Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusia145

sposoby na nadmiar skóry na brzuchu?

Polecane posty

po ciąży (sporo przytyłam, bo długo leżałam w szpitalu) i szybkim schudnięciu zostało mi sporo skóry, głównie na brzuchu. Od razu po porodzie spadło mi 8 kg, a w 8 miesięcy schudłam jeszcze 20kg. Ćwiczyłam przez 1.5 miesiąca, przez 3 tygodnie biegałam, dopóki dziecko nie trafiło do szpitala. Od tamtego momentu 2 miesiące przerwy, teraz znowu zaczęłam ćwiczyć- na razie tydzień za mną. Mięśnie szybko mi się wyrabiają, niestety, od miesięcy zmagam się z problemem nadmiaru skóry na brzuchu. Na piersiach, udach, pośladkach i brzuchu mam rozstępy. Na wszystkich tych partiach mam za dużo skóry, najgorzej jest na brzuchu. Tragedii nie ma i operacji to nie wymaga, ale na pewno istnieje jakiś sposób żeby sobie z tym poradzić. Jakieś kremy, maseczki, zabiegi w gabinecie kosmetycznym, masaże? Stosuję cały czas balsamy ujędrniające i maseczki z alg i glinki, jednak to za mało.. Proszę o rady, bez głupich odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mns roller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rollerem też miałam przygodę, może znowu zacznę.. ale szału z nim nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zabiegi ujędrniające z falami radiowymi i laserem biostymulującym. Świetnie ujedrniają i napinają skórę, szczególnie taką rozciągnietą po ciąży. Zabiegi są dość tanie w porównaniu do operacji plastycznych. Poza tym bez sensu wydawać pieniadze na kolejne kremy, które wiadomo, że nie pomogą tak jak to zrobi maszyna. W moim przypadku wystarczyło 6 zabiegów, polecam salon w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie sama mam taki problem, niedawno spotkałam sie ze znajomą i ta dała mi namiar na łódzka klinike Dermed i dr Dorotę Żukowska. Rok temu poddała sie tam plastyce brzucha no i właśnie wszelkie niedoskonałości po ciąży zniknęły. Ślicznie wygląda, a pamiętam jak miała brzuch i taka obwisłą skórę jak ja. Nawet na siłownie razem chodziłyśmy i nic nie pomagało. Teraz wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie nie stać na plastykę brzucha, z resztą.. nie jest aż tak koszmarnie, żebym poszła się kroić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak inaczej chcesz to zrobić? Przecież skóra się nie wchłonie do środka skoro już wylazła. Albo operacja albo nic. Na zabiegi, maseczki i inne pierdoły będziesz tylko niepotrzebnie wydawać pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim musisz wzmocnić mięśnie brzucha. Bez tego inne wysiłki nie przyniosą efektu. W zależności od kondycji fizycznej można robić brzuszki pamiętaj o prawidłowym wykonywaniu ćwiczenia: głowa w jednej płaszczyźnie z plecami, mięśnie napięte lub kręcić hula-hop. Dobre są też ćwiczenia izometryczne, czyli statyczny trening siłowy, polegający na napinaniu na 3-5 sekund mięśni brzucha. Zaletą tych ostatnich jest to, że są łatwe i mogą być wykonywane w dowolnym czasie i miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie będę się kroić już wolę mieć tą skórę i wydawać pieniądze na "bezużyteczne maseczki i kremy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktoś pisał wyżejj, spróbuj najpierw zabiegów z falami radiowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradziłabym wizytę w klinice odnowy estetycznej, sama korzystałam. Możesz znaleźć odpowiednią dla siebie na www.estibook.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×