, jeżeli chodzi o koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś trafiłam na takiego protetyka przystojnego, nie był za bardzo miły, nie miał chyba czasu, to było jak się wjeżdża chyba na parkową , polecił mi stomatologa i sam o mnie dbał to znaczy robiłmi zjdjecia jak sie usmiechałam itd ,teraz mam piekne równe bialutkie ząbki ,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gorzowie korzystam z gabinetu www.villadental.pl gdzie wstawiali mi koronki. Gabinet jest w Villa Parku więc wygodnie z dojazdem i miejscem parkingowym przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barnabasz
Znam, ale w Tychach, spróbuj podpoytać o Dr Żak w Dental Care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2018 o 14:50, Gość Barnabasz napisał:

Znam, ale w Tychach, spróbuj podpoytać o Dr Żak w Dental Care

Moja babcia od lat chodzi tylko do dr Żak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×