Odpowiedz na ten temat

PRZETOKA ODBYTU

• filipwlkp 2017.10.06 [14:33]
    Michał91 wczoraj [16:38]
    Ja miałem podkowiastą i bez metody hipokratesa. Ale ja jestem z Crohnem-Leśniewskim.
    Elivelia dziś [11:12]
    zdrowiej...
  • Elivelia 2017.10.06 [16:44]
    Rzadko coś łapię, jak już wspominałam Crohna nie mam - brzuch mnie nie boli i innych objawów wskazujących na niego też brak. Za to borykam się właśnie z podkowiastym g.... , bali sie mnie mocno ciąć, bo podejrzewali Crohna, a teraz jak Dziki zobaczył badania to powiedział, że będzie agresywniejszy, bo może. Trochę się boję co mi tam zrobią, ale co tam - niech już się w końcu to wyleczy choćbym miała pocierpieć kolejne 2 miesiące. Różnicy mi to już naprawdę nie robi.
    Współczuję filipwlkp. Crohn to beznadziejna choroba, ale da sie ją opanować i z nią żyć. Niektórzy piją srebro inni biorą chlorelle(ja czekam na paczkę, nie mam crohna ale ponoć działa to cuda na jelita) życzę dłuuuuuuuugich okresów wyciszenia! usmiech.gif
  • Michal91 2017.10.07 [11:23]
    Elivelia gdzie takie tanie usg robiłaś??? Ja też jestem z okolic DW.
    Filip, ja również mam crohna. Teraz się wyciszyć i przytylem w końcu oczko.gif
  • gość 2017.10.07 [14:09]
    Witam Filipie
    Mój syn tak jak Ty ma Crohna diagnoza choroby w lipcu ,a zaczęło sie w maju ropniem o***tu i zrobiła sie przetoka niska podkowiasta międzyzwieraczowa .Obecnie jest na końcówce sterydów i po 3 dawce leku biologicznego leczenie w Bydgoszczy u doc Kłopockiej. Mieliśmy już termin operacji w Warszawie u doc Kołodziejczak ale została odwołana ze względu na Crohna .Musimy sprawdzić co tam dzieje sie z przetoką .Czy mozesz napisać jak u Ciebie to wszystko przebiegało ? czy miałeś operację na przetokę ? jakie leki bierzesz?
  • gość 2017.10.10 [17:51]
    Na przetokę nie ma leków zbytnio do wyboru jedynie antybiotyki usypiają trochę chorobę chyba tylko operacja może pomóc teraz modny jest laser zamiast masakrowania d.upy
  • filipwlkp 2017.10.11 [16:32]
    gość 2017.10.07 [14:09]
    Witam ja bym prosił o kontakt kontakt na maila : filippucki@interia.pl
    Michal91 2017.10.07 [11:23]
    to dobrze ja muszę schudnąć ale już mam plan.
  • Elivelia 2017.10.12 [11:36]
    W luxmed na dachu galerii dominikańskiej ale nie polecam (150zl) drugie za 200 zł już w Łodzi w Argo usmiech.gif
  • Gosia załamana 2017.10.13 [12:48]
    Witam potrzebuje informacji o pani docent kolodziejczak .ile plus minus kosztuje u niej zoperowanie przetoki. ? Czy trudno sie dostać?czy naprawde jest taka dobra ??
  • gość 2017.10.14 [07:00]
    Doc Kołodziejczyk to doświadczona proktolog leczy trudne przypadki operuje w Warszawie mają tam laser i robią klasycznie przyjmuje w szpitalu SW Elżbiety w środy dzwoni się rano w ostatni dzień miesiąca lub można jechać na ślepo może przyjmie można próbować do innych lekarzy znia pracujących a ty skąd jesteś Gosia???
  • gość 2017.10.14 [07:08]
    A ceny podają różne od 1500 laser do 8000 to się nazywa Warszawski ośrodek proktologi ja już chodzę że szczelina i przetoka półtora roku teraz znowu mam wizytę w euroklinika Siemianowice zobaczymy co powie lekarz ja mam przeplatane okresy miesiąc moze być super stosuje tylko propolis do tyłka a raz mam tak że bez antybiotyku i sterydu w maści ani rusz wstrętne przykre chorobsko boję się państwowych szpitali poszedłbym prywatnie zapłacił tylko jakie gwarancje że przejdzie chyba żadne
  • gość 2017.10.14 [08:41]
    Na NFZ leczą ci sami lekarze co prywatnie.Prywatnie mogą być bardziej mili ale cudów nie wymyślają i leczą tak samo.Zbankrutujecie płacąc po 8 tys za operacje i 500 zł za wizyty.
  • Gosia zalamana 2017.10.14 [08:49]
    Jestem z okolic bielska białej
  • gość 2017.10.14 [10:49]
    Jak się nie mylę w Skoczowie przyjmuje dr Pawelczyk
  • gość 2017.10.14 [10:56]
    Ja byłem w Bielsku u dr Nowaka on zdiagnozował przetokę miły młody lekarz ale mówi przetoka to ciężka sprawa trudno się leczy i tyle takze widzisz jakby się dało łatwo coś zrobić zaradzić to byśmy tu dawno nie pisali ja jestem z okolic Rybnika a też szukam lekarza który znajdzie sposób w lipcu byłem na USG w Warszawie u prof Szopinskiej przynajmniej żeby potwierdziła ona właśnie poleciła doc Kołodziejczyk w Katowicach jest klinika przewodu pokarmowego tam pracował dr Słota jest teraz ordynatorem ponoć w Rybniku też ma dobre opinie jako chirurg sam nie wiem najgorszy jest strach ale żyć z tym się tak dłużej pewnie nie da
  • gość 2017.10.14 [11:00]
    W Siemianowicach jest Euroklinika reklamują się że leczą też różne przetoki laserem też , nie wiem już sam tak mało osób tu piszę żeby ktoś coś napisał gdzie i kto mu pomógł pozbyć się tego a jak piszą to jedni i ci sami Pozdrawiam
  • Gosia zalamana 2017.10.14 [18:05]
    Byłam u doktor pawelczyk !!!! Dwa tyg temu na wizycie kontrolnej stwierdziła ze przetoki nie ma wyleczyło sie wsYstko . A 3 dni temu znowu zaczął mi ropien rosnąć . Nie polecam baby!!!
    Dlatego szukam juz kogos kto specjalizuje sie w tego typu rzeczach . Wole wydać kasę raz a porządnie .. bo od pol Torą roku sie mecze z tym dziadostwem 3 raZy miałam nacinanego ropnia w ciagu roku
  • gość 2017.10.14 [18:42]
    Pisałem wcześniej że Pawelczyk nie polecam sam u niej byłem badanie bardzo agresywne myślałem że z bolu ja pogryze spróbuj euroklinika dr Stępień lub Katowice dr Słota jak to nie pomoże to prof Dziki doc Kołodziejczak lub Solec szpital ordynator Tchorzewski innych nie ma chyba lepszych
  • gość 2017.10.14 [18:45]
    Ja mam przetokę w środku o***tu jest ślepa zewnętrzne ponoć nie skaplikowana spróbuj e najpierw laseru sam się leczę dobrze pomaga mi propolis 7% i maść proctosedon i czopki sam się bronie z różnymi skutkami
  • gość 2017.10.14 [18:47]
    Gosia jedź umów się do dr Sloty Trafmed Katowice ma dobre opinie
  • filipwlkp 2017.10.15 [15:18]
    gość wczoraj [18:42]
    I jeszcze dr.Kowalczyk czy dr.Grochowicz ale u św.Elżbiety w Wawie.
    Mnie prowadzi ordynator Tchórzewski i jestem zadowolony usmiech.gif
  • gość73 2017.10.15 [21:44]
    Dobry wieczór . Mam pytanie czy podciaganie gumki przez chirurga ( metoda Hipokratesa ) bardzo boli? Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
  • filipwlkp 2017.10.16 [16:53]
    gość73 wczoraj [21:44]
    Podobno bardzo boli ja miałem podkowiastą ale metodę hipokratesa przy podkowiastej stosują i potem sam/a naciągasz.
  • gość 2017.10.16 [17:29]
    Filip a jaki jest dr Kowalczyk mam wizytę ciekawe co powie
  • gość73 2017.10.16 [19:39]
    Dzięki za odpowiedź. Jestem po 5 operacji przetoki. Zrobiła się przetoka złożona skomplikowana. Ręce do Boga składam że trafiłam do prof. Dzikiego który własnoręcznie mnie operować i znalazł ujście wewnętrzne jednej z przetok. Nie jedno już przeszłam nacinany kieszeni ropne po 2 operacji i krwiaka po po 4 więc i może i to wytrzymam. Pozdrawiam.
  • gość 2017.10.16 [20:27]
    Gość73 a 5 operacja z jakiego powodu partaczyli cię po powiatowych szpitalach?
  • gość73 2017.10.16 [20:52]
    Dokładnie nie w powiatowych a w wojewódzkich. Poprostu zaufałam nieodpowiedniemu chirurgowi. Dobrze że trafiłam na prof. Dzikiego. To wspaniały człowiek Wyrozumiały Poprostu super. Mam nadzieję że wkońcu będzie koniec moich męczarni.
  • gość 2017.10.16 [20:57]
    A gdzie u kogo robiłaś??? Wcześniej
  • gość73 2017.10.16 [21:10]
    Wiesz ... nie chciałabym pisać po nazwisku bo to znany lekarz u nas w mieście... dlatego tak mu zaufałam. ... no cóż. . Nie poddaję się walczę dalej. ..
  • gość70 2017.10.16 [21:17]
    Czy jest tutaj ktoś, kogo operował dr Tchórzewski? Jeżeli tak, to bardzo proszę o podzielenie się opiniąusmiech.gif
  • gośćaga 2017.10.16 [21:19]
    Witam wszystkich ponownie. Pisalam tu jakis czas temu o moim przypadku. Mam przetoke miedzyzwieraczową jak sie okazalo i mial mnie operowac w lutym dr ciesielski w wołominie. Nienawidze szpitali , jestem juz po siedmiu roznych operacjach w swoim zyciu i uparlam sie na laser. I okazalo sie ze moj dr przyjmuje również w elzbiecie w warszawie i robi to gowno laserowo tez, ale nie proponuje sam nikomu no bo jednak kosztuje troche wiec daleki jest od skladania komukolwiek takich propozycji. Ja sie uparlam... finansowo bedzie ciezko sie podniesc, alemusze dac rade. Umowilismy sie na 23.10 wiec niebawem. Niestety okazalo sie w czwartek na usg transrektalnym u prof. Sudoł, ze raczej laser nie wchodzi w gre niestety. Czeka mnie wiec normalna operacja. Robie ja 23 w sxpitalu sw. Elzbiety, bo skoro juz i tak mam termin i kase i tak pozyczylam to ide na zywioł. Dodatkowo rosnie mi ziarnina, ktora nalexy zbadac histopatologicznie, no bo nigdy nie wiadomo. Jestem jednak dobrej mysli, bo rozmawialam ze swoja internistką i jak sie dowiedziala ze robie to tam przy tym zespole to powiedxiala, ze jestem w najlepszych rekach. Moj dr sie nie pochwalił, ze jest podobno prawą reką doc kołodziejczak, a na skierowaniu mam napisane, ze operowac mnie bedzie on i ona i jeszcze trzeci lekarz, a uswiadomila mi to wlasnie internistka czytajac, bo ja dokladnie nie czytalam tego. Skierowanie to skierowanie i tyle. Acha. Okazuje sie rowniez ze laser jest drozszy niz normalna operacja. Operacja ma kosztowac 4100 a laser o 1300 wiecej kosztuje. Jak tu czytam o dwoch etapach to boje sie bo na drugi etap nie bede miala od kogo pozyczyc juz niestety. Oby ten jeden zakonczyl sprawe. Licze wlasnie na to i niczego innego nie biore pod uwage.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...