Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazy goes nuts

Tanie perfumy - jakie lubicie?

Polecane posty

Zainspirowana tematem o jednym z zapachów Rossmanna, chciałabym Was zapytać, moje drogie, czy używacie tanich perfum czy uważacie że to \"obciach\"?:D Ja osobiście bardzo lubie szperać w półce Rossmannowej i wynajdywać świetne zapachy za 20 zł ;) Night Impression i podróba J\'adore to moje ostatnie faworyty ;) trwałe i ładne, naprawdę ;) A może Wy macie jakieś świetne zapachy, które możecie polecić? Trwałe, podobne do jakiegoś drogiego i wypasionego odpowiednika, albo po prostu urzekające?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze z letnich fajnych zapachów mam \"Sunny Line\" La Rive, też Rossmann oczywiście ;) tylko te mają taką trochę średnią trwałość, ale może to kwestia tego, że zapach po prostu jest w miarę lekki, świeży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel merio attractive girl
pachnie super i jest tani! i to perfum wiec sie 3ma!polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Night Impression
a te Night Impression to podroba jakiego zapachu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjdsfgf
mel merio dla meni jets okropny takie mydliny la rive bardzo ladne szczegolenie te fioletowe a moj faworyt to chanson biale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz o La Rive fioletowych w takiej buteleczce która ma w podstawie kwadrat? (jaka nam się matematyka wkrada do tematu ;) ) i gdzie kupiłaś Chanson? bo chyba nie kojarzę ;) a Night Impression nie wiem czego jest podróbą, ale pachnie trochę \"cieplej\" niż cała reszta którą wymieniłam, jest taki głębszy i nie mocno kwiatowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVLENKA
pOLECAM GORACO PODROBKE DAVIDOFF'A O NAZWIE COOL WATER-ZAJEBISTA!!!!ZA 30 ZŁ W FIRMIE FM-FEDERICO MAHORA!!TYLKO ZE JEST TO SPRZEDAZ U KONSULTATNOW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVLENKA
O WLASNIE O WLASNIE....:D NA PRZYKLAD U TEGO PANA KTORY WYPOWIADA SIE POWYZEJ...ALE TRAFILAM!!!!!!!ZGADALISMY SIE CZY CO??PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigh impreesion
mmam boski zapach taka niebieska buteleczka,okragla,to jest podroba night obsesion calvina kleina:)kosztowaly 100ml 20 zł wszyscy sie podniecaja:bosko pachniesz,,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwqegdjasgk
biale chanson w rossmanie i naturze sa za ok 25 zl a te fioletowe la rive sa kwadratowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie uważałam, że tanie znaczy gorszę bo co to za wyznacznik tego czy mi się podoba czy nie. Ja używam co więcej przez niektórych niesłusznie nazywanymi PODRÓBAMI i wcale się tego nie wstydzę bo odpowiedniki są czymś naprawdę dobrym. Kupuję perfumy i to naprawdę najróżniejsze od rozlewni internetowej www.zapachowiec.pl i możecie wierzyć albo nie, ale niektóre są lepsze od oryginałów bo ten sam zapach ale bardziej intensywny i jest bardziej trwały więc naprawdę to obciach, że nie ma wykwintnego flakonika z logo firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILIA77
Nie jest to żaden obciach. Można znaleźć naprawdę solidne perfumerie,w których sa zapachy niczym nie odbiegające od oryginałów. Polecam www.goia.pl- jest tam bardzo duży wybór zapachów. Najbardziej lubię świeże zapachy np be delicious. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam zakup Dolce&Gabbana Light Blue. Jest to świezutki, delikatny zapach obok którego nie sposób przejść obojętnie. Jest również trwały. Zamawiam jego odpowiednik z www.goia.pl i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakup lancome la vie est belle z galeriazapachow.pl Utrzymuje się długo na skórze,pod wpływem czasu rozwija się w piękny pudrowy zapach. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D&G oraz Lancome to nie są tanie perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam długo Indian Summer -zapachu,którego używałam jakiś czas temu. Nigdzie nie mogłam znaleźć,dopiero na www.goia.pl był dostępny. Zamówiłam jego odpowiednik i jest identyczny jak ten sprzed lat. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście jestem zauroczona w zapachu J' adore Niestety oryginalny nie jest na moją kieszeń. Sugerując się opiniami, zakupiłam na www.zapachowiec.pl i zapach identyczny. Jestem również zadowolona z trwałości. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam, że tanie znaczy gorsze i osobiście zamiast perfum lubię na co dzień wody toaletowe. Perfumy są dla mnie trochę za mocne, często mnie potem boli głowa, gdy zapach jest zbyt intensywny. A woda toaletowa delikatnie pachnie, a jak nałożę na natłuszczoną skórę to zapach utrzymuje się dłużej. Lubię szczególnie wody toaletowe w yves rocher albo elizabeth arden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam i jestem zadowolona z usług perfumerii goia.pl Atrakcyjne ceny a zapachy rewelacyjne. Są to odpowiedniki znanych marek, wszystkie marki dostępne- także jest w czym wybierać. Zapachy są długotrwałe polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, nie warto przepłacać za markowy flakon. W rozsądnej kwocie można kupić naprawdę trwałe i intensywne zapachy. Duży wybór wód perfumowanych jest na zapachowiec.pl - są to odpowiedniki znanych marek. Używam Jimmy Choo i Black Opium i szczerze polecam perfumerie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój ulubiony zapach, czyli Chanel Chance kupuje z www.goia.pl Mimo,że jest on odpowiednikiem oryginału to jestem zadowolona bo zapach bardzo zbliżony i trwały. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden obciach! Widzę, że już kilka osób pisało o stronie zapachowiec.pl, ja też tam zamawiam odpowiedniki, ostatni zamówiłam Gucci - Rush 2, PRZEPIĘKNE! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam ze strony zapachowiec.pl :D tam są tańsze, a mega trwałe perfumy! zapachów mnóstwo więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię perfumy z rozlewni goia.pl, są tańsze ale jakościowo bez zarzutów, a za oryginalny flakonik nie będę płacić kilka stów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam ze strony odpowiednik.com, razem z zamówieniem przysyłają ściągę(odpowiedniki oryginalnych perfum wśród la rive, fenzi), którą można zabrać na zakupy do drogerii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×