Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanie....

tabletki na nadmierna potliwosc

Polecane posty

Gość mam pytanie....

reklamuja teraz w radiu jakies tabletki, ktore zmiejszaja nadmierna potliwosc. zna moze ktos ich nazwe?? prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie.....
nikt nie slyszal o tych tabletkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola20288
słyszałam i tabletkach persi bloc ale ponoć dobra też jest szałwia w tabletkach a jeśli chodzi o antyperspirant to polecany jest antidral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilcia
A jak długo trzeba łykać te tabletki żeby był efekt?I w jakiej ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilcia
Skoro nic innego nie pomaga?Nawet nie wiem czy to pomoże...Pewnie też nie,ale muszę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedawkowanie wit A nie ma nic z potliwością :O Przyjmowałam tabletki na trądzik - skóra była tak sucha.. normalnie wiora. A jak były upały to i tak leciało ze mnie jak z kranu. Polecam ANTIDRAL. Smaruje się nim wieczorem, poniewaz rano to już nic nie daje. Mnie niestety cholernie swędzi i nie mogę go używać. O tabl czytałam ostatnio i same negatywne opinie więc chyba nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilcia
Np?Jakie to negatywne opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że nie pomagają po prostu. Ale mam na myśli właśnie jak ktoś tu wspomniał te perspi block. Skład to szałwia i jakieś tam inne zioła. Wiec równie dobrze mogłabyś pić szałwię bo ona właśnie hamuje potliwość. Ale jeśli antyperspiranty nie pomagają bo ktoś poci się naprawdę mocno to szałwia wątpię by pomogła tak bardzo,że problem zniknie :) ja kupuję szerokie bluzki tzw nietoperze, bądź po prostu bokserki czy bluzeczki na ramiączkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam problem plam
pod pachami. uzywam etiaxil jest lepiej ale nie wyobrazam sobie stosowac go cale zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilcia
Ale u mnie problem jest taki że pocą mi się dłonie i stopy.Szałwie też próbowałam pić ale z miernym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilcia
Tarczyce miałam przebadana dokładnie(tsh,hormony tarczycy,usg biopsje) i jest ok. Jedyny problem to to ze mam hiperprolaktynemię.Czy nadpotliwość może być związana właśnie z tym zaburzeniem?Tarczyca na 100% jest zdrowa,ale tez na początku myślałam że to ona jest powodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isobelle.
Ja używam kulki z Ziaji, taka biała i bardzo tania. Używam tak jak jest napisane na etykiecie z tym, że co drugi dzień. I pot zniknął jak ręką odjąć, oczywiście pod pachami, bo na plecach nadal mam, ale bardzo mały, ledwie widoczny. Bardzo polecam tą kulkę. Możesz kupić w każdym supermarkecie w aptece oczywiście też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama ma problemy z potem i zaczęła pić szałwię, i pomaga jak najbardziej. Wiadomo, zioła to nie chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do leczenia nadpotliwości stosuje się toksynę botulinową. Zabieg polega na miejscowym śródskórnym wstrzykiwaniu botoksu. Dochodzi wtedy do blokady działania nerwów, które odpowiadają za pracę gruczołów wydzielania zewnętrznego. Taka blokada utrzymuje się przez okres pół-jednego roku. Jest to zabieg minimalnie bolesny, ale wykonywany na stopach czy dłoniach, czasami wymaga znieczulenia. Czas wykonania takiego zabiegu to kilka-kilkanaście minut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc chcialam Wam powiedziec jak bylo u mnie Juz miałam sie decydowac na zabieg ale jeszcze poczekałam i kupilam z allegro domowej roboty urzadzenie do jonoforezy i chociaż za bardzo nie wierze w takie wynalazki to mimo wszystko zdecydowalam sie na zakup bo koszt w sumie (niewielki 99zł czy jakos tak). O dziwo pocenie znikło całkowicie juz po 7 dniach, a wrecz teraz szukam jakiegos kremu nawilzajacego. Tak wiec polecam moze komus tez pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptece znajdziemy szereg preparatów pozwalających radzić sobie z nadmierną potliwością i jej przykrymi skutkami. Są to przede wszystkim antyperspiranty z chlorkiem glinu, przeznaczone do rozmaitych partii (pachy, dłonie, stopy). A co w przypadku, kiedy nadmierna potliwość dotyczy niemal całego ciała? W celu złagodzenia tego problemu możemy zastosować preparaty doustne (tabletki, kapsułki), które zawierają ekstrakt z szałwii lekarskiej. Należy jednak podkreślić, że tego typu suplementów nie wolno stosować długotrwale. Taka uogólniona, nadmierna potliwość może mieć także charakter wtórny i towarzyszyć niektórym chorobom (cukrzyca, nadczynność tarczycy), które należy koniecznie wykluczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam ten problem i jest to dla mnie bardzo niekomfortowe. Najgorzej jest z rękoma, czasami mam je aż tak mokre jakbym dopiero co je umyła. Kiedy chce sie ładnie ubrać to muszę ubierać rzeczy, które zasłaniają moje tzn. kółka pod pachami. Naprawdę jest to dla mnie bardzo duży problem, bo strasznie mnie ogranicza . Uwierzcie mi, że jestem osobą, która bardzo dba o siebie lecz ten problem naprawde mi przeszkadza.Po prostu pocenie to mój koszmar,niestety długo szukałam dobrego i skutecznego specyfiku niestety wszystko marnie.Jak tylko myślałam ,że już jest po kłopocie to za parę dni spowrotem pot mnie zalewał jak cholera.Jednak ciągle się wypytywałam lekarzy, znajomych.Raz poszłam z koleżanką do salonu kosmetycznego powiedziałam jej o tym co mnie gnębi .Ona zaproponowała mi jonoforezę Z początku nie wiedziałam o co chodzi,pogadałyśmy na ten temat ,no i ja przeprowadziłam parę zabiegów właśnie u niej.Po tygodniu zauważyłam poprawę,wię chciałam procedury przeprowadzać sama w domu.Pani podała mi link nadmierne pocenie pl.A teraz przekazuję swoje doświadczenie dalej,dlatego że jak pomogło mnie to i wam chyba też.Acha zapomniałabym dodać można też leczyć różne części ciała.Super.....Dobra trzymajcie sie i powodzenia życzę w zwalczaniu nadmiernej potliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W leczeniu stosuje się preparaty kosmetyczne, bądź środki farmaceutyczne podawane doustnie – tabletki. Jednym z takich preparatów jest preparat leczniczy o nazwie Activblock. Jego skuteczność polega na zawartości dużego stężenia chlorku glinu skutecznie hamującego wydzielanie potu na obszarach pach, dłoni i stóp. Środek ten należy do najbardziej skutecznych metod walki z nadmiernym poceniem się, przez co zasługuje na szczególną uwagę. Activblock to gama produktów kosmetycznych przeznaczona do stosowania na wszystkie partie ciała, na których występuje nadmierna potliwość. W gamie tych produktów znajdziemy antyperspirant pod pachy dla skóry naturalnej i wrażliwej oraz antyperspirant w sprayu przeznaczony do użycia na dłonie i stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam problem z nadmierną potliwością i jak później się okazało się że powinnam zmienić dietę na mniej kaloryczną. Zanim mój organizm się przyzwyczaił to łykałam w tym czasie takie tabletki i używałam antyperspirantów: http://pieknojestwtobie.com/jak-dzialaja-tabletki-na-pocenie-sie-czy-sa-bezpieczne/ Teraz po 2 miesiącach od zmiany diety jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolegliwość nadmiernego pocenia się wymaga natychmiastowej interwencji środkami zmierzającymi do poprawy komfortu bycia. Można stosować środki doraźne w postaci antyperspirantów, ale na mnie one nie działają. Nie wiem środki farmakologiczne w postaci tabletek, coraz częściej się nad nimi zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki? Nie sądzę, żeby podziałały. Mi pomógł dopiero zabieg toksyną butolinową w warszawskim Weldermie. Szybko i przede wszystkim skutecznie, do końca sierpnia tylko 1500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolegliwość nadmiernego pocenia się wymaga natychmiastowej interwencji środkami zmierzającymi do poprawy komfortu bycia. Można stosować środki doraźne w postaci antyperspirantów, ale na mnie one nie działają. Nie wiem środki farmakologiczne w postaci tabletek, coraz częściej się nad nimi zastanawiam, polecam kontakt z doktorem Bućko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam wyleczyłem sobie oraz wielu innym osobom nadmierną potliwość rąk i stóp w 100%. Skorzystałem z pomocy hiperhydrozis center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim :) Ja pozbyłam się pocenia wypozyczajac urzadzenie do jonoforezy :D polecam , pan mi wszystko ladnie wytlumaczyl i zadzialalo :D mialam nadpotliwosc rak, a teraz w taka pogode sa suche :D jakby ktos byl zainteresowany to podaje link do ogloszenia ;) https://www.olx.pl/oferta/wypozycze-elektro-antyperspirant-aparat-do-jonoforezy-na-nadpotliwosc-CID619-IDw6I3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nadmierne pocenie, osobiście mogę ci polecić klinikę hiperhydrozis. Uważam, że to świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×