Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Majka_łódź

TANI OPTYK - Łódź. Znacie jakiegoś? Pomóżcie!

Polecane posty

Gość Majka_łódź

Hej :) Dostałam dzisiaj receptę na okulary i szukam taniego optyka w Łodzi. Ceny w Vision Express mnie rozwaliły ;| Jeśli znacie jakiegoś to proszę napiszcie. Ja mam mieć szkła cylindryczne ponieważ posiadam lekki astygmatyzm. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do feelmana
ja kupowałam w wvision okulary za 500 zl i chu,,,rozwaliły sie a jak naprawili spalili lakier,w feelmanie jest ok i duzo pomagaja ,ja w galerii zawsze chodze albo na pietryne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_łódź
a ceny jakie tam są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam żadnych gareriowych optyków! Okulary badziewne i masakrycznie drogie. Rozwalają się bardzo szybko i są problemy z gwarancją i odzyskaniem pieniędzy. Szczególnie nie polecam paris optyk w mieście łódź. Masakra. Teraz sama potrzebuję okulary do pracy przy kompie - mam malą wadę, więc poszukałam po optykach i zdecydowałam się na mały salon GRETA przy dąbrowskiego 91. Nie wiem czy dobrze wybrałam... cena jaką zapłacę to 300 zł (okulary z antyrefleksem, wada wzroku + oprawka) nie wiem czy do dużo czy mało. Ale ceny oprawek sa kosmiczne. Czy ktoś robił tam okularki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam w lmoptics na widzewie, jak narazie wszystko gra. Bardzo spodobala mi sie oprawka wiec sie zdecydowalam na zakup, zreszta ceny szkiel sa dobre, 90 zl za pare z antyrefleksem to chyba dobra cena? jak sie dowiadywalam w innych salonach to sa duzo drozsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam optyka w Leclerc na Inflackiej 45. Właśnie tam byłem, aby wymienili mi noski w okularach. Przy wymianie powstały odpryski lakieru na oprawce, ale oni nie przyznają się do tego, że to ich "dzieło". Gdyby odpryski były przed wymianą, to powinni zwrócić mi na to uwagę, a nic takiego nie miało miejsca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A składałeś reklamacje na pismie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia100
Byłam w LM Optics ze swoimi dziećmi na badaniu wzroku. Słyszałam od kilku osób, ze salon jest na poziomie i ze jest tu bardzo dobry lekarz okulista….. Jak się okazało jest mega cierpliwy do maluchów, dokładny, widać ze ma pojecie i doświadczenie a i jest przesympatyczny. Wybrałam fajne kolorowe opraweczki. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
POLECAM LM OPTICS przy ul puszkina Baaardzo fajny salon,miło i uprzejmie! Wyższa półka artykułów a niższa cena! Zakupilam tam juz 3 pary okularów i wiem ze napewno wroce po wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Ggg
Zdecydowanie najlepszy salon optyczny z jakim miałem do czynienia. Szeroki wybór oprawek, rozsądne ceny, krótkie terminy realizacji zamówień, rzetelność, doświadczony lekarz okulista oraz fachowe doradztwo w miłej atmosferze to główne atuty tego salonu. Krótko mówiąc LM Optics to profesjonalny salon optyczny dla każdego. Zdecydowanie polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mili86
Ja mogę polecić LM Optics :) Bardzo fajny salon, spory wybór oprawek i w różnych cenach - każdy znajdzie coś dla siebie. Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata70
A ja mogę polecić optyka na Retkini, dokładnie na Retkińskiej 104a. Bardzo fachowe doradztwo, lekarz na miejscu, a przy zakupie okularów badanie za darmo. To co mnie zaskoczyło to to, że prócz zwykłych szkieł do okularów mają w swojej ofercie również droższe firmowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Znalazłam ich po stronie internetowej www.optykomat.pl polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czeka mnie zmiana szkieł na mocniejsze i oprawki też mają już swoje lata. Z waszych opinii wynika, że ten LM Optics jest dobrym salonem? A jak tam z cenami? Czy przyjmuje dobry okulista? Ile kosztuje wizyta? Ile badanie wzroku? w jakiej cenie szkła z antyrefleksem? Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia1959
Ja też zmieniałam niedawno okulary. Oprawki kupiłam na wakacjach we Włoszech, ale szkła zamontowałam w Polsce. U optyka dowiedziałam się, że moje oprawki są mocnej wygięte niż normalne i dlatego szkła będą droższe. Mam też dużą wadę (oko prawe +4,75, lewe +5,0) i zaproponowano mi szkła pocieniane, też droższe od zwykłych. Byłam u kilku optyków i wszyscy mówili tak samo. Najlepiej samemu poświęcić trochę czasu i podzwonić po optykach. Ja zdecydowałam się na optyka na osiedlu, nie galeriowego, bo więcej informacji uzyskałam, a w galeriach to zamawiasz albo wychodź. Ciekawe dlaczego kilka opinii wychwala tylko jednego optyka LM Optics? Może to piszą pracownicy, którzy mają prowizję od sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że w Fielmannie jest darmowy optyk. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
optyk lodz http://www.panhilary.lodz.pl/ - ja chodze tylko do nich. Nie dosc ze swietni specjalisci to jeszcze duzy wybor okularow. Chyba kazdy znajdzie oprawki dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja mam swojego okulistę ale okulary zamawiam przeważnie przez internet. Zawsze można znaleźć jakieś tanie okulary no i wybór jest dużo większy. Ostatnio trafiłam na http://kodano.pl/oprawki_1zl.html i zamówiłam dwie pary oprawek po złotówce. Jedną dam mamie bo też nosi okulary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, byłam niedawno u Fielmanna i jestem zadowolona z obsługi, ceny mają bardzo przyzwoite, chciałam kupić okulary przeciwsłoneczne i pani mi fajnie doradzała, pytała o mój wzrok i sugerowała badanie przed zakupem, co wg mnie jest profesjonalne, bo akurat chciałam okulary które mi nie popsują oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, stłukłam okulary;( potrzebuje na szybko załatwić sobie nowe.. nie chce przepłacać. Fielmann najtańszy? Doradzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam optyka OPTON Mają darmowe badanie wzroku i dobre ceny okularów. Miła obsługa. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Można ich tu znaleźć: http://opton.pl/ Ja na pewno jeszcze do nich wrócę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio byłam u optyka na radogoszczu (wschodzie) nowy mały optyk trafiłam na super promocje. okulary z antyrefleksem kupiłam za 300 zł fajne oprawki miła obsługa okularki odebrałam na drugi dzień. polecam optyk na ul. sitowie 12 ale wejście od strony klatek bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem na sitowiu 12 no i rzeczywiście- tanio nawet bardzo. szybko miło i fajne oprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z moją córką byłam u tego okulisty www.okooko.com.pl :) dzieki temu córcia widzi lepiej i jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Optyk na ul Sitowie 12 super. Byłam z dziećmi oboje mają dość zawiłą wadę. Ten optyk współpracuje chyba z najlepszym lekarzem w łodzi. Nie dość że się mega przykłada to jest życzliwy i ma bardzo dobre podejście do dzieci świetnie kompleksowo przebadał chłopaków. optyk też solidnie wykonuje swoją pracę dbając o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam szczerze ze ja i moja rodzina nie pójdziemy już do sieciówek. niech se wsadzą te promocje. mam znajomego co pracuje w jednej z nich wsadzają jakieś chińskie badziewie a nie szkła żeby taniej. odradzam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nawet nie szukam gdzie indziej niz przez internet. W salonach to zwykłe zdzierstwo i az nie do wiary ile mozna zaoszczedzic mając taką samą jakosc i dobre marki kupione w sieci. Polecam obczaic galeriawidzenia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam optyka na ul sitowie 12(radogoszcz wschód) mały ale konkretny do tego bardzo szybka realizacja i fajne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takiego obok Kauflanda przy Kilinskiego 298 nazywa sie Optopolis. Niesamowity wybor opraw i przemila obsluga. Ceny bardzo przystepne. Zdecydowanie taniej niz w sieciowkach. Oprawy an kazda kieszen i kazda glowe( rozmiar). Ceny dla kazdego nawet dla bardo wybrednych. Goraco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×