Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dobry jest jakis????

Szukam dobrego dentysty w Krakowie.

Polecane posty

Gość Dobry jest jakis????

Kogo polecacie ? na znanylekarz.pl nie ma co patrzeć, lekarza płacą za usuwanie negatywnych opinii , podstawieni pacjenci piszacy pochwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szukasz dobrego dentysty w Krakowie to śmiało się możesz wybrać do doktora Rozwadowskiego z Galerii Uśmiechu, ja chodzę do niego od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolona z jego usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chyba trochę przesady jest w tym, że lekarze płacą za usuwanie negatywnych opinii na znanym lekarzu. Poza tym jak znajdziesz jakiegoś dentystę to sobie możesz te opinie zweryfikować w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjolka23
Ja bardzo sobie chwalę Dentist - klinike stomatologiczną dr Żarowa. Naprawde profesjonalna i godna zauafnia klinika w której w profesjonany sposób można wyleczyć zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moge polecic
dr Konturek - dlugo chodzilam do niej do Dentamerica na pl. Szczepanskim, potem zaczelam do prywatnego gabinetu na ul. Rydla. Z tym ze ja mam raczej zdrowe zeby i te wizyty sa rutynowe: oczyszczanie z kamienia, piaskowanie, fluoryzacja,przeglad, czasami jakas plomba raz na 2-3 lata. Wiec nie moga sie wypowiadac na temat leczenia bardziej skomplikowanych przypadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem z krakowa
ale moi znajomi stamtąd zarówno studenci jak i osoby pracujące polecają dr Słowika, bardzo dobrze zęby robi , kiedyś w przychodni akademickiej przyjmował (tyle wiem od studentów UJ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białypuch
mnie zajęło sporo zanim znalazłam dobrego dentystę, ale teraz nie zamieniłabym go na żadnego innego. Muszę się przychylić do opinii przedmówcy, że doktor Rozwadowski jest bardzo dobrym specjalistą. Ale powiem wam, że umiejętności w dziedzinie stomatologii to jedno, ale jak się ktoś tak jak ja dentysty boi panicznie to też musi się zastanowić dobrze, zanim wybierze jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i Galeria teraz ma taką usługę, że można sobie wybrać, jak się będzie wyglądał nasz uśmiech. Fajna sprawa, bo ja tak średnio jestem zadowolona ze swojego uzębienia, a tak to można przymierzyć, jak fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę na Basztową do Dental Services - bardzo dobry gabinet, no i mają czynne w weekendy i wieczorami, co dla mnie jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analet
Ja polecam Luxdentica w Krakowie od kilku lat tam zaglądam, mają nowoczesny sprzęt, mikroskop i takie tam. Ostatnio zaczęłam prowadzać tam też córeczkę i puki co nie boi się dentysty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lismanore
ja od pewnego czasu jestem wierna Galerii Uśmiechu, głównie ze względu na to, że mam bardzo dobrą opiekę dentystyczną i lekarze są bardzo mili, dzięki temu nie czuje się strachu przed wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizkamalizka
Ja poszłam za Waszą namową do Dentist i rzeczywiscie musze przyznać ze to bardzo dobra Klinika. Od razu się zajęto mną, zwłaszcza ze pojawiłam sie z bólem zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa Szydek-Kot na Meiselsa, świetny specjalista, do tego z poczuciem humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak szukałam gabinetu dla siebie to najbardziej mi zależało na tym, żeby było dobrze zrobione, żeby mieli szeroką ofertę usług, no i dobrze by było, jakby ceny nie przyprawiały o zawrót głowy. Dlatego ja postawiłam na dental services na basztowej, dobrze leczą a nie mają cen z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, bo to, żeby było dobrze zrobione jest chyba najważniejsze, ja też chodzę tam na Basztową i też jestem zadowolona. Mam zdrowe zęby, atmosfera też fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę domkami Kalandyk na radzikowskiego. Uratowała mi dwa zeby którym groziło usunięcie.teraz maz sie u niej leczy. jeden minus trochę drogo tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie dentysta nie musi być tani, ważne, żeby było wszystko dobrze zrobione. A nie znam lepszego dentysty niż dr Laura Czyżewska z Galerii Uśmiechu. Jest bardzo dobrą specjalistką i ma bardzo fajne, ciepłe podejście do pacjentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda przede wszystkim powinien być dobrym specjalistą, żeby się znał na tym co robi, wiedział, jak wyleczyć zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denraceje1971snhnt
Kogo polecacie ? na znanylekarz.pl nie ma co patrzeć, lekarza płacą za usuwanie negatywnych opinii , podstawieni pacjenc***iszacy pochwały Jasne http://url.5base.com/fuMt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambeko
Znany specjalista - http://dentlux.pl/ tylko że z Warszawy. Kwestia tego o jaki problem konkretnie chodzi. To mój dentysta, tzn. to jest adres kliniki - rozwiązali problem, który mógł się dla mnie skończyć całkowitą utratą zębów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobne podejście, że nie oszczędzam na dentyście. Jednak zęby są naszą wizytówką, dodają pewności siebie. Dlatego dbam o nie jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to też prawda, że lepiej jest dołożyć i mieć pewność o tym, że zęby będą w dobrych rękach. Ja też postawiłam na Galerię Uśmiechu tylko, że moim lekarzem jest dr Marcin Sarnecki, bardzo dobry, szczególnie jeśli chodzi o leczenie kanałowe, bardzo miły i uśmiechnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry dentysta w Krakowie? Dr Wilisowski z Luxdentica :) Ja jestem jego pacjentką już od kilku lat, ostatnio widujemy się rzadko, bo tylko na przeglądach, ale wcześniej podczas leczenia bywałam tam regularnie. Pan dr uratował mój uśmiech :) Jest to lekarz z olbrzymim doświadczeniem, no i ma świetne warunki do pracy, bo Luxdentica to nowocześnie wyposażona klinika. Zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aradeja
Jeśli chodzi o profesjonalne leczenie zębów w Krakowie to tutaj macie takie namiary- http://dentiumclinic.pl/ Placówka posiada wielu specjalistów z którymi możecie skonsultować swoje dolegliwości czy leczenie. Uważam taką możliwość za świetną sprawę, ponieważ nie muszę szukać poszczególnych specjalistów po całym mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę polecić stomatologię dr Cichonia - bardzo fajny gabinet. miła atmosfera, odpowiednie podejście do pacjenta i co ważne - dobre leczenie. jako facet okropnie boję się takich miejsc a jednak... tam jakoś daję radę;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emident w Bochni a dentystka nazywa się Ekwińska. Bardzo polecam. Zakładałam u niej aparat i prowadziła mnie przez cały okres leczenia. Cenowo dużo bardziej opłacało mi się dojeżdzać, niż zrobić wszystko na miejscu w krakowie. Do tego dentystka jest bardzo sympatyczna i rzetelna, tłumaczy jak zwykłemu śmiertelnikowi. Teraz w koncu nie wstydzę się uśmiechać :) także polecam każdemu http://www.emident.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę prywatnie bo już nie ufam wizytom na NFZ. Mogę Ci polecić CMP na Komorowskiego . Świetne podejście do pacjenta teraz zastanawiam się nad zabraniem tam mojej córci :) Zostawiam namiary http://cmp.krakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dentysta to tylko Pan Sumara i Dental Park (dentalpark-krakow.pl). Ja bywałam na prawdę w różnych gabinetach, w jednych było lepiej,w innych gorzej, ale nigdzie nie zostałam tak miło i profesjonalnie potraktowana jak przez obsługę Dental Park. Leczenie szybkie i sprawne, zero powikłań, a przy tym obsługa zasługuje na jakąś nagrodę dla najbardziej empatycznego personelu :) A jak się patrzy na doktora Sumarę, to od razu człowiek wie, ze może mu zaufać. Po prostu on tym emanuje. Gorąco z czystym sercem poleca. PS. Naprawdę nigdy nie poczułam tam bólu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×