Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 88grzegorz

Salon kosmetyczny czy SPA do dobry biznes ?

Polecane posty

Gość 88grzegorz

Salony kosmetyczne to już nie tylko domena dużych miast lecz również tych mniejszych miast i miasteczek. Coraz więcej kobiet czy mężczyzn chce dobrze wyglądać nie tylko od „święta lecz na co dzień . Dlaczego taka zmiana nastąpiła w społeczeństwie ? Są przynajmniej dwa powody takiej zmiany mentalnościowej, po pierwsze coraz więcej osób pracuję w usługach i ma częstszy kontakt z klientem a wiadomo, że od wyglądu zależy wiele i przysłownie „Jak cię widzą tak cię piszą jest jak najbardziej aktualne. Drugim powodem jest przeprowadzka ludzi z miasta do mniejszych miejscowości co powoduje przeniesienie zwyczajów do pewnych usług i dlatego chcą mieć je również w miejscowości w której obecnie mieszkają. Dlatego postanowiliśmy zbadać dostępność sprzętu potrzebnego nam do otworzenia takiego salonu. Jedną z większych hurtowni jest firma MIMARI z Wrocławia. Hurtownia MIMARI zaopatruje w najnowsze urządzenia kosmetyczne salony które dopiero powstają jak i te które chcą się rozwijać. Sprzęt jest nowy ,prosto od producenta co jest dużym atutem. Dodatkowym plusem jest to, iż sprzęt możemy wyleasingować lub wziąć na raty co pozwala nam na początku zminimalizować koszty. A jeśli chcecie od razu kupić sprzęt to hurtownia prowadzi sprzedaż zarówno w siedzibie jak i przez sklep internetowy. Postanowiliśmy zadzwonić do hurtowni i zapytać „Co wyróżnia hurtownie od innych ? Przez słuchawkę usłyszeliśmy : „Nasze urządzenia kosmetyczne posiadają certyfikaty CE i nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań do stosowania ich w medycynie czy terapiach. Współpracujemy bezpośrednio z producentami, omijając w ten sposób pośredników. Dzięki temu otrzymujecie Państwo najwyższej jakości produkty po możliwie jak najniższej cenie. Indywidualne podejście do każdego klienta to nasza dewiza, nie sprzedajemy produktów tzw. masowych, tylko czysto specjalistyczne. Przez co staramy się zawsze dobrać naszą ofertę pod klienta i jego oczekiwania. Dzięki czemu współpraca nie kończy się w momencie sprzedaży. Tą hurtownie wyróżnia jeszcze jedna rzecz. Prowadzi szkolenia z obsługi sprzętu co jest bardzo ważną sprawą, ponieważ będziecie wiedzieć jak najlepiej i dobrze wykorzystać sprzęt który zakupiliście. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.mimari.pl Chyba przedstawiliśmy wam ciekawą propozycję na biznes warto na początku zawsze pamiętać o zasadach biznesowych czy faktycznie w waszym mieście jest już taka potrzeba czy jeszcze nie. Warto zapytać znajomych czy koleżanki czy wybrały by się do salonu SPA aby się odprężyć i zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie... mi się bardzo marzy mieć taki biznes, czy to bedzie duzy koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,ze najmniejszy koszt to nie bedzie, ale jesli sie zdecydujesz to polecam skontaktowac sie z http://www.akvafalo.pl/ , to profesjonaliści w tej branzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz wątpliwości co do opłacalności tego biznesu czy projektu,skontaktuj się z jakąś doświadczoną firmą konsultingową,jak np. http://www.forspa.pl Oni cieszą się dobrą renomą w mojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 2 lat jestem menagerem w Spa;) prosperuj***ardzo dobrze, ale caly czas trzeba o ten biznes dbac, pracowac nad nim i przezwyciężać wiele przeciwności. Jak to w każdym biznesie;) trzeba sobie wypracowac zaufanie wśród klientow i mieć pieniadze jak poczatkowo slabiej idzie bo jeszcze nie mamy tej renomy. Dobrze mieć zaufanych dostawcow, ostatnio rozbudowywaliśmy nasze Spa o nowe sauny i korzystaliśmy ze znajomej firmy ams sauna. Mamy gwarancje, ze sauny sa dobrze wykonane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze w tym biznesie to dbać o pozyskanych klientów i zachęcać na odwiedzenie nasz przez nowe osoby. Dużo osób przychodzi po znajomości tzn. "koleżanka była i bardzo was chwaliła" Aby móc sobie zapracować na taką opinie trzeba być na czasie z nowinkami kosmetycznymi i wciąż inwestować i udoskonalać wyposażenie naszego salonu. Firmę Mimari https://www.mimari.pl/ znam dobrze. Zakupiłam w niej sprzęt do salonu, niektóry w dogodnym systemie ratalnym wraz ze szkoleniem. Aktualnie zaopatruję się u nich w akcesoria kosmetyczne i kosmetyki. Naprawdę chwalę sobie współpracę z nimi i gorąco Wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, zainteresował mnie ten post o saunach. sama kocham z nich korzystać, chciałabym mieć swoją saunę w domu, świetnie się czuję po pobycie w saunie. myśle, że wyposażenie swojego spa czy salonu w saunę to byłby hit. zajrzałam na stronę AMS sauna i widzę, że cenowo się to całkiem dobrze przedstawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biszcza781
Oczywiście, że tak, ale trzeba posiadać odpowiednia wiedzę. Tutaj https://www.akademiaversum.pl znajdziecie kurs dla managerów salonów fryzjerskich i kosmetycznych . Poszczególne lekcje przekazują nie tylko praktyczne porady, ale również informacje, które można wykorzystać w swojej działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do salonu kosmetycznego i SPA www.baborbeauty.pl Miejsce to znajduje się w Rzeszowie i jest świetne. Widzę tam zawsze sporo klientów. Sama jestem też stałą klientką. Salon posiada szeroką ofertę i dba o klientów. Myślę że to jest podstawa sukcesu w tym biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksaa22
Jeśli chodzi o salon kosmetyczny to polecam zaopatrzyć się w urządzenie do DremaOXY ( http://www.dermaoxy.pl/czym-jest-dermaoxy ) , u mnie po zakupie urządzenia przybyło klientek a co za tym idzie biznes naprawdę stał się dochodowy a więc warto było zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia888
Sądzę że warto jest wyposażyć gabinet w ciekawe i innowacyjne zabiegi takie z których chętnie ludzie będą korzystali . warto jest rozważyć inwestycję w tlenoterapię hiperbaryczną Oxybaria http://www.oxybaria.pl sądzę że jest to świetna opcja biznesu , ja zainwestowałam i przybyło mi wiele nowych klientek. Wiele osób interesuje się zabiegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto pomyśleć o salonie kosmetycznym i SPA w jednym. Ja chodzę do www.rehavitalsiolkowice.pl pod Opolem. Znajduje się tam właśnie salon kosmetyczny i mini SPA. Miejsce to ma wszystko, czego potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×