Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renataaa1239

szybkie odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
ja na szybkie odchudzanie polecam diete dr dabrowskiej schudlam na niej 13 kg w 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołącz koniecznie suplementy. Dobrze, by zawierały morwę, algi lub coś z yerba matę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.02 Dokładnie, albo głodówkę i zmianę sposobu odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie wierzę w szybkie odchudzanie jak ktoś wspomniał wcześniej. Odchudzanie to przede wszystkim zmiana nawyków, a to długa droga. Jak potrzebujesz wspracia to polecam Ci panią Monikę Kurdej- psychodietetyka. Umów się na pierwszą całkowicie darmową wizytę przez tą stronę może ona Ci pomoże : ) http://znajdzlekarza.pl/monika-kurdej/psychodietetyk/online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz schudnąć szybko to koniecznie musisz ćwiczyć i może zmienić dietę, chociaż częściowo. Polecam też zażywanie Morwa Biała + Fasolamina. Na pewno znajdziesz to w apteka jak marzenie, bo sama tam kupuję i nie jest drogie, jak na swoje właściwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morwa Biała jak najbardziej. Dobra Morwa Biała jest z Aliness. Do tego pozbędziesz się cholesterolu. Ja polecam jeszcze picie matchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki slimcea dawały mi fajne efekty na początku... tak myślałam, bo później efekt się jeszce bardziej rozkrecił. Niby schudłam 12kg ale wydaje mi się ze z 50 tak teraz szczupło wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne odchudzanie, to zdrowa dieta o obniżonej kaloryczności, aktywność fizyczna każdego dnia i zdrowe wspomaganie m.in. serca, kości, szarych komórek poprzez np. olej z wiesiołka tłoczony na zimno, np. Gal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choima
Szybkie odchudzanie zawsze przynosi efekt jojo. Nie warto. Trzeba zabrać się za tracenie kilogramów odpowiednio wcześniej i przechodzić te etapy stopniowo. Przede wszystkim ćwiczenia, dużo błonnika w diecie i zdrowe jedzonko. I kilogramy same lecą. Błonnik możesz znaleźć w pożywieniu albo nabyć suplement z dużą zawartością błonnika typu colon. nie jakieś szybkie akcje, tylko stopniowe dochodzenie do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrie823
ni jestem fanką supli, wole herbatki naturalne ziolowe, ich sklad jest w stu procentach nieszkodliwy dla organizmu, a z tabletkamim odchudzającymi to różnie bywa ;) np tu http://www.malwatea.com/pl/herbaty-odchudzaj%C4%85ce/super-linia.html w składzie mięta i kminek, pobudzające prace jelit, plus herbata Pu-erh redukuje mase ciala przez przyspieszenie procesu spalania tkanki tłuszczowej :) Dobre i zdrowe połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nagle to po diable. Nie ma czegoś takiego jak szybka dieta, jeżeli chcesz, aby była zdrowa. Przede wszystkim ogranicz takie produkty jak makaron, ziemniaki, chleb a także słodycze. Możesz też wspomagać się dostępnymi na rynku (chociażby w sklepie https://zdrowystragan.pl/ ) suplementami - zamienić cukier na słodzik kukurydziany i regularnie oczyszczać organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaq12
Oprócz biegania warto zastosować jakąś dobrą dietę na przykład udać się do dietetyka , który wybierze idealną dla nas dietę;) Oprócz tego można stosować suplementy diety , które pomogą nam zgubić trochę kilogramów. Warto poszukać sklepów internetowych , które oferują promocje na takie odżywki . Polecam szczególnie ten https://twojeodzywki.pl/odzywki/odzywki-bialkowe.html, mają korzystne oferty słyszał ktoś o tym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłam 12kg stosując slimcea oraz utrzymując dzięki temu moją zaplanowaną dietę odchudzająca. Kuracja trwała 3 miesiące. Jak na taki okres bez slimcea nie było by możliwe abym tyle schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko schudnąć nie jest dobrze, bo grozi nam efekt jojo. Lepiej chudnąć 1kg tygodniowo, bo tak jest najlepiej i najbezpieczniej. Olej z wiesiołka np. Gal nam w tym pomoże. No i warto pamiętać, że nie ma cudownego środka na odchudzanie. Jeżeli nie ruszymy tyłka i nie zaczniemy ćwiczyć, to nie schudniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka38
Też myślę, że to niezbyt dobre chudnąć szybko, na pewno nie będzie to skuteczne na dłuższą metę, choć można cały proces nieco przyspieszyć suplementami. Mogę polecić Amlan Forte z vital progres z agrestem indyjskim. Nie tylko poprawia trawienie i zmniejsza apetyt, ale też dobrze działa na włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smukła Ania
Zgodzę się z koleżankami wyżej, lepiej chudnąć stopniowo. Nie warto też się głodzić - lekki deficyt kalorii wystarczy. U mnie zwykle 300-400 kcal na minus i świetne efekty. Coś mnie w tym roku podkusiło, żeby przyspieszyć przy pomocy jakiegoś "cudownego" spalacza i kupiłam sobie Liporedium. I wiecie co? Tylko zmarnowałam pieniądze, bo żadnej różnicy nie zrobił. Na tę chwilę zostaje zwolennikiem diety i ćwiczeń, może w przyszłości trafie na jakiś sensowny suplement - ale póki co - dieta i trennig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgrabna Aneta
Aniu - te "cudowne" suplementy potrafią nie tylko wyczyścić portfel, ale dać gorsze skutki - ja też ostatnio pierwszy raz wypróbowałam taki suplement na odchudzanie - calominal i miałam potworne zaparcia już po pierwszym tygodniu stosowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam na dietę z dostawą, w pudełkach dostaje 5 zdrowych, dietetycznych posiłków, które zjadam regularnie co 3h. Efekty są super, jestem już chudsza o 5,5 kg po 6 tygodniach takiej diety, polecam zapoznać się ze szczegółami - https://www.maczfit.pl/krakow/. Ja co prawda jestem z Krakowa, ale MaczFit działa na terenie całej Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88ela88
Odradzałabym ;) Tylko zmiana nawyków żywieniowych, regularne posiłki, picie dużej ilości wody, ćwiczenia, witaminy są wstanie zapewnić Ci rezultaty na dłużej ;) Jak szybko schudniesz np bedziesz się głodzić, jeść za mało kalorii wróci Ci dwa razy więcej.. Wiem to z doswiadczenia. Mnie mój trener polecił też https://www.myprotein.pl/sports-nutrition/kapsulki-fat-binder/11332921.html co delikatnie pomogło mi przyspieszyc cały proces i przyspieszyć metabolizm ;) Jak na razie w 3 mies 9 kg w dół ;;) Czyli optymalalnie i zdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczekk2
Głodówka zdecydowanie nie jest dobrym rozwiązaniem, możesz nabawić się zaburzeń hormonalnych trudnych do wyprowadzenia. Z suplementami - warto czytać opinie. Ja się na błędzie z Calominalem tego nauczyłam. Strasznie mnie po nim bolał brzuch, a miałam kilka opakowań. Nie mogłam wytrzymać i w połowie pierwszego wszystko wylądowało w koszu. A na forach pełno relacji z tego typu działan tego środka - wystarczyło poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia54
Bez sensu jest to co zrobiłam nie dawno - od razu kupiłam kilka opakowań jednego suplementu - Calominalu z nadzieją, że będzie skuteczny. Był skuteczny, tylko inaczej - po pierwszym opakowaniu wylądował w koszu. To, jakie on zaparcia wywołuje jest nie do ogarnięcia. Jak ja mogłam się tak ogarnąć i nawet nie poczytać opinii przed zakupem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w zrzuceniu nadprogramowych kilogramów pomaga catering dietetyczny. Nie wiem, z jakiego miasta jesteś, ale catering, z którego ja korzystam, tzn. https://www.maczfit.pl/krakow/, można zamawiać w niemal całej Polsce. Dobre jedzonko, a zdrowe i dietetyczne, ja jestem już 7 kg na minusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiala
Tak ciężko jest zgubić kg a tak łatwo przybrać ;/ u mnie chodakowska i zumba już przerobione teraz 3 tyg suplementacji slimmertime. Producent obiecuje spalenie tłuszczu i utrzymanie sytośći i nie kłamie :D - 2 kg za mną to cjyba przez to,że po nich cały czas czuje się najedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×