Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wystraszynka

resekcja korzenia zeba

Polecane posty

Gość wystraszynka

czy ktos miał taki zabieg? ile kosztuje , jak długo trwa i czy bardzo boli? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgaf
a co to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszynka
jesli zab po kanałowym leczeniu boli , obcina sie uszkodzona czesc wierzchołka korzenia , w celu ratowania zeba przed usunieciem Mnie to czeka i bardzo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
w trakci e zabiegu nie boli ale potem z pare dni,koszt myśle 250-350 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszynka
długo trwa taka masakra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszynka
ta cena to przez kase chorych czy prywatnie ? bo mnie cos strasza ze ok 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
no ja dokładnie nie wiem,ale najlepiej weź i zadzwoń do gabinetu i sie zapytaj,zadzwoń też do kasy,bo do końca nie wiem czy aby to nie jest refundowane(domyślam sie,ze to chodzi o ząb z przodu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgaf
o Boże współczuję ci!! Ja mam dentystofobię strasznie boję się dentystów dlatego myję zęby po każdym posiłku by do nich nie chodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszynka
dwójka;-(((( o jakby mozna było przez kase to super tylko pewnie pare miechów czekania a mnie boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszynka
ja tez myje ;-) ale to nie zalezało od mycia bo zab był zdrowy, nie plombowany, tylko od korzenia zaczał sie psuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgaf
no ja przeciez nie mówię że ty nie myjesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
no niestety jest tak ,ze albo coś jest refundowane albo nie,ja pracuje w gab dent.ale zwykłym nie na chirurgii i nie wiem czy to jest refundowane,więc tak jak mówię najlepiej zadzwoń do NFZ -tam ci dokładnie powiedzą,a te800 zł co mówisz to już przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto!!! jelsi ratujesz chociaz czesc zeba to w zycciu nie rob przez sluzbe zdrowia - bedziesz czekac nie wiadomo ile i nie bedzie juz czego ratowac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszynka
ok , ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszynka
tyle kasy.............no coz musze chyba ze sztuczny wprawie wyjdzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszynka
w kazdym razie dzieki !! jakbyscie cos jeszce wiedzieli to napiszcie w srode mam wizyte (co i jak i gdzie i za ile) chciałam sie rozeznac w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
u nas ztego co wiem tyle nie kosztuje, tak jak pisałam ok 300 zł,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
aty napisz jak było i ile kosztowało,oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszynka
sama resekcja tak 300 zł + wypełnienie + znieczulenie + robocizna i wyjdzie z 800 stów k.....wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszynka
oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
ale wystraszynko przecież resekcja to wszystko właśnie obejmuje,ty się lepiej popytaj o cene w różnych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszynka
rzeczywiscie 300 zł ale ta kwota to przez NFZ chyba? oj popytam z tym ze u mnie w małej miescinie duzo chirurgów nie znajde moze 5 to wszystko ale popytam badu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
nie,nie,nie ,jak by to było przez NFZ to musi być DARMOCHA,ale powiem szczerze wątpie w refundacje,i cena prywatnego zabiegu to właśnie 300 zł,nie bój żaby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie zrobila cysta w kości szczęki nad lewa jedynką i na razie mam leczenie zachowawcze, jezeli jednak się nie da, to też będę miała reseksję...na razie jednak mam czyszczony kanał i zamykany fleczerem z sączkiem...z wizyty na wizytę jest coraz lepiej...moze uda mi się uniknąc resekcji...chociaż nie boje sie zabiegu ale wygladu po nim...czy będę mocno opuchnięta, a niestety zajec na Akademii Medycznej raczej nie mogę opuszczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia biała
cysta? czyli co boli cie gulka? wyczuwalna na dziasle?:O powiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszynka
ja tez miałam kanałowo z fleczerami , saczkami, antybiotykami , lekami homeopatycznymi i dalej przy dotknieciu dziasło mnie boli, sam zab nie (choc troche dretwieje moze dlatego ze martwy i 2 tygo po kanałowym nie wiem?) Na zdjeciu widac na wierzchołku lekki stan zapalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszynka
własnie dziwne to wszystko jest , nie ma zadnych nacieków na korzeniu . Dentysta pow. ze moze sie cos dziac na samym czubku korzenia co nie uchwyci zdjcie a od czego robi sie stan zapalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ewidentnie było widać na zdjęciu cystę ok 1 cm...we wtorek po świętach prawdopodobnie będę miala zamykany kanał na stałe ze srodkiem wybielającym, zeby mi nie ściemniała ta jedynka ( nieunaczyniony ząb z czasem ciemnieje ) mam nadzieje, ze to koniec przebojów z tym zębem bo leczę go od pazdziernika !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×