Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzysiek77

Przeszczep włosów Szczecin

Polecane posty

Hej, systematycznie od kilku lat mam coraz większe zakola. Niestety nie mogę się z tym pogodzić. Moja praca wymaga dobrej prezencji. Od dłuższego czasu dojrzewałem do tego aby poddać się zabiegowi przeszczepu włosów. Czy ktoś z was korzystał z takiego rozwiązania? P.S. Proszę o odpowiedź również dziewczyny, żony mężczyzn które mają doświadczenie w tej dziedzinie. Polecanie jakieś ośrodki może w szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila653
Przeszczep włosó, to drogi zaieg, który ma nie wszystkim jest polecany. Zanim ostatecznie podejmiesz decyzję, spróbuj zastosować ten preparat - http://xurl.pl/9j5n . Mojemu partnerowi pomógł, więc i Tobie może też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabeth 68
Radze zainteresowac sie najnowsza metoda przeszczepu safer. Moj maz poddal sie temu zabiegowi i jest 6 mieisiecy po zabiegu. Przeszczep mial na tzw. wyspe. Efekty rewelacyjne. Robilismy to w pradze, czeka nas jeszcze jeden na zakola. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, zanim zdecydujesz się na radykalny zabieg, popróbuj jeszcze jakichś preparatów. Ja polecam ten: http://www.biovax.pl/strona,produkt,pokaz/35,BiovaxMed_Aktywny_Zel_Stymulujacy_Odrastanie_Wlosow_100ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka2000
Niestety nie wierzę w jakieś specyfiki, kremy, smarowidła itd. Osobiście jestem za bardziej radykalnymi rozwiązaniami jakim jest transplantacja. Również słyszałam same pozytywne opinie na temat safera – szybko się goi, prawie 100 % włosów się przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem już nawet kilka opinii na temat safera. I ostatnio podpatrzyłem w jakimś damskim programie przeszczep w jakimś gabinecie. Efekt po zabiegu niesamowity i nie ma blizn po wycinaniu bo metoda ponoć się różni od tej tradycyjnej. Znalazłem w szczecinie w estetic przeszczep włosów. Ktoś korzystał z tego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam za sobą konsultację która dała mi wiele do myślenia. Jestem pozytywnie zaskoczony tym że nie byłem namawiany na zabieg jak to miało miejsce już w jednym z ośrodków. Wszelkie moje możliwości zostały rozwiane, nie mam żadnych wątpliwości. Przyswoiłem sobie kilka rad, sprawdziłem , poczytałem tu i ówdzie i jestem szczęśliwym pacjentem oczekującym na zabieg u P. Zawodnego. Za niespełna dwa tygodnie mam wyznaczony termin zabiegu nie omieszkam się podzielić spostrzeżeniami. Póki co z niecierpliwością czekam na uzupełnienie moich niedoskonałości. P.S. Dziwnie się pisze na portalu raczej dla kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć,wlasnie przeczytałem Twój post o przeszczepie w p.Zawodnego. Czy jesteś juz po zabiegu?Napisz prosze jak Twoje odczucia po zabiegu? Czy jesteś zadowolony z efektu końcowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś na forum po przeszczepie włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Witam,rownież zapytam czy ktoś robił przeszczep np w Szczecinie i jakie ma odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem przeszczep wlosow maszyna Safer we Wroclawiu i zdecydowanie ODRADZAM !!! Nic nie wyroslo a glowa byla jak kamien przez kilka miesiecy . Maszyne trzeba umiec obslugiwac ,sama wszystkiego nie zrobi , wystarczy ze pod zlym katem sie wlosy wyciaga i maszyna zniszczy cebulke wlosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ojciec taki i syn szkoda kasy na przeszczepy trzeba się pogodzić z istniejącym wyglądem i zaakceptować siebie jakim się jest po pewnym czasie i z wiekiem nie będziesz się tym przejmował będąc młodym nie akceptujemy nigdy siebie jakim się jest ale z wiekiem stajemy się mnie wybredni własnym wyglądem i wtedy dostrzegamy już nie tak bardzo własny wygląd zewnętrzny ale posiadamy także rozum-pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż poddał się transplantacji włosów w Karboklinice. Jesteśmy oboj***ardzo zadowoleni. Włosy pięknie odrastają, chodź na początku bałam się, że zabieg może się nie udać. Lekarz był bardzo miły i wyrozumiały. Panowała przyjemna atmosfera, wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się właśnie na taki krok. Trzeba przyznać, że przy takim zabiegu potrzeba doświadczonych lekarzy. Także polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,chciałem zapytac o odczucia po przeszczepie włosów u Pani męża, kiedy miał przeszczep? czy przeszczep był wykonywany w Karboklinic,e w Szczecinie?ile mąż miał przeszczepianych włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mąż miał wykonywaną transplantację w Karboklinice w Szczecinie. Miał przeszczepione 2800 garftów. Zabieg wykonany 4,5 miesiąca temu. Sam przeszczep przebiegł bez komplikacji, trwał ok 5 godzin. Podczas zabiegu mężowi zdarzyło się nawet zasnąć. Po zabiegu pojawiła się także opuchlizna, która zniknęła po tygodniu. No i strupki, które po dwóch tygodniach po przeszczepie odpadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, a jaką metoda mąż miał przeszczepiane włosy? strip (wyciecie paska skóry)? domyślam się że przeszczep odbył się na górnej częsci głowy gdyz 2800 graftów to juz jest trochę. Jak dzisiaj wyglądają przeszczepione wlosy po przeszło 4 miesiącach, rosną już?po jakim czasie od przeszczepu mąż zaczął normalnie funkcjonować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, a jaką metoda mąż miał przeszczepiane włosy? strip (wyciecie paska skóry)? domyślam się że przeszczep odbył się na górnej częsci głowy gdyz 2800 graftów to juz jest trochę. Jak dzisiaj wyglądają przeszczepione wlosy po przeszło 4 miesiącach, rosną już?po jakim czasie od przeszczepu mąż zaczął normalnie funkcjonować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Przeszczep był wykonywany metodą strip na koronę głowy. Miejsce z tyłu głowy z której zostały pobrane przeszczepy, ładnie się zagoiło. Blizna po wycięciu również stałą się mniej widoczna dzięki linii włosów, która ją zakrywa. Po zabiegu profilaktycznie mąż wziął 2 tyg urlopu (na szczęście miał zaległy do wykorzystania), ale po tygodniu mógł już normalnie funkcjonować (po tym jak zeszła opuchlizna, nie czuł już takiego dyskomfortu). Jak już pisałam, włosy powoli odrastają. Te przeszczepione wypadły po ok. 4 tyg, natomiast na ich miejscu zaczęły pojawiać się nowe (po 3 miesiącach od zabiegu). na te chwilę, po ponad 4 miesiącach od przeszczepu, jest się z czego cieszyć, gdyż tam gdzie włosów nie było zaczęły się pojawiać. Jest ich zdecydowanie więcej niż miesiąc temu, ale na pełny efekt trzeba jeszcze poczekać. Rozumiem, że Pan również zastanawia się nad wykonaniem zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przeczytać mój artykuł o przeszczepie włosów, www.po-przeszczepie.pl myśle ze znajdziecie odpowiedzi na wasze pytania, jeżeli nie to zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu mogę polecić wspomnianego już doktora Zawodnego. Mój mąż miał robiony przeszczep w klinice Estetic i po nim wygląda jak zupełnie inny człowiek. Włosy ma gęste i wyglądają na naturalne. Nie widać mu też żadnych śladów pozabiegowych więc naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż zdecydował się na przeszczep włosów. Myślimy właśnie o Zawodnym w Szczecinie ale nie podjęliśmy jeszcze na 100 procent decyzji. Czy ktoś jeszcze u niego był i mógłby napisać coś o efektach ?. Nie chcemy wyrzucić pieniędzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po przeszczepie w Karboklinice. Na efekty musiałem trochę poczekać .Parę dni po zabiegu moja skóra głowy byłą pokryta drobnymi strupkami, które po jakimś czasie odpadły. A nowe włosy zaczęły mi się pojawiać po 3 miesiącach od zabiegu. "Bujna" czupryna to kwestia czasu,na którą czekam. Mnie tylko uratował przeszczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam, ze dr Zmudzinski zajmuje sie przeszczepami wloslow. Nie znam nikogo, kto robil to u niego, ale wiem, ze ludzie sa zadowoleni z niego. Opis metody z jego strony - http://olimedica.pl/przeszczep-wlosow-biofibre/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w Szczecinie oprócz Zawodnego robi sie gdzies przeszczepy włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc robi sie w Karboklinice i Hipokratesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grarzyna
Man jedno pytanie czy po przeszczepie mocyno boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje odczucia po przeszczepie byly takie , ze odczuwalem lekki dyskomfort. Sam przeszczep nie boli bo masz znieczeulenie miejscowe.Po zabiegu bylem tydzien na zwolnieniu lekarskim i na srodkach przeciwbolowych. Ogolnie dobrze to znioslem. Nie jest zle wiec kto sie decyduje na przeszczep nie bedzie zalowal. Ja robilem w Szczecinie w Karboklinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×