Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monaa

Robienie Tipsów

Polecane posty

czy sa wśród Was dziewczyny mieszkajace w Warszawie i zjamujące się tipsami?? interesyją mnie tipsy z kolorowego żelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-B-C
Daj sobie spokuj i nie mecz paznokci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdejmowanie tipsów
a jak zdjać tipsy żelowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuszna uwaga
ja dałam sie namówić na tipsy z okazji wesela i mimo że podobał mi sie efekt, żałuję że to zrobiłam. teraz moje paznokcie są cienkie jak papier, kupiłam odżywke nail tek i mam nadzieję na szybkie ich podratowanie. Nigdy więcej tipsów, żeli i akryli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze tipsy już dość długo, ale jak je zdejmuje to nie mam z nimi żadnych problemów, nie łamią się , nie rozdwajają i mają nadal ładny naturalny kolor. a teraz chciałabym zrobic sobie tipsy z kolorowego żelu, może któraś z was potrafi takie zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuszna uwaga
powiedz monaa bo robiłam je po raz pierwszy, czy moja tipsiara spieprzyła robotę? spiłowała mi moje paznokcie tak, że teraz nie moge dojść z nimi do ładu a miałam je miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do słuszna uwaga --> moim zdaniem to ona spieprzyła robotę, gdzyż nie wolno spiłowywać płytki paznokcia , możana ją jedynie delikatnie wygładzić, ale to sie robi 3 delikatnymi ruchami, natomiast jeżeli uzupełniasz tipsy to uważaj żeby też uważała kiedy je wyrównuje,bo tez może uszkodzić płytke paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona jesli chcesz juz tak koniecznie miec kolorowe tipsy (tez mam na takie ochote) to kup kolorowe zele i idz z tym do tipsiary i powiedz jakie chcesz. one kosztuje gdzies z 13 zl sztuka (bodajze na allegro) Bo tak to zadko ktora robi kolorowe jako ze nikt takch nie chce (nie wiedziec czemu:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -s an dr a .
ja robie tipsy kolorowymi zelami . Ale moje klientki same je kupują i przynoszą je do mnie ze swoimi fantazjami bo mi sie to nie opłaca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaczek
Mam pytanie :) bo ja sobie tak myśle że to łatwy interes... Lubię robić coś z paznokciami i sie zastanawiam czy by nie zacząć robić tipsów. I mam do sandry pytanie... Jak zacząć? Co na początek kupic i jak szukać sklepów z takimi rzeczami. Może jakieś strony z pomocami jak zacząć albo ksiażki. Porsze o jakąkolwiek pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×