Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaulaK6

TEB Edukacja

Polecane posty

witajcie dziewczyny. Mam pytanko odnośnie kursu w tej szkole a chodzi mi dokładnie o kurs semipermanentnego przedłużania rzęs czy warto?? kosztuje 240 zł dlatego pytam bo normalnie to te kursy sa znacznie droższe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobami
w internecie niepochlebne opinie o tej szkole krążą, ale nie wiem jak z kursami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe ... zreszta pojde zrobie 200 zł to jeszcze nie majatek jak na kurs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joshston
Oł nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego :D Polecam ofertę teb edukacja, może tam coś takiego też jest, mają tego duuużo. więc możliwe i ceny chyba są sensowniejsze w stosunku do programu i poziomu: http://www.teb.pl/oferta Tym bardziej, że teraz maja też epakiety z tabletami w roli głównej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlina_wr
Ja robiłam tam dekoratora wnętrz i jestem zadowolona, nie wiem czemu jakieś negatywy krążą. No wiadomo każdy ma inne wrażenia, ja tam jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimimi:))
O wszystkim w całym wszechświecie krążą i złe i dobre opinie, więc jak dla mnie nie ma nad czym płakać i rozkmniać :-) Szkoła jest całkiem spoko, wszystko świetnie zorganizowane, zajęcia na poziomie i wiele dodatkowych szkoleń, warsztatów, certyfikatów. Sama mogę polecić technika rachunkowości, w każdym razie jestem zadowolona. Tylko rzeczywiście szkoda, że się teraz nie łapię na epakiet przy rekrutacji z tym tabletem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feergie
kinimimi:)) dlaczego? Zawsze możesz przedłużyć swoją edukację :D umiejętności nigdy za wiele jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiawallaceCE
zgadzam się :) na naukę nigdy nie jest za późno :) sama zawsze chciałam coś z wizażem podziałać, wydaje mi się, że w takiej branży zawsze jest sporo osób zainteresowanych usługą "upiększania" wszelako rozumianego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haushinka00
Hejże! Kto z was uczęszczał do teb edukacja na dekoratora wnętrz? Strasznie sie zastanawiam, bo niewiem czy ten rok czasu to wystarczający czas na nabranie umiejętności w tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny kierunek dekorator wnetrz, polecam, akurat w Poznaniu ucze sie na nimw Teb, praktyczne zajecia, programy komputerowe, rysunki, makiety, sympatyczna atmosfera, prowadząca super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej lepsza szkola to jest Plus Edukacja. oni maja biuro na Placu Solidarnosci. sa 3 lata juz i maja duzo fajnych kierunkow, za darmo i prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Nabór zimowy W18 rozpoczęty! Zapisz się do naszej szkoły, wybieraj kierunki, zdobądź wymarzony zawód już w rok! W swojej ofercie mamy gimnazjum, liceum i szkoły policealne dla dorosłych w trybie zaocznym, dziennym lub wieczorowym do wyboru. Zajęcia w centrum, własne pracownie zawodowe, wykwalifikowana kadra, wydajemy legitymację na zniżki, zaświadczenia o nauce. Zapraszamy do sekretariatu NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice tel.: 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl, www.nova.edu.pl Polub nas na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie coś o poziomie nauki w teb w Gdyni lub Gdańsku na kierunku dekorator wnętrz? Jakieś opinie odnośnie prowadzących ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×