Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sseerrccee

Puls serca i niskie ciśnienie

Polecane posty

Gość sseerrccee

Hej. Mam 22 lata ciśnienie 90/50 , a puls serca 105 uderzeń na minutę. Gdzieś w internecie wyczytałam, że prawidłowy puls to od 60 do 80. Czy znacie sie może na tym? Wybieram się na operację plastyczną i nie wiem czy z tym pulsem i niskim ciśnieniem nie będzie problemu... Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka
Jam mam cisnienie często 100/65 a tetno różnie raz 70 a raz 98 i też nie wiem czy to jest powód do zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka
Ale myślę że chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanana
prawidlowy puls to 60-100, masz nieco ponad norme. cisnienie zdecydowanie za niskie. idz sie przebadac, a operacji z takim cisnieniem i tak Ci nie zrobia A jak sie czujesz teraz? Moze to zdenerwowanie przed operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często mam identycznie, zrobiłam większość badań, nic mi nie jest. I nic nie można na to poradzić, że wykańcza mnie ciśnienie i ten zafajdany puls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Ja tez tak mam, przebadana jestem i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onanana
jesli non stop ma sie takie cisnienie i puls to niemozliwe zeby wszystko bylo ok. jakie badania robilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Standardowo: morfologię. Jutro idę na dokładniejsze badania: wszystkie hormony tarczycy (chociaż pewnie jestem zdrowa i dobrze) i bardziej szczegółowa morfologia. Miałam również robione EKG i holter. Nic. Diagnoza: depresja wiosenna (no fakt, u mnie to poniekąd może być stres :O ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAKTYCZNIE .........
operacja to cię ominie bo to może się żle skończyć... będzie problem z podaniem znieczulenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitkana
ja zawsze miałam wysokie ciśnienie. jak zmieniłam praca a okazalo sie ze jest bardzo stresujaca i wlasciciele cholerycy to zaczelam narzekac na serce: cisnienie niskie, puls 90-105, bole glowy. Nie pracuje tam od roku i problemy zniknęły. Także to na tle nerwicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa blada..............
no....... to się lekko przestraszyłam po tym co przeczytałam. najlepiej się czuję przy ciśnieniu 80/30, puls ok. 100. czy powinnam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa blada..............
krzyz smierci- strasznie to brzmi. co to wogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa blada, jak się dobrze czujesz, to chyba nie ma co się martwić na siłę ;) Ja dosłownie zdycham, niskie ciśnienie jeszcze przeżyję, ale niskie + puls :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa blada..............
dzięki za pocieszenie, daleko mi do paniki, ale ten krzyż mnie rozwalił. jak mi cisnienie skoczy do 130-140/80 jestem pólprzytomna i głowe mi chce rozwalić z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrób badania, uspokoisz się, a ciśnienie może skakać z różnych przyczyn. Ja ostatnio z ciekawości zmierzyłam i miałam 144/80, a puls 110 :O i czułam się dobrze! W ogóle nie odczuwałam żadnych dolegliwości, dlatego to, co mi ciśnieniomierz pokazał, totalnie mnie zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseerrccee
Zrobiłam badania potrzebne do operacji, morfologie, ob,elektrolity, poziom glukozy we krwi,APTT,INR i wszystko jest w porządku,czekam jeszcze na wyniki z tarczycy. EKG zrobiłam, ale jeszcze go lekarz nie widział. Na co dzień czuję się dość dobrze, czasem mi tylko nie dobrze i czuję się zmęczona. Myślę, że to może nerwica, bo jak brałam ziołowe tabletki uspokajające, to puls miałam normalny. A z tym ciśnieniem, to pytałam na innych forach i dużo osób z takim cisnieniem miało operację, lekarz o tym wiedział, podobno groźniejsze jest wysokie cisnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70/40
to juz niebezpieczne jest i nie zartujcie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseerrccee
Czy Ktoś wie cos jeszcze na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu
Witam rowiesniczke ;) ja mialam podobny problem tyle tylko ze na odwrot-zbyt wys cisn i tez cihirurg plastyk sie krzywil ale wszystko dalo sie zniwelowac rodzajem narkozy,ja zabieg mialam prawie 4 latka temu,musialam wczesniej porozmawiac z anestezjologiem i wszystko gralo:) glowa do gory bedzie dobrze:) a z ciekawosci jaki rodzaj zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malezyjka**
ja mam tak samo... niskie cisnienie a wysoki puls ( średnio tak 105-110)... zle sie czulam , ale zrobilam wszystkie badania, byłam u neurologa, kardiologa, i niby wszystko jest okay. a ja dalej sie zle czuje... z jednej strony czuje jakbym miala zaraz zemdlec, a z drugiej serce mi szybko wali, i prawie ciągle kręci mi się w głowie :( Nie chce tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sder
Ja mam jeszcze gorzej, 100/46 cisnienie a puls 140-150. Wiec czym sie przejmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania11111111
mam niskie ciśnienie puls 105 i przy tym mam duszności co mam z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iść do kardiologa
puls powyzej 80 nie jest normalny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriaaaaaaa
ja mam 90/60 po kawie, puls ok 70-80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteriaaa ja mam tak samo, ale dzisiaj rano to mi się w głowie kręciło na siedząco. cisnienie ok.90/60 i puls 53 i to po kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dairinn
wiecie co, ja ogółnie mam podobnie sniksie cisnienie, wysoki puls, zawroty głowy, czasem zaburzenia widzenia i bóle głowy - diagnoza: nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpinka
Ja mam tak samo jak dairin......teraz ostatnio mocno się stresuję...serce wali mi strasznie ale kręci się w głowie i nawet obraz lata czasem przed oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllllllka
nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllllllka
ja miewałam puls 120 kilka przy niskiem ciśnieniu,jak wziełam antydepresanty nagle wyregulował sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOLivia
Czolem kochani!!! Ja mam tez problemy z sercem. Mam isc na badania. Jesli morfologia, ekg itp... wyjdzie dobrze jedynym wytlumaczeniem moich problemow z sercem bedzie stres. Zapewne dostane jakies tabletki na nerwy lub bardziej na deprsje bo teraz lekarze chetniej wypisuja leki na depresje. Pozdrawiam i zdrowka zycze:-)). I nie stresujcie sie z czyjegos powodu bo ten ktos sie smieje w wy czy ja mamy problemy ze zdrowiem. Caluje:-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×