Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olśniona

Świetny sposób na piękne rzęsy!!!!

Polecane posty

Gość olśniona

Od razu oświadczam, że samam tego nie odkryłam tylko gdzieś wyczytałam na forum. zaczęłam stosować jakieś 2,5 tyg temu, kilka (2-3) razy dziennie. Moje rzęsy były już w opłakanym stanie, cienkie krótkie i proste, zrobiłam hene, żeby było je troszke widać bo jestem blondynką i mam naturalne jasne rzęsy, i postanowiłam odżywić i zregenerować to co mi zostało. Stosowałam kiedyś olejek rycynowy ale TO dało efekt już po tak krótkim czasie. Chodzi o witaminę o nazwie Capivit A+E forte. Wyciskam taką kapsułkę (jedna starcza na kilka razy), i wylewam na szczoteczkę po tuszu do rzęs. Moja jest lekko wygięta żeby dotrzeć do wszystkich rzęs. Na prawdę polecam i BARDZO dziękuję dziewczynie która, jak już wpomniałam, gdzieć tu się wypowiadała, niestety nie pamiętam nicka, chętnie postawiłabym JEJ duże piwko;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakies bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.
ja tez stosowalam olejek rycynowy ale nie widzialam jakis super rezultatow. a tej witaminki sprobuje :) dzieki za rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolx
a czy ten srodek działa tez na włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olśniona
jolx --> na włosy nie próbowałam , ale capiwit zawiera wit A+E a z teg oco wiem te witaminy dobrze działąją na włosy, ale polecam lepiej kupić olejek z tymi witaminami w aptece (kosztuje grosze) i wcierać we włosy lub robić maski dodając te składniki. curva --> zauważyłam że rzęsy zrobiły się błyszczące, takie śliskie, zaczęły się podwijać i przestały wypadać. Licze jeszcze, że trochę się wydłużą, ale na takie efekty to chyba jeszcze będę musiała poczekać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betsy
Mam pytanie do autorki topicu: Ile trzyma Ci sie henna na rzesach i jaka zrobilas czarna czy brazowa? bo tez jestem blondynka i waham sie nad zrobieniem henny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olśniona
Robiłam ją jakieś 3 tyg temu, na rzęsy oczywiście czarną. Myślę, że jakieś 2 tyg jeszcze mogę nie robić. Ja też jestem blondynką i mam ogólnie jasną oprawę oczu. dalam się skusić na brwi, lekko przyciemnione brązową henną podkreśliły mi oczy i bardzo mi się to podoba. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a....
ja mam bardzo zniszczone brwi po hennie bo robiłam ja bardzo często co tydzień przez kilka lat sam w domu (idiotka ze mnie wiem)teraz robię co dwa tygodnie myślisz że mi ta witaminka pomoże? miałam zamiar stosować olejek rycynowy ale on tak szybko efektu nie daje i strasznie się klei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a....
a ile kosztuje henna u kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanga
na odzywienie rzes polecam tez oliwke z oliwek taka dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olśniona
Wiesz ja jak posmaruję sobie rzęsy to i brwi lekko nacieram. Spróbuj, Capivit jest niedrogi, a nawet jeśli trochę pomoże to warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olśniona
Myślę, że pomoże na każdy kolor rzęs. U mojej kosmetyczki henna na rzęsy kosztuje ok 8 pln, a na brwi ok 12 pln z regulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a........
ja to boję się tych kosmetyczek kiedyś mojej mamie jak rzęsy pomalowała to mama 3 tygodnie wz domu nie wychodziła SZok! mi też raz okropnie brwi wyskubała do dziś nie moge ich porządnie zapuścić ale napewno lepiej henne robic w profesjonalnym gabinecie. Dzieki olsniona za radę napewno skorzystam jestem zdesperowana;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a........
sorki pomyłka mojej mamie to nie rzęsy a brwi ta kosmetyczka tak zmalowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olśniona
a.....wiesz ja na początku też się bałam, żebym nie wyglądała potem jak potwór. Ja i moja kosmetyczka zaczęłyśmy te moje brwi robić stopniowo, najpier trzymałyśmy tą henną chwilkę i od razy zmywałyśmy, po 3 tygodniach już tak minutkę niecałą, aż doszłyśmy do perfekcji, oczywiście ciąglę tą samą henną. Z rzęsami to nie ma problemu bo im ciemniejsze tym wyrażniejsze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllkowska2
Dziewczyny przestrzegam przed nieznanymi, dziwnie tanimi, śmierdzącymi klejami – kiedyś słyszałam jak kobiety opowiadały, że mają hurtownie budowlaną i zastanawiały się dlaczego gość, który do nich przyjeżdża kupuje tyle kleju. Zapytały i odpowiedział, że sprzedaje jako klej do rzęs tylko jakieś naklejki kombinuje. SZOK Wiec jak widać takie rzeczy niestety tez sie zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjuszkowa23
Słyszałam własnie o tej metodzie i sama za tydzień jeszcze przed urlopem własnie sie na nią zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostuszkowa02
Ja jestem stylistką rzęs i teraz zrobiłam sobie dodatkowo szkolenie z LVL i Nouveauscara. Te 2 metody mozna wykonywac jednoczenie a moje klientki są zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzunia2
Nie wiem czy wiecie ale w UK to jest naprawde bardzo popularny zabieg na rzesy. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukkrecjja
Moja kolezanka która ma swój własny salon wybrała sie własnie na takie szkolenie i to prawda ale wzrosła jej liczba klientek wiec na pewno coś w tym jest i kobiety lubia nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falllka_ii
Ja tam wole iśc do mojej stylistki rzes Pani Kamili Żbikowskiej i mam przynajmniej pewność ze po prostu to co mam na rzesach to jest świetnie wykonane i wzbudza podziw moich kolezanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani kamila musi być słaba w swojej robocie i cienko przędzie, skoro tak desperacko po forach klientów szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namasha12
odpuściłąm uż "domowe" sposoby i zrobilanm sobie sztuczne ( w nowym sączu robia takie rzęsy w salonie laime) i jestem zadowolona, wygladaja prawie jak naturalne, wiem że roznie potem z nimi bywa, ale na weselu przyjaciólki jestem świadkiem więc bez jaj zebym tam straszyła bez rzęs, dlatego zaryzykowałam i narazie sie trzyma i ślicznie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiiska34
Ja sie własnie zastanawiam nad takim zabiegiem przedłużenia... Kurcze, tylko boje sie ze potem jak zdejmę to po prostu moje rzesy bedą tak słabe ze nie odrosna... Jak to wyglada w praktyce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia222
Dzieki dziewczyny. Jestem zapisana na wtorek do Pani Kamili. Swoją drogą przez telefon to strasznie miła osoba. Wszystko mi wytłumaczyła, rozwiała moje obawy o to jak potem mam dbać o swoje rzęsy. Na razie super. Napisze potem jaki był efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jest dośc fajnie opisane jak sobie radzić z prostymi rzęsami: nie działa mi link, trzeba wejść na blog aisinom na blogspocie czyli www-aisinom-blogspot-com, tylko kreski zastąpic kropkami :) Ja spróbowałam tak malować i faktycznie rzęsy ładnie wyglądają, ale nie mam wprawy z zalotka i sa troche kanciate te rzęsy jeszcze, ale ćwiczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia234567
ja kupiłam kiedyś u kosmetyczki specjalne serum (nie pamiętam nazwy) zapłaciłam chyba 180zł i efekt rzeczywiście był widoczny... cena jednak dla mnie zaporowa, więc zaczęłam stosować serum "piękne rzęsy" L'biotica, powiem Wam dziewczyny że naprawdę warto, nie ma może efektu "sztucznych rzęs" ale już po tygodniu stosowania widać rezultaty więc z czystym sumieniem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli ktos wie: gdzie mozna kupic puszek do rzes stosowany w latach 70-tych do przedluzania i pogrubiania rzes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×