Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gdy Włosy Wypadaja

Super preparat na wypadanie włosów

Polecane posty

Gość Gdy Włosy Wypadaja

Kochane! Genialny! Niesamowity! Preparat na wypadające włosy! Spróbowałam juz wszystkiego: tabletek, pokrzwyy, żóltek i nafty i całej masy specyfików seboradinów, vichy i innych . Nic nie zadziałalo. Włosy po ciąży wypadały garściamiiii!!! Kurcze, kto przeżył ten wie jak to jest kiedy po kąpieli masz wannę pełną kudłow. brrrr! czarna rozpacz. I wreszcie ...niepozorna buteleczka . Kuracja tylko na trzy dni tylko 40 ml. I co ? zadziałało!!!! Włosy przestały wypadać tak jak obiecali na etykietce. Produkt nazywa się Dermatopoietin Serum i jest do kupienia wyłacznie online. Gorąco polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelklo
Podaj skład INCI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość34567
Z tego co słyszałam od siostry to Foligain Minoxidil Foam 2% for Women http://lysieniEKobiet.com.pl/ jest bardzo dobrym środkiem na wypadanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Ciekawą opcją jest Hair Medic, czyli ziołowy, naturalny środek w buteleczce 150 ml. Oferuje go serwis www.hair-medic.eu. Taka mała buteleczka, a wystarcza na całą 6 tygodniową terapię. Mi pomogło. Włosy zaczęły odrastać. Na początku pojawiły się takie delikatne, małe włoski. Poza tym, środek działa kojąco na skórę głowy, nie podrażnia, jest też bezpieczny dla alergików, takich jak ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolalala
Najważniejsze, żeby suplementy i wcierki stosowac regularnie. Najlepiej ściągnąć sobie aplikację przypominającą (darmowa jest np. na moje-leczenie.pl) i tego pilnować. Ja odczulam naprawdę dużą różnicę, wcześniej mi się wydawało, że suplementy nie działają, a to była wina nieregularności w stosowaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×