Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marysia ze Wspólnej

środki na wysuszona po opalaniu skórę

Polecane posty

Część kafeterianki, Spaliłam sie ostatnio strasznie na słońcu. Moja skóra wygląda paskudnie, jest nierównomiernego kolorytu, jest przesuszona i strasznie delikatna. Możecie polecić mi jakieś kremy, środki, a może nawet masaże czy zabiegi na ciało, które przywrócą mojej skórze dawną (czyli sprzed tygodnia) świetność? Pomocy. Nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jest maść Alantan. Kup sobie Alantan Plus albo Alantan Pro, nie pamiętam już, jak to się dokładnie nazywało. W każdym razie maść koi i przyspiesza gojenie, ja stosowałam to po zrobieniu tatuażu i na bardzo wrażliwą skórę ust również po opalaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jest maść Alantan. Kup sobie Alantan Plus albo Alantan Pro, nie pamiętam już, jak to się dokładnie nazywało. W każdym razie maść koi i przyspiesza gojenie, ja stosowałam to po zrobieniu tatuażu i na bardzo wrażliwą skórę ust również po opalaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_plakej_izinku
Alantan też, ale możesz po prostu kupić Penthanol w aptece. No i jest jeszcze nieśmiertelny środek pt kefir czy maslanka :) A jesli mocno sobie spiekłaś twarz to po takim wysuszeniu warto wybrac się do kosmetyczki, zeby cos na to poradziła. Co powiesz na taki zabieg jak maska kokonowa? Tutaj opis http://www.pielegnacjaurody.pl/120,Maska_Kokonowa Warto sobie coś takiego zrobic na buźkę. Od razu lepiej się poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×