Odpowiedz na ten temat

Trądzik różowaty!

• Dziewczyna_z_trądzikiem 2017.09.01 [22:36]
    5 lat się z tym mecze. Szukałam bardzo wielu porad między innymi na takich forach. Jeżeli macie wrażliwą skórę (każdy jest inny więc każdemu pomoże coś innego) to codziennie ją pielęgnujcie. Rano: myję twarz pianką przystosowaną do twarzy trądzikowej, wycieram twarz suchym i czystym ręcznikiem (ręcznik się wklepuję, dociska do twarzy nie pociera) po paru minutach nakładam krem 99% aloesu (MEGA POLECAM) twarz jest nawilżona i matowa, a pozostałość można wytrzeć w dłoń (genialny efekt). Codziennie biorę też 2 x witaminy C, 1x A+E, 1x B6. Wspomagają skórę twarzy i nie tylko usmiech.gif . Wieczorem to samo co rano i patyczkiem nakładam olejek rycynowy. Trzeba robić to codziennie bo inaczej nie będzie widać efektów. Stosowałam bardzo dużo "super porad" nie pomagało. Jeszcze 2/3 razy w tygodniu maseczki na trądzik - bardzo różne: domowe, kupione chyba ważne żeby dbać o nią usmiech.gif
  • Zobacz także:

• gość 2017.09.02 [10:58]
    do gość 2017.08.25 [20:43]
    Jeżeli żle się odżywiasz, żyjesz w stresie , itd., to niestety po jednym zabiegu nie będzie efektów. Jeżeli chcesz cudów, to musisz pojechać gdzieś na pielgrzymkę do świętych miejsc.
  • gość 2017.09.02 [20:22]
    Ludzie zrozumcie to ze laser to zadne rozwiazanie problemu owszem usuwa zaczerwienienia ale nie w taki sposob jak niektorzy mysla a pojde na laser i bede znowu blady o nie nic bardziej mylnego to jest poprawa moze jakies 10 20 procent po kilku zabiegach i nie wyglada to cudnie tylko np. bedziecie miec plamy bialo czerwone widoczne te miejsca gdzie strzelil laser i naczynko sie wchlonelo a gdzie nie tak wiec zastanowcie sie czy chcecie byc w laty na twarzy? A pozatym laser to jest dobry jak ktos ma raptem dwa trzy naczynka a nie tendencje bo co jak zrobicie zabieg a tu zonk bo obok naczynko strzelilo? I tak codziennie spowrotem znowu to samo? Bardzo brzydko to wyglada mam takie biale plamy i krechy rumien jest nierownomierny i mi sie to nie podoba takie trwale odbarwienie wam zostanie po usunietym naczynku
  • gość 2017.09.04 [14:04]
    Ktoś wie kiedy rhofade wchodzi do aptek w europie i polsce
  • gość 2017.09.11 [14:25]
    No właśnie nie powinno sie z tymi peelingami przesadzić. Pamietam jak kiedyś katowałam swoją twarzh peelingami mechanicznymi z korundem. I takie działanie na pewno jej nie służyło ponieważ reagowała alergicznie oraz miałam jeszcze więcej zaczerwienień.
    Tak więc aktualnie preferuje peelingi enzymatyczne, które sa o wiele delikatniejsze. Cudowny jest peeling Sylveco ( dwa razy w tygodniu sprawiło,że skóra jest jednocześnie wypeelingowana, jednoczesnie równeiż nie jest podrażniona).
    Dwa razy dziennie równiez zaczęłam sobie nakładac na twarz kosmetyki Acnerose. Z rana krem na dzien, na noc pastę i również jestem bardzo zadowolona. Wyraźnie łagodzą zmiany. Nie jestem zadowolona z ich płynu. Mam skóre mieszaną i może nieco wysuszać policzki.
  • gość 2017.09.11 [18:50]
    Upupupupupupup
  • gość 2017.09.13 [07:37]
    Upupupupup
  • gość 2017.09.13 [08:02]
    Czy ktos przechodzil zapalenie spojowek ? I czy to normalne ze oczy sa podpuchniete ?
  • gość 2017.09.13 [09:09]
    Boze na jakim swiecie zyjesz? urodzilas sie dopiero? pytasz jak dziecko
  • gość 2017.09.13 [15:50]
    Alemajorku kochany przygadal kociol garnkowi zapomnial wol jak cieleciem byl ha ha
  • gość 2017.09.17 [08:43]
    Alemajor ta masz z wit a to jeden zapychacz parafiny wazeliny i troche najgorszej formy witaminy A. Bez sens sie tym smarowac jedynie na usta i dlonie spoko ........
  • gość 2017.09.17 [11:21]
    Do goscia 8.43 jak nie stosujesz to nie pitol glupot jak komus pomaga to ty niby wiesz lepiej? i co z tego ze parafina i wazelina ale jest duza dawka wit a h likwiduje krostki jak tez stosowalam czasami i pomaga nie czesto bo podsusza akurat mnie ot i co PANI SPECJALISTKO!!!!
  • gość 2017.09.17 [19:55]
    Ja przez ta chorobe juz na psychotropach jade
  • kaska390494 2017.09.18 [14:04]
    Można jedynie łagodzić. Wyleczyc całkowicie sie nie da niestety ponieważ jest to typ skory. Miałam swoje lepsze i gorsze okresy ( kiedy nie wyszłam z domu bez makijażu bo było mi po prostu wstyd). Aktualnie trądzik różowaty w dużej mierze mam opanowany i jest znacznie lepiej niż wczesniej. Duża w tym zasługa zmiany diety i … kosmetyków acnerose. Konkretnie kremu na dzień i pasty na noc. Używam od 4 miesięcy. Aktualnie kończy mi się druga seria opakowań. Różnica zdecydowanie na plus.
  • gość 2017.09.22 [19:14]
    Przez wiele lat męczyłam się z tym trądzikiem, wypróbowałam chyba wszystkie maści kremy i inne środki. A zdecydowałam się za namową koleżanki na taki zabieg w Klinice Miracki - http://klinikamiracki.pl/zabieg/zamykanie-nac zynek-cutera-excel-v/ I faktycznie po paru zabiegach widać efekty usmiech.gif
  • gość 2017.09.23 [09:21]
    No nie !!!!!!!ci bezczelni reklamodawcy z kliniki Miracki teraz beda atakowac forum non-stop! bezczelnosc nie zna granic!!! SCIEMA NĄIAGANIE BYLAM EFEKT 0 A KUPA KASY WADANA NIE WSPONE O REKONWALESCENCJI
    Po pseudo zabiegu zeby nawet jednego naczynka nie zlikwidowac za 1000zl za 1 zabieg? powiem wiecej lepiej bylo przed niz teraz masakryczn cera takze Ostrzegam
  • Lalamido 15001900 2017.09.23 [14:24]
    Witam.a ja się zdecyduje na ten laser cutera mam za 3 tyg wizytę 800 zł cała twarz więc zobaczymy co będzie zdam relację jak wypadł zabieg i jakie skutki
  • Lalamido 15001900 2017.09.23 [14:34]
    Nadmienie że leczylem się 6 miesięcy tetralysalem, wyniki w normie więc jakieś gadanie że ten antybiotyk Cię wyniszczy to bzdura, tydz przed zabiegiem mam odstawić Tetralysal i potem cutera laser .Twarz smaruje Nivea baby mleczko intensywnie nawilżające emolient raz dziennie na noc ,TWARZ przemywam zwykłą woda dłońmi bez żadnego mydła i jak narazie mam spokój z trądzikiem ale został lekki rumień więc działam dalej.
  • gość 2017.09.23 [20:32]
    Tak tak wyniki w normie tylko pacjent umarl tak jak kumpela na watrobe a wyniki byly dobre jak pytalam pani doktor jak to mozlliwe to powiedzial ze badani krwi nie wszystkhe pokazuja stan autentyczny SMIESZNE!!!! ja bylm na cutera 3 tygodnie temu mam rumien i naczynia mialm nadzieje na usuniecie naczyn bo wiadomo ze rumieni sie nie usunie niczym i tak Pysk opuchniety since pali piecze ponad tydzien a na 4 dzien juz wszystkie naczyni wyszly spowrotem wyj****a kasa w bloto a najgorsza to ta zlosc na siebie ze tak sie czlowiek nabiera mata fotki jak to niby sie wyglada przed i po zabiegu a tu potwierdzam ze to Kit
  • gość 2017.09.23 [20:44]
    Nadmieniam ze do Cutery na cala buzi mialam 1 podejscie 3 lata temu w wiwa derm w Warszawie 900zl z takim samym efektem jak teraz chyba liczylam na cud jak lekarza zmienie no ale ......naiwnych nie sieja naiwni sie rodza malo tego to kazal na kolejne zabiegi sie zglosic brak slow
  • Lalamido 15001900 2017.09.24 [08:46]
    Ale żadnych efektów nie było po tym laserze ????hmmm.... dziwne ja mam lekkie naczynka uwiecznione więc może się uda je zniwelować tym laserem spróbować można tylko ile trzyma opuchlizna ??? Bo ja wziolem 5 dni wolnego mam nadzieję że będę mógł wrócić do pracy
  • gość 2017.09.24 [14:31]
    Efekty byly takie bolalowjak pieron od drugiego dnia opuchlizna najgorsza jak robi na kosciach policzkowych bo potem pod oczy opuchlizna podchodzi utrzymuje sie ok 4dni jak balon to zalezy jak duzo robi naczyn jak jest skupisko since murowane i przez dwa dni uff buzia jasna mimo opuchlizny naczynek brak a na 4 dzien wszystkie naczynia wylazly spowrotem a buzi pali te 4 dni nie idzie jej upokoic i efekt koncowy taki ze jak bylo tak jest tylko teraz mam rumien na calej buzi staly po zabiegu ot i co ale jak ty masz tylko pare naczynek to moze sie uda napewno nie zamykaj sie na nosie najlepiej zamykaja sie na policzku lasery starej generacji byly super te nowe jakas sciema to tyle w temacie zabiegi sa skuteczne u luzi najlepiej z popekanymi naczynkami nie majacych tradzika rozowatego
  • gość 2017.09.24 [14:46]
    Dodam jeszcze ze udany zabieg to nie tylko dobry laser ale odpowiednie dobranie papametrow do danego naczynia za slabe wyjdzie spowrotem jak nie przejedzie po calym zostanie minimalny koniec odnowi sie naczynho jak za duza moc blizny dziuqty murowane mnie kolo nosa te same potrafily wyjsc po 2 miesiacach spowrotem
  • gość 2017.09.26 [08:47]
    Ludzie dajcie spokój z laserami bo zniszczycie sobie twarz!!!
  • gość 2017.10.02 [06:35]
    Idę uprawiać ten seks!
  • gość 2017.10.03 [12:34]
    Hej, wiem jak ciężki i upierdliwy jest trądzik rozowaty. Teraz mam czas to napiszę jakie wnioski wyciągnęłam.
    -tracdziku rozowatego nie wyleczymy, mozna lagodzic , zapobiegać, ewentualnie można zaleczyc wypryski, zredukować rumień a naczynek tych widocznych nam juz nic nie usunie oprócz lasera
    -jak mnie buzia pali to stosuję wodę termalna, żel arnikowy , maść alantan
    -na dzień krem na naczynka
    _wieczorem krem nawilzajacy
    -nie trzemy buzi !!!zadnych peelingow tylko enzymatyczny
    -u mnie pogarsza sprawe stres, kawa, czekolada ,winogron, ocet, ostre gorace potrawy, tluste rzeczy, wieprzowina, smazone rzeczy,kolorowe napoje, konserwanty, pomidory, cytrusy, smietana, ser zolty, landrynki, lody, czarna herbata, papierosy, cebula czosnek ,orzechy włoskie, sledzie, pieczywo jasne,
    -przestalam uzywac kolorowki pudry fluidy cienie szminki tusz do rzes to podraznia i przeciaza juz i tak delikatna cere
    _czytam sklady kremow zero parabenow zero alkohol denat i sls
    _kremy bez perfum
    -nie przesuszamy cery
    -unikamy sauny i stania nad garami
    -filter 50 na wyjscie na slonce(w lato kapelusz albo daszek) w zimie 15
    -unikanie wiatru (kaptur,szalik)
    -zero sportow ekstremalnych,solarium
    -unikam kosmetyczek (one lubia kwasy nakladac)
    -stosuję tylko masci na tradzik pod nadzorem lekarza dermatologa (poproscie o masc robiona )
    -nie stosuje sterydow na twarz
    -lykam leki na alergię i pije wapno
    -buzie myje emulsja z woda przegotowana(bron boze z kranu)
    -zero goracych kapieli
    -nie pije alkoholu
    -zero maseczek oczyszczajacych regenerujacych itp sama chemia
    -nie eksperymentuje z kremami stosuje dwa
    -medytuje
  • Lalamido 15001900 2017.10.04 [08:09]
    A ja dziś zabieg , zdam relację z tego lasera i rozwieje wszelkie wątpliwości. Kuracja tetralysalem trwała 6 miesięcy najpierw 300 potem miesiąc 150 a od tygodnia nie biorę antybiotyk w celu wykonania zabiegu laserem cutera , i od tygodnia jak narazie spokój nic nie wychodzi na twarzy, zostało troszkę popekanych naczynek i mały rumień więc do dzieła pozdrawiam
  • Lalamido 15001900 2017.10.04 [18:51]
    No i po laserze cutera , byłem na zabiegu było znośnie odczucie hmmm..... lekkie ukłucia ale bardziej w stronę przypalania hehe poważnie na początku się śmiałem niewiem dlaczego śmieszne to takie wszystko ten zabieg .
    Pieczenie ustało po 3 godzinach na koniec zabiegu emulsja w sprayu Belcura i coś przed łagodzące ale niewiem co to było, nie jestem opuchnięty ani przypalony zrobię jeszcze jeden bo z lekarzem stwierdziłem że wolę dwa słabsze a nie odrazu z całej epy i potem twarz ciężko wyprowadzić na prostą, pytał się o typ skóry jak z opalaniem na słońcu czy na czerwono odrazu a i oszwem odpowiedziałem że tak, ustawił i jazda skóra mimowolnie robi tiki no laser wkońcu .
    I tak od siebie , fakt zapłaciłem 800 stówek za zabieg ale nie żałuję pełen profesjonalizm a tym co nie zadziałał to co mogę powiedzieć nie każdy jest taki sam, na każdego działa inaczej na mnie zadziałał pozytywnie polecam i naprawdę lekarz musi się znać, bo jak nie to może krzywdę zrobić a po co komu takie tematy więc powodzenia dla wszystkich a i Tetralysal odkładam narazie organizm się wyczyścićł wystarczająco zobaczymy co sie bedzie dzialo na tle czasu za 6 tyg jeszcze jeden zabieg woec sie odezwe pozdro
  • Goniak12 2017.10.04 [20:12]
    Ja miałam kiedyś problemy z trądzikiem i chodziłam na oczyszczanie twarzy do http://bodycareclinic.pl/ i po takim oczyszczeniu nie miałam z miesiąc problemu z trądzikiem jedynie jakis pojedynczy pryszcz się pojawił.
  • Gargamel lat 22 2017.10.04 [20:44]
    Gość jak przeczytałem twój post wyżej to jakaś masakra co to za życie przy tylu zakazach? Mnie osobiście to świństwo dopadło kilka miesięcy temu mając 22 lata I zniszczyło życie oraz wpędziło w depresję. Wcześniej miałem dobry kontakt z dziewczynami, ładną kochającą dziewczynę w miarę fajną pracę czynnie uprawiałem sport I co teraz dramat w tak k**** młodym wieku. Chodze codzinnie z całym czerwonym ryłem jest mi wstyd bo na ulicy nikogo w moim wieku nie potrafie dostrzeć z podobnym problemem. Sport pogarsza, alkohol pogarsza, slonce pogarsza ja pieprze wszystko pogarsza ograniczam to niby lepiej ale co z tego jak k**** I tak jest bardzo daleko od normalności !!! Antybiotyki, maści z ameryki , lekarze I g****o g****o. Depresja Kawaler do konca zycia przegraniec nawet roboty wa bezposredniej obsludze klienta nie znajdzie sie. Z dnia nadzien wszystko przekreslone ehhh pozdrawiam wszystkich ktorzy sie uzeraja z tym dziadostwem chyba tylko pielgrzymki I cud bozy moze pomoc

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...