Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra_Wu

rehabilitacja w Krakowie?

Polecane posty

Gość Sandra_Wu

hello, poszukuję gabinetu gdzie rehabilitują kobiety w ciąży, ponoć na Piwnej w jedym z gabinetów dr Więcka przyjmuje Pani, która się na tym zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jest tam Pani Magda, która zna się tym, pracowała wcześniej w szkole rodzenia. Ja właśnie się do niej wybieram dam znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a aktualnie kogo polecacie? Jaki gabinet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wszyscy mówią, to gabinety G&R sa ponoć najlepsze. Tutaj http://www.rehabilitacje.org/ sobie zobaczcie dokładne adresy. Babcia u nich też chodziła na zabiegi i tez sobie chwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoffeBean
wg mnie najlepsi sa z rehapexpert . Bardzo dobrzy specjaliści , indywidualny kontakt z fizjoterapeutą , poza tym nie ma żadnych kolejek ;) A ceny są bardzo atrakcyjne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekkolanko
Ja również swojego czasu po dosyć poważnym urazie kolana chodziłem na rehabilitację do kliniki G&R. Mogę bez problemu powiedzieć, że fizjoterapeuci znają sie tam na rzeczy i dzięki temu bardzo szybko postawili mnie na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alan17
W Krakowie bardzo dobrze rehabilitują w RST Rehabilitacja http://rehabilitacja-rst.pl/ . Wielu moich znajomych chodziło tam na rehabilitację na skierowanie jak i bez niego. Rehabilitanci bardzo profesjonalni i potrafią wszystko wytłumaczyć na temat ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Magda Brunagel, mi bardzo pomogła. Ceny ok, dojazd możliwy - to bardzo wygodna opcja. Ja z jej pomocą naprawdę bardzo szybko doszłam do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za rady, dzięki Wam zdecydowałam się na gabinet panstwa Wieckow na ul. Zachodniej i nie zaluje. Zabiegi fizjoterapeutyczne naprawde mi pomogly. Takze teraz i ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrenia
Ja planuję sama rozkręcić swój gabinet, póki co jeszcze się dokształcam. Niedługo kurs w Centrum Szkoleń Top School http://www.topschool-pnf.pl może nawet nie jeden, a później zobaczymy, myślę, że to jest coś dla mnie. Zawsze chciałam pracować w "białym fartuszku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyuska
Ja chodziłam na rehabilitację po wypadku samochodowym do gabinetu przy Piwnej i byłam zadowolona z rehabilitacji. Nie czekałam w kolejce co w moim przypadku bylo ważna, żeby jak najszybciej rozpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość21212
Tutaj http://www.rehabilitacje.org/ sobie poszukajcie rehabilitacji w Krakowie. U nas zdecydowanie najlepsze są gabinety G&R, więc nie ma co się zastanawiać, trzeba się zapisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj http://rehaexpert.com.pl/ też polecam zadzwonić i zamówić rehabilitację domową. Sama miałam okazję korzystać i uważam, ze maja naprawdę dobrych rehabilitantów, a to, ze dojeżdżają do domu przemawia na ich plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondzior
Ja też korzystam z jednego z gabinetów Państwa Więcków i bardzo jestem zadowolony. Bardzo miły personel, do tego czysto, schludnie, efekty są bardzo dobre, a do tego mają ceny, które do mnie przemawiają. Ja zawsze telefonicznie się zapisuję 698115115.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnioszka
ja polecam rehabilitantów z Piwnej. Widać było, że to są zabiegi wykonywane przez profesjonalistów i mają wiedzę, jak pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaila
Ja chodziłam na zabiegi do gabinetu na Zachodniej, rehabilitacja przyniosła efekty, kolano jak nowe :) Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabella00
Gabinety G&R to dobry wybór, ja chodziłam na Piwną do gabinetu i ból odpuścił w odcinku lędźwiowym. Po serii zabiegów czuję mega poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roofroof
Dla mnie też gabinety G&R. Chodziłam na Słomczyńskiego na rehabilitację. Maści nie pomagały już, tabletki obciążały mi żołądek, rehabilitacja zrobiła swoje i ból jak na razie nie wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rehabilitację polecam zapisać się do REHAORTHOPEDICA. Mają tam bardzo dobrych specjalistów, którzy doskonale znają się na tym co robią. Ja chodziłam tam pół roku temu i efekty rehabilitacji bardzo szybko zaczęły się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weravera
JA chodziłam na Piwną na zabiegi i mogę polecić gabinet i rehabilitantów. Pomogli mi, ból minął, mogłam wrócić do aktywności po wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macikos
No ze wszystkich gabinetów rehabilitacyjnych w których byłam w Krakowie to mogę polecić przede wszystkim dr Więcka na Słomczyńskiego. Rehabilitant przykłada się do zabiegów, umie pomóc, są efekty po zabiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzikas
ja jestem zdecydowanie zadowolona z Reha Expert - dokładna rehabilitacja, skuteczna i przynosząca rezultat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinda
tak zdecydowanie - jest to doskonała rehabilitacja, dobrze lecza, ułatwiają wyjście z kontuzji! szczerze mówiąc jest to jedna z lepszych opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiszek
ja wlasnei jestem po rehabilitacji u nich i się podpisuję pod tym bardzo! dają radę i pomagają w leczeniu! super opcje mają z tym dojazdem do klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasilo
Ja byłam zadowolona z rehabilitacji w gabinecie na Słomczyńskiego, bardzo fajny jest zespół rehabilitantów, sa doświadczeni i potrafią pomóc. Ja poszłam do nich na rehabilitację po wypadku samochodowym, po serii zabiegów jest zncznie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam, że http://www.fizjoterapia-fiejdasz.pl/ jest świetnym gabinetem. Ale czy rehabilitują kobiety w ciąży - tego nie wiem, musiałabyś skontaktować się z nimi i zapytać czy nie jest to jakimś ewentualnym przeciwwskazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama niestety ale nie mam dobrych doświadczeń z rehabilitacją na fundusz.Miałam skierowanie po urazie, jednak okazało sie,ze musiałabym czekać na przyjęcie ponad 6 do 8 miesięcy ( i to w najlepszym przypadku jak to powiedziała pani na rejstracji(). Jak dla mnie bylo to nie do pomyślenia tak wiec postanowiłam wybrac sie prywatnie. Chodziłam na zabiegi do tego ośrodka: https://rehaorthopedica.pl/ Cenowo nie jest u nich tak bardzo drogo, a jednak zabiegi mi pomogły. I to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stryffuk
szybko rehabiltację bez czekania w kolejce można zacząć w gabientach G&R- mają kilka gabinetów. Fakt, że są to prywatne gabinety, ale mają świetnych rehabilitantów, szybko można wrócić do sprawności. Nie ma sensu czekać w kolejce miesiącami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×