Odpowiedz na ten temat

soczewki kontaktowe - suche oczy?

• loleczka12 2017.10.13 [12:19]
    No czasami tak jest że nasze oczy niestety ale nie tolerują soczewek i stąd te problemy. Zresztą poczytaj o tym na zdroweoczy.expert widziałam tam ostatnio właśnie artykuł na temat soczewek itd
  • gość 2017.10.19 [13:21]
    można zakrpaiać oczy kroplami Starazolin, wyjąc soczewki, zakropić i po jakichś 15 minutach włożyć spowrotem i będzie ok, u mnie się sprawdza rewelacyjnie
  • moniaPe 2017.11.27 [12:24]
    na suche oczy pomogl mi tylko starazolin hydrobalance, a probowalam naprawde wszystkiego...
  • gość 2017.12.14 [11:45]
    Najlepiej z problemem suchych oczy przy soczewkach kontaktowych zgłosić się do profesjonalistów, którzy się na tym znają. Jeżeli jesteście z Dębicy lub okolic to mogę wam polecić www.optyk-debica.pl Tam dobrałam odpowiednie krople i soczewki do moich oczu.
  • Chefterka87 2017.12.14 [12:14]
    No niestety ale nie każdy może nosić soczewki. A niektórzy po jakimś czasie mogą nabawić się syndromu suchego oka i też nic na to nie poradzą. Trzeba wtedy wrócić do okularów.
    "Gdy praca, którą wykonujesz, nie daje ci radości, a tylko pieniądze, to jesteś śmiertelnie ubogi." - więc jestem chyba najbogatsza na świecie!
  • Donat87 2017.12.26 [16:23]
    Autorko nie masz przypadkiem uczulenia? Może warto spróbować rozwiązania dla alergików. Zapoznaj się z ofertą tego sklepu, może to CI pomoże. Zresztą najlepiej zgłoś się do lekarza a nie na kafeterię.
  • gość 2017.12.29 [16:17]
    ja noszę soczewki, ale zakrpaiam też oczy kroplami Starazolin oczko.gif po prostu po wyjęciu soczewek wpuszczam po dwie krople i ulga przychodzi natychmiastowo oczko.gif
  • vrya123 2018.01.18 [22:54]
    tez lubię nosić soczewki, bez kropli to mogę o tym zapomniec, zawsze przed załozeniem szkieł zakraplam sobie hialeye free, sa bez konserwantów, mozna uzywac pod soczewki i na ttyle nawilzaja ze nie czuje w ogole szkieł
  • frasdm 2018.01.23 [16:26]
    czesto noszę szkla i potwierdzam ze bez kropli ani rusz, mi sę super sprawdziły hialeye free, dzeki nim jakos daje radę wysiedieć cały dzień w soczewkach i oczy nie pieką, w ogóle o soczewkach zapominam w ciagu dnia
  • gość 2018.01.23 [19:38]
    Kupiłam ostatnio te krople, co poleciła vrya123 i super się u mnie sprawdziły. Wcześniej naprawdę używałam wielu innych i było lepiej tylko na chwile. A po tych oczy są nawilzone na długo i jak tylko dopada mnie jakieś podrażnienie, to też bardzo fajnie koja oczy
  • kelaor 2018.02.12 [11:21]
    jak chcecie potestować darmowe soczewki to bausch&lomb ma fajną akcję teraz
  • biohacker 2018.02.15 [14:22]
    Na suche oczy i ogólnie problemy z oczami, mogę polecić okulary Biohackeye, chroniące przed niebieskim światłem i promieniami uv, uvm, hev. U mnie rozwiązało to problem suchych oczu oczko.gif
  • daretina 2018.02.16 [00:43]
    kelaor, a coś więcej o tej akcji na darmowe testowanie soczewek Bausch&Lomb?
  • gościówa444 2018.02.17 [17:58]
    po prostu wbij na wyprobuj.miejtonaoku.pl i tam wypełnij ankietę i zgłoś się do badania. musisz użyć kodu z bloga, który bierze udział w akcji, listę masz na stronie. więcej informacji poda wujek google jezyk.gif
  • elfii 2018.03.12 [22:50]
    czy krople do oczu mogą tez jakiś stan zapalny wyleczyć? cos mi wpadło do oka chyba bo piecze i boli, oko mam zaczerwienione nim się dostanę do okulisty to oko mi odpadnie
  • gość 2018.05.28 [16:56]
    Dlatego ja nosze soczewki na zmianę z okularami. W upały soczewki są fajne, ponieważ muszę mieć dodatkowo okulary przeciwsłoneczne. Co prawda bywają chwilę, że bez starazolinu nie nie wytrzymałabym w soczewkach całego dnia pracy.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...