Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrotka frotka

raz rozwolnienie raz zatwardzenie i tak na przemian-ma ktos tak?

Polecane posty

Gość wrotka frotka

kurde staram sie dobrze odżywaiać a i tak ciągle mam takie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrotka frotka
hophop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrotka frotka
wypowie się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrotka frotka
halo ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia45
ja tak miałam, taki problem. na szczęście mam już lekarstwo, które idealnie mi pomaga. jest nim Debutir. Łykam dwie tabletki na dobę i dzięki niemu mój układ pokarmowy już nie wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czetna
Widziałam opis podobnej sytuacji na http://stopbiegunce.pl/ Poczytaj, nie wiem, w którym to było artykule, ale na bank temat podejmowali. Najlepiej zrobić sobie badania, iść do lekarza - coś takiego nie może brać się z niczego, muszą być jakieś podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz zespół jelita drazliwego/nadwrażliwego Poczytaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaBrz
Hej, ktoś już przede mną napisał o zespole jelita drażliwego. Może ono dawać właśnie takie dziwne objawy: biegunka na zmianę z zaparciami. Konieczna jest wizyta u lekarza. W międzyczasie możesz spróbować probiotyków, pomagają wyrównać mikroflorę bakteryjna. U mnie świetnie sprawdza się biopron. Lekarz polecił mi go, ponieważ oprócz bakterii ma dodatkowy składnik i własnie ta kombinacja jest skuteczna. Zapytaj lekarza albo w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół jelita drażliwego for sure ale nie ma sensu kupować tych drogich specyfików REKLAMOWANYCH wyk******ajcie spamerzy najczęstsze czynniki to stres, alkohol, papierosy, kawa i SMAZONE POTRAWY. obserwuj dokładnie po jakim jedzeniu ci sie robi biegunka i eliminuj. u mnie np po kefirze choc uwielbiam od razu biegne srac. takze to kwestia indywidualna dieta eliminacyjna to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrotka3
też mam takie problemy i nie jestem wyjątkiem, bo przy zespole jelita drażliwego (na który cierpię) to dość normalne. Dlatego trzeba dbać o dietę i często zapisywać po czym wyjątkowo źle się czujemy, by to wyeliminować z jadłospisu. I dodatkowo debutir z maślanem sodu na poprawę perystaltyki jelit, odżywienie ich nabłonka i zwiększenie wchłaniania sodu i wody w jelicie grubym, pomaga :) biegunek i zaparć jest mniej, a właściwie pojawiają się bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka44
też tak miałam. po prostu jelita mi wariowały nie wiedzieć czemu. na szczęście koleżanka poleciła mi Debutir i odkąd go stosuje (dwie tabletki dziennie) to moje życie się zmieniło :) już nie mam nagłych, na szybko wizyt w toalecie. wszystko odbywa się kulturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ibs to jest straszna dolegliwość, nie zycze jej nikomu, uciążliwa i do tego trzeba uważać na wszystko co się je.. a i tak czasami dieta nie pomaga, bo wszystko zależy od naszego dnia. Mi bardzo pomógł tez preparat intesta, on zawiera sporo maslanu sodu i to on trochę uregulował moje jelita, bo juz nie są takie kapryśne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wyregulowanie biegunki zdecydowanie pomogl mi probiotyk diflos - ja stosuje go teraz regularnie po zapobiega tez przeziebieniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka

ja ciągle mam takie przygody jelitowe, dlatego zaczęłam brać debutir z maślanem sodu, żeby jelita uspokoić. No i faktycznie po jakimś czasie dolegliwości zaczęły ustępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×