Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zuzia9

prywatne ubezpieczenie zdrowotne czy ktos sie ubezpieczyl

Polecane posty

Gość zuzia9

prywatne ubezpieczenie zdrowotne czy ktos sie ubezpieczyl i moze cos powiedziec czy warto, czy rzeczywiscie moge leczyc sie u specjalistow bez kolejek. znalazlam taki portal zdrowiedirekt gdzie mozna kupic ubezpieczenie przez internet. czy ktos ma doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikafika
ja kupilam ubezpieczenie zdrowotne na zdrowiedirect przez internet. jestem bardzo zadowolona. wreszcie moge sie leczyc po ludzku i nie czekam tygodniami na wizyte u lekarza. chodze dosc czesto ze wzgledu na moja alergie i nie musze placic za wizyty prywatne tak jak to bylo dotychczas. wychodzi o niebo taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikafika
Tez kupilam. Zrobilam sobie od razu wszystkie badania prywatnie za ktore musialbym zaplacic fortune albo czekac miesiacami w panstwowej przychodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka1974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka1974
mamy od stycznia, tylko pamiętajcie, ze to się pisze zdrowiedirect, kupuje się bardzo szybko, agent od mieszkania nic nie wiedział o zdrowotnych, mąż to znalazł w sieci. my sami jeszce nie korzystaliśmy, ale nasze dzieci to i owszem, i lekarz w domu, i alergolog z testami alergicznymi u Damiana, zupełnie jak na Dzikim zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia9
dzieki dziewczyny za odpowiedz. a jak to dziala? dostaje jakas karte ubezpieczenia czy cos? i czy moge sie leczyc u przywatnych lekarzy juz bez pacenia? ile takie ubezpieczenie kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka1974
Cześć, przysyłają Ci karte ubezpieczenia, u nas troche sie opóźniło (list szedł na piechotę :)), ale dostałam wiadomość, że wystarczy podać numer polisy i imię i nazwisko, tak też zrobiłam jak wzywałam nastepnego dnia lekarza do dziecka (niestety chodzi do przedszkola). Jak lekarz przyjechał to juz nie musieliśmy nic pokazywać. A na jak poszliśmy na kontrolę to też nic, rejestratorka sama zadzwoniła i sprawdziła, że my to my i już. Zrobiliśmy małemu baterię badań, w tym posiewy kupy (fu!), fajnie bo wszystko na miejscu. Wzieliśmy całkiem wypasioną opcję i wychodzi 100 zł za osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek755
Myślę, że idzie czas prywatnych ubezpieczeń...z taką służbą zdrowia jaką mamy to niemal pewne :P Ja się ubezpieczyłem wraz z całą rodziną na portalu www.ubezpieczeniemedyczne.eu . Wizyty u lekarzy, badania diagnostyczne i laboratoryjne – wszystko w cenie abonamentu, bez jakiś ukrytych dopłat. Ogólnie to mają różne pakiety – Basic, czyli podstawowy, ale dla bardziej wymagających jest Diamond, gdzie w abonamencie masz nawet psychoterapię. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje na umowe zlecenie wiec mam tylko jakies podstwowe ubezpieczenie oplacane. Ale i tak poszłam do agenta http://www.helios-ahu.pl/majatkowe.php który zaproponował mi w miare niskie skladki za dodtakowe ubezpiecznie zdrowtotne. I w sumie czuje ze dobrze zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje na umowe zlecenie wiec mam tylko jakies podstwowe ubezpieczenie oplacane. Ale i tak poszłam do agenta http://www.helios-ahu.pl/majatkowe.php który zaproponował mi w miare niskie skladki za dodtakowe ubezpiecznie zdrowtotne. I w sumie czuje ze dobrze zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszda18
Prywatne ubezpieczenie zdrowotne jest całkiem niezłym pomysłem chociaż nie jest niczym nowym, w szczególności w sektorze IT często jest to dodatek do umowy o prace. Polecam zajrzeć na tą stronę http://1shot.pl/ i przeczytać artykuły na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli o mnie chodzi to poleciłabym Wam ofertę jaką ma LuxMed. CO do ubezpieczenia i pakietów medycznych to wydaje mi się ze jednak maja najlepsze tego typu oferty. Kazdy znajdzie tutaj odpowiednią dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry wybór. I my i nasi znajomi maja własnei pakiet w Lux Med i bardzo sobie chwalą. Takze zdecydowanie polecam własnie takie rozwiązanie jesli chodzi o pakiet zdrowotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko tylko nie lux med, błagam - gorsze niż nfz. zresztą odświeżanie wątku z 2008 roku jest trochę podejrzanym przedsięwzięciem. słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki pakiet to moim zdaniem rewelacyjne rozwiązanie. Bo naprawdę kiedy chcecie się dostać do lekarza specjalisty to tam zrobicie to bez najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem też cenowo wychodzi bardzo ok, wiec nie ma sie nad czym zastanawiac. A jak czytam to ludzie jednak naprawdę maja bardzo dobre i pozytywne zdanie o takim pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno będziesz zadowolona jesli chodzi własnie o pakiet w LuxMed. To moim zdaniem strzał w 10tkę. Nie da sie po prostu na przykład na fundusz dostac tak szybko do lekarza jak do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wizyty w pełni prywatne, szybciej, celujesz w to co ci dolega, z luxmed byłam zadowolona, chyba, ze pakiet mama i dziecko, to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA pewno warto pomysleć o pakiecie w dobrym centrum medycznym? To nie kosztuje dużo a macie pewność ze wybraliście naprawdę dobrze i macie mozliwośc pójscia do najlepszych specjalistów. Polecam z własnego doświadczenia LuxMed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naspidzie
Ja mam ubezpieczenie zdrowotne w PZU wykupione i powiem Ci, że warto. Jakość wszystkiego zdecydowanie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, taki pakiet to jest super rozwiązanie i na pewno duża wygoda. Takze spokojnie mozna u nich moim zdaniem wybrać odpowiedni pakiet dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze majac tez pakiet we wspomnianym LuxMedzie mozna bez problemu umówic sie na wizytę stomatologiczną. Uważam ze to jest już naprawdę duże ułatwienie i wygoda, bo nie trzeba czekac na wizyty chociazby na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiecie ale do do 15 pazdziernika mozna skorzystac z darmowych konsultacji stomatologicznych. To tak w temacie LuxMedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też skorzystaliśmy z bardzo atrakcyjnej oferty LuxMedu. Ich wybór pakietów jest naprawdę imponujący i zachęcajacy jesli chodzi o wybór tego co najbardziej jest nam potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nimi nie ma żadnych problemów. Łatwy dostęp do wszelkich usług. Jestem bardzo zadowolona i nie zmienie na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W luxmedzie są partacze, nie lekarze. Wszystko na odwal, co z tego, że nie ma kolejek, jak jest traktowanie na o.d.p.i.e.r.d.o.l!!! Mi okulista w luxmedzie w Gdańsku na Pomorskiej zakropił oczy kroplami, po których byłam ślepa przez 3 dni i musiałam iść na zwolnienie, bo pracuję przy kompie. Tacy tam "fachowcy"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak naprawdę taki pakiet chociazby w LuxMed bedzie tez dla Was własciwym rozwiązniem. Jednak zawsze człowiek chce miec taka pewnośc ze do tego lekarza spokojnie zawsze sie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaaMM
Ja mam w Tu Zdrowie wykupione dodatkowe ubezpieczenie. W ciągu 5 dni masz gwarancje, że dostaniesz się do każdego specjalisty, a jak nie, to możesz iść gdzie chcesz i oni zwrócą Ci każdą kwotę za wizytę. U nas do laryngologa z synem dostałam się na drugi dzień, więc świetnie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wybierać te z polecenia. W moim przypadku przeważył fakt ze w LuxMed sa świetne pakiety dla najmłodszych jesli chodzi własnie o pediatrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×