Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Stomatolog Warszawa

Polecane posty

Gość gość
Ja do swojego jeżdżę aż do Wrocławia ale mają często mocno odległe terminy wizyt tylko ja jeżdżę z koronami i implantami bo mi odbudowują pół szczęki :( www.omnident.pl robiłam u nich licówki, korony a teraz dwa implanty, możesz donegocjować fajną cenę jak robisz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz maksymalnie uniknąć bólu, a do tego szukasz takiego dentysty, który jest cierpliwy i empatyczny, to śmiało mogę polecić Bożenę Hoffman - na stronie internetowej www.bozenahoffman.pl znajdziesz namiary na jej gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamaKa
Jeśli szukasz dobrego i taniego stomatologa w Warszawie to polecam dr Annę Jaśkowską z Ursynowa http://www.anident.pl . Robiła mi dwie licówki porcelanowe, mam jeszcze do zrobienia dwa implanty, ale to już u chirurga, który podobno też jest dobry w tej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić super stomatologa, do którego trafiłam na zabieg najcięższego kalibru, bo z ósemką o usunięcia. Chirurgia stomatologiczna to nie przelewki, więc wybrałam lekarza, na którego namiar dostałam od siostry - pana doktora Jakubowskiego z kliniki Dent SM, http://www.dentsm.pl. Stresu było co nie miara, na szczęście pan doktor ma świetne podejście. Zabieg bezbolesny, choć oczywiście nie należy do przyjemnych i troszkę dochodzi się do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkomonot
ja chodzę tylko do państwa Ratyńskich, którzy przyjmują w Dental Clinic Józefów - są naprawdę doświadczeni i wiem, że u nich nie muszę się obawiać bólu, więc bardzo polecam w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalala021
Leczyłam się w Dentalux. W żadnym wypadku nie można powiedzieć, że to sprawdzone miejsce. Jakość daleka jest od najwyższej a ceny bardzo wysokie. Nikomu nie polecam, ale do niczego też nie zmuszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleśkoleś2
Ja uczęszczam do profesjonalistów z www.maestria.clinic . Poziom profesjonalizmu tej kliniki jest wprost nie do opisania, każdy członek mojej rodziny, który miał z nimi do czynienia chwali sobie niezwykly fach. Wszelkie zabiegi są bezbolesne, a o ewentualnych skutkach ubocznych (ktore jak narazie nie mialy miejsca) jestesmy informowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkkkaaaa
Od dłużego juz czasu jeżdzę do Kik Stomatologia do Michałowic a leczę zęby u doktor Olgi - jest najlepsza i nic nie boli nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ulicy Okrzei 18 znajduje się gabinet http://ferreus.pl w którym od kiedy pamiętam uczęszczamy całą rodziną. :) Mają pełen zakres usług, od chirurgii po stomatologię dziecięcą, zaś atmosfera zawsze jest tam przyjemna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić wam gabinet stomatologiczny www.super-dent.pl na Wawrze. Zwiedziłam kilku dentystów, ale dopiero z ich usług jestem w pełni zadowolona iż czystym sumieniem mogę polecić ich również wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najlepszy gabinetem stomatologii jest http://dentalwhite.pl mam dużo problemów z zębami i odwiedziłam wiele dentystów, ale dopiero tam mi na prawdę pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio też szukałam dobrego dentysty i znajoma powiedziała mi o http://stomatologialis.com, poszłam i muszę przyznać, że miała racje. Bardzo dobry gabinet stomatologiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinkaKari
Na Rodziny Hiszpańskich jest klinika Maestria, moim zdaniem jako pacjenta który miał tam leczenie stomatologiczne + implant to bardzo dobre rozwiązanie. Cenowo fajnie, nie zbankrutuje się, opieka kompleksowa i miła. Kontakt z polecenia więc nie miałam żadnych obaw, że coś będzie nieokej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Enel-Med - bardzo polecam. Niestety dużo za długo szukałam dobrego dentysty i zanim trafiłam do enelmedu, moje zęby były w fatalnym stanie. Nie mija pół roku, a ja mam już większość leczenia za sobą. Używają bardzo nowoczesnych urządzeń i lekarze znają się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stomapol! Mnie tam ostatnio bardzo pomogli przy bólu zęba. Okazało się, że w poprzednim, gdzie byłam tydzień temu gabinecie go nie doleczyli, a w Stomapolu bardzo mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna chodzę do centrum stomatologicznego www.ortodentis.pl, które znajduje się w Łomiankach pod Warszawą. Pracują tam świetni specjaliści a samo centrum ma bardzo szeroki zakres usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wykupiony pakiet medyczny w Lux Med dla całej rodziny i w jego ramach mam opiekę stomatologiczną. Takie pakiety to fajna sprawa, bo dostaje się do lekarza specjalisty czy stomatologa bez kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba zaraz po wielkich przychodni stomatologicznych, by mieć dobrze zęby wyleczone. Moja rodzina leczy się u dr Bilskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Saskiej Kępie znajduje się gabinet stomatologiczny www.dent-saska.pl Świadczą tam profesjonalne usługi stomatologiczne. Sama tam chodzę. Wyleczyli moje zęby, które nie były w najlepszym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helio33
Pod Warszawą w Radzyminie w CM Panorama mają bardzo dobrą poradnię stomatologiczną, z dzieciakami jeżdżę w ramach NFZ a sama prywatnie ale naprawdę warto. Mną zajmuje się dr Michalska ale słyszałam, że każda jedna jest równie dobra i sympatyczna. Leczenie bez bólu, w sensownych pieniądzach i z krótkim czasem oczekiwania i w dniu wizyty bez kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale do Radzymina masz daleko i c0 z tego, że dzieciaki na NFZ leczysz jak tyle co leczenie prywatne wydasz na paliwo? My chodzimy leczyć zęby do Stomapolu na Tarchominie. Nigdzie dalej się stamtąd nie ruszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo klinikę Dent SM http://www.dentsm.pl/, mają bardzo dobrych lekarzy, uratowali mi tam dwa zęby, które rzekomo były do usunięcia, a po leczeniu kanałowym pod mikroskopem mają się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecma stomatologa Bilskiego. Stara się ludzi przyjmować szybko, choć nie jest łatwo się do niego dostać. Leczyłem u niego kanałowo zęba i muszę przyznać, że naprawdę delikatny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry dentysta to podstawa, nie ma co ukrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiral
zdecydowanie! ja na przykład lubię uczęszczać do mojego dentysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krynia222
nie tylko stomatolog, ale i ortodonta się liczy. specjalista uratował mój uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre Centrum Stomatologii znajduje się w Łomiankach pod Warszawą. Polecam wam zapoznać się z ofertą www.ortodentis.pl Tam leczyłam swoje zęby, które są teraz w świetnym stanie. Warto się do nich udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam Stomapol na Tarchominie. Podaję ich stronę http://stomapol.eu/ . mają bogatą róznorodność usług!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×