Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość agalaskowiecka

Sprzedam Prazykwantel - Cesol, Biltricide, Distoside, Zentozide

Polecane posty

Gość agalaskowiecka

Mam do sprzedania ok. 60 tabletek Praziquantel 600 mg. Zostało po leczeniu. Zabija wszystkie pasożyty włącznie z tasiemcem. Kontakt: 502-917-361 lub agalaskowiecka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agalaskowiecka
Mam do sprzedania Praziquantel (Prazykwantel) 600 mg. Zostało po leczeniu. Jest to skuteczny środek przeciw pasożytniczy, wybija wszystkie rodzaje tasiemca oraz glistę ludzką. Kontakt: Agnieszka Laskowiecka, 502-917-361 lub agalaskowiecka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupie prazykwantel czy on wystarczy na wyleczenie przywr (s. mansoni) dla 50 kg osoby? blackfullstop@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozaczasem
Mam do sprzedania lek Alinia(nizonide)-Nitazoxanide jesli jest ktos zainteresowany prosze o kontakt na mail agnieszka-pietrzyk@gazeta.pl lub tel 791074405 Mam rowniez praziqantel 600mg w tabletkach. Leki te sa na przywry,lamblie,tasiemce,glisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marion1985
jeśli ktoś potrzebuje Alinia, Prazykwatnel czy też Zentel proszę pisać na jacekjack1985@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marion1985
prosze nie pisac na jacekjack1985@wp.pl, osoba nie ma nic do sprzedania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś potrzebuje kupić oryginalny i skuteczny Prazykwantel 600mg - proszę dzwonić na nr tel. 518 538 570

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!Mam do sprzedania lek przeciwpasożytniczy Prazykwantel-Biltricide.Posiadam 7 opakowań.Leki były zakupione we Francji w aptece.Termin ważności leków to 12.2015 r. Oprócz tego posiadam 2 opakowania Yomesanu do sprzedania.Data ważnosci 11.2017r. Kontakt platynka19_85@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Została mi nadwyżka tabletek na pasożyty : Zentozide - Praziquantel 600mg (Prazykwantel) – przywry, tasiemce, motylice,... oraz Alben – Albendazol 200mg – glisty, owsiki, włosogłówki, tęgoryjce, tasiemce, węgorki, ... Możliwy odbiór osobisty w Warszawie. Artur -790475312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam na zbyciu Prazykwantel / Cesol / Wormicide na tasiemce, przywry oraz Fluvermal na glisty itp. Kontakt bluevelvet@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam oryginalny i skuteczny Prazykwantel 600mg - została mi nadwyżka po leczeniu - DZIAŁA. Tel. 518 538 570

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotra
Odsprzedam nadwyżke Zentozide Prazyquantel 600 mg , data ważności 18.04.2018. Zostało mi 30 tabletek . Telefon: 604751781

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berlinos
kupię Alinię 500 mg i 200mg lub zawiesina dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berlinos
kupię Nitazoxanide 500mg (Nizonide, Alinia) oraz dla dziecka 200mg lub zawiesina berlinos30@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berlinos
kupię Nitazoxanide 500mg (Nizonide, Alinia) oraz dla dziecka 200mg lub zawiesina berlinos30@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał602
Odsprzedam taniej pozostałe po odrobaczeniu leki - iwermektyne, nitazoksanid, prazykwantel. Leki pochodzą z apteki, mają długie daty ważności na blistrach i są przeznaczone do leczenia ludzi, nie zwierząt! Leki są skuteczne, działają - odrobaczałem całą rodzinę łącznie z dziećmi, więc mogę zapewnić o skuteczności i bezpieczeństwie tych leków. Michał, telefon 736638642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym zakupić Prazykwantel. Prosze o kontakt telefoniczny: 667 409 577, Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam uczciwie w cenie zakupu nadwyżkę PRAZYKWANTEL 600mg. Tabletki zostały po leczeniu antypasożytniczym - SĄ W 100% SKUTECZNE. Maria, telefon 536 002 870

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania alinie-nitazoxanide-nizonide 500 pozostałość po leczeniu pierwotniaki lamblie w bardzo dobrej cenie tel 793 250 876

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prazykwantel 600mg oraz Alinia Nizonide Nitazoxanide 500mg - tel. 536 002 870 Maria - odsprzedam uczciwie nadwyżkę po leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAZYKWANTEL i FLUVERMAL - tel. 536 002 870 Maria - odsprzedam uczciwie nadwyżkę po leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ODRADZAM ZAKUP leków niewiadomego pochodzenia !!!!!!!!!!!! nie dość że same one nie są obojętne dla zdrowia to w dodatku źle przechowywane mogą być trujące , lub co gorsza możesz handlować podróbkami. W niecie jest zakaz sprzedaży odstępowania a nawet darowania jakichkolwiek leków więc zabieraj się z tą z tą reklamą !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto Mario jesteś na każdym temacie na kafeterii i wszędzie "uczciwie odsprzedajesz nadwyżki leków " a to na świerzb , a to na grzybicę , na kolejnym topiku na nużeńca ... Po prostu handlujesz lekami nie wiadomego pochodzenia!!!!! Zgłaszam Twój numer telefonu na policję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie odkupię Zentozide po 10 zł. Musi byc potwierdzona legalność (kopia zgody na sprowadzenie). Mój numer 503101006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Kupię prazykwantel - kuracja dla osoby 90kg (6750mg) michalgnoinski@o2.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opticide Zentozide
[sprzedam lek przeciwpasożytniczy Praziquantel] Mam do odstapienia tabletki Opticide/Zentozide (prazykwantel 600mg) na pasożyty (przywry, tasiemce, motylice). Lek jest w oryginalnym opakowaniu, sprzedaję polowe czyli 50 tabletek, po odsypaniu reszty dla siebie. Termin ważności 9.2018. Cena za tabletke 3zł plus pobraniowa 20zl. Jan Krongboon massagewarsaw@gmail.com https://www.facebook.com/kurs.tajski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja potrzebuje ok 120 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, prosze na massagewarsaw@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast potrzebowałabym Biltricide. Jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opticide Zentozide
przeciez biltricide to jest prazykwantel. Mam i pisz na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×