Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TLC CLINIC OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Hej. Co sądzicie o TLC-Clinic? Mam zamiar iść tam na depilację laserową, ale czy jest warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jest warto, szczególnie, że oferują dość przystępne ceny za depilację laserową. Mają dobry sprzęt, obsługa jest też miła i konkretna. Można im zaufać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię tą klinikę, zawsze wiedzą jak mnie przekonać do kolejnej wizyty przekonujący jest doskonały sprzęt i indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu zawsze czuję się bezpiecznie i komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem warto w klinice dbają o klienta, potrafią odpowiednio przygotować do zabiegów jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim miła, konkretna obsługa, która wie co robi można zaufać sprzęt mają też z najwyższej półki pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam klinikę nie od dziś i dokładnie wiem jaką jakość oferuje, aczkolwiek wg mnie ceny są trochę wysokie, ale mimo wszystko warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
światowe miejsce tyle dyplomów, dowodów na to, że ich profesjonalizm jest czysty :) super! jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że mamy tak fajną klinikę w naszym mieście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klinika jak klinika, ale ciężko się do nich zapisac na jakiś bliski termin ( jeśli chodzi o te poważniejsze zabiegi) ale warto poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto poczekać - potwierdzam :) byłam na całej karboksyterapii, zabiegi zakończyły się pełnym sukcesem dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no teraz mają fajną ofertę świąteczną, bo do każdego zabiegu dodają kupon 100 zł do wykorzystania na zabiegi :) więc fajna sprawa, a klinika jedna z lepszych w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klinika ok, ale ceny w niej są trochę wysokie co do jakości nie mogę się naprawdę przyczepić, bo każdy zabieg na który tutaj się zdecydowałam przyniósł oczekiwane rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, ceny nie są przyciągające, dlatego często mają promocje i zniżki tak jak teraz wiosenna promocja ;) ktoś z was był ? mają dość dużo zabiegów w promocji przyznam, że najbardziej kusi mnie mezoterapia igłowa, bo jest zniżka 20 % z chęcią bym poszła, no i ta trwała epilacja 50% mega.... jak takie zniżki, to o wiele przyjemniej się korzysta z usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no teraz te ich promocje mnie zaskoczyły, powiem wam ;p szczerze mówiąc żaden salon/klinika/gabinet nie zaoferował tak dużych wiosennych rabatów, a już na pewno nie na epilację jestem już po dwóch zabiegach, efekty są - nie powiem, że nie , aczkolwiek czekam na więcej ;) za taką cenę warto skorzystać z takich dobrodziejstw polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy wykonują oni takie podstawowe zabiegi jak manicure, pedicure, hennę? czy głównie skupiają się na specjalistycznych zabiegach? czy depilacja laserowa jest w ofercie? jaka cena za serię zabiegów? czy jest to bolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyka tradycyjna jest jak najbardziej ja właśnie głównie korzystam z podstawowych zabiegów kosmetycznych jak manicure,pedicure, czasem jakis zabieg nawilżający, oczyszczający,ale to rzadko polecam też opalanie natryskowe, super alternatywa dla solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, klinika nie tylko zaskakuje jakością zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ale również robi wrażenie w związku z kosmetyką tradycyjną cieszę się niezmiernie , że mamy tak wspaniałe miejsce w naszym mieście obsługa miła i kompetentna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wam powiem, że jestem po trzech zabiegach refleksologii , za które zapłaciłam 180 zł , bo teraz jest promocja i dawno nie czułam się tak zrelaksowana, tak bezstresowo, tak lekka i wolna jestem niesamowicie zaskoczona jakością zabiegów i uważam, że naprawdę miejsce zasługuje na wyróżnienie klinika na światowym poziomie, na dodatek ma super promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś z was może mi podesłać link do promocji tej klinki? chciałabym zapoznać się ze wszystkimi promocjami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o liftingu bez skalpela? chodzi mi głównie o opadające powieki, które mam, a chciałabym po prostu coś znimi zrobić jakoś podnieść , by znów wyglądać dobrze myślicie, że ten zabieg jest godny zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz ten zabieg jest w promocji ;) poczytaj w necie, na pewno mają jakieś informacje o efektach, o przebiegu zabiegu ;) ja nie mam problemu z opadającymi powieki, więc nic Tobie nie podpowiem, aczkolwiek po opisie na ich fb można wywnioskowac, że warto a szczególnie, że jest to lifting bez skalpela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile kosztuje ten zabieg dokładnie? w promocji i bez promocji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieżące promocje i zniżki można znaleźć na ich facebooku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam bardzo dobre doświadczenia z tą kliniką to właśnie tutaj dowiedziałam się, że mam znamię rakowe pomogli mi i przekierowali do odpowiedniego specjaisty dzisiaj już jestem po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, mają nowoczesny sprzęt i świetne podejście do klienta dzęki tej klniice dowiedziałam się, że mam znamię rakowe zaczęłam działać klinika przekierowała mnie do innej , na szczęście wszystko skończyło się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się co do konsultacji nie mam wątpliwości, zawsze zgodnie z dobrem i dla dobra klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, potwierdzam ja miałam niewiele wyprysków, więc odpowiedni dobór zabiegów i polecone kosmetyki przy domowej pielęgnacji przyniosły oczekiwane efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wam powiem, że jestem mile zaskoczona... gdyby nie pomoc i doświadczenie specjalisty z tej kliniki, to chodziłabym cały czas ze znamię rakowym... a tak mogłam szybko interweniować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki tej klinice raz na zawsze pozbyłam się trądziku polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam ;) zauważyłam, że tearpie trądzikową przygotowują dla każdego zupełnie innną to wielki plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×