Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Heair

Trichogram i Trichoskopia

Polecane posty

Gość Heair

Witam Czy mógłby mi ktoś polecić jakieś dobre gabinety dermatologiczne, w których można wykonać sobie badanie włosów. Interesuje mnie Trichogram i Trichoskopia. Chciałbym ocenić stan swoich włosów, ponieważ strasznie mi się przerzedziły i nie wiem czy to oznaka łysienia czy może nie powinienem się jednak martwić o stan swoich włosów. Jeśli znacie jakieś dobre gabinety to dajcie namiary. Chciałbym uzyskać namiary na następujące miasta: RADOM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI CZĘSTOCHOWA KIELCE WARSZAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam klinkę Zakrzewscy a szczególnie pana Marcina gdzie byłem właśnie tutaj z problemem włosów wypadających co bardzo mi pomogli z czego jestem zachwycony co polecam wszystkim zainteresowanym bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja serdecznie polecam klinikę Pana Marcina - dr. n.med. Marcina Zakrzewskiego. Jego Klinika oferuje między innymi diagnozę przyczyn łysienia i nadmiernego wypadania włosów, a Pan Marcin pomaga wyleczyć choroby skory głowy - oferuje konsultacje specjalistyczne w przedmiotowej dziedzinie. Wszystkie informację znajdziecie Państwo tutaj: http://klinikazakrzewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleszy
Ja polecam klinkę Zakrzewscy a szczególnie pana Marcina- świetny specjalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Flasza
W kwestii trichoskopii zdecydowanie polecam Klinikę Zakrzewski, a dokładnie Pana Marcina. W klinice tej zostałam poddana szczegółowej diagnozie przyczyn mojego nadmiernego wypadania włosów. Pan Marcin to nieliczny świetny specjalista na Śląsku, który pomógł uporać mi się z moimi problemami skóry głowy. Jestem w pełni zadowolona z ich usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka194
Witam bardzo chciałam polecić Klinikę Zakrzewscy to więcej niż prywatna praktyka - to marka firmowana nazwiskiem jej twórców. Założona przez absolwenta Śląskiej Akademii Medycznej – dr. n.med. Marcina Zakrzewskiego. Wykonana Trichoskopia Tricholab - diagnoza przyczyn lesienia i nadmiernego wypadania wlosow, - jeden z nielicznych dermatologow mezczyzn na slasku, pomaga wyleczyc choroby skory glowy, - konsultacja specjalisty dermatologa W każdym miesiącu są dla Klijentów listy zabiegów w super cenach! polecam serdecznie ! 40-246 Katowice, ul. Porcelanowa 23 budynek B (Fabryka Porcelany) recepcja@klinikazakrzewscy.pl +48 720 832 424 www.klinikazakrzewski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikx
Polecam klinikę Zakrzewski, a w szczególności Pana Marcina. Wyleczył skutecznie mój problem łysienia i nadmiernego wypadania włosów, jeden z nielicznych dermatologów mężczyzn na śląsku, pomaga wyleczyć choroby skory głowy, konsultacja specjalisty dermatologa: http://klinikazakrzewski.pl/#klinika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafurka
Miałam problem z wypadajacymi włosami, były cienkie, rzadkie i wypadały. Wiadomo, u kobiety to ładnie nie wygląda. Udałam się do Kliniki Zakrzewski. Przyjął mnie tam p. Marcin, który odmienił moje życie. Profesjonalna obsługa, pomoc i miły stosunek do klienta, duża cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynka8
polecam zaglądnąć do kliniki  zakrzewscy  . mają bardzo dobre podejście do swoich klientów. Lekarze mają bardzo dobre doświadczenie podchodzą bardzo indywidualnie do każdego pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darka1
Ja polecam Klinikę Zakrzewscy a w szczególności lekarza pana Marcina. Lekarz z prawdziwego powołania, z ogromnym doświadczeniem oraz z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Osobiście tłumaczy każdy szczegół zabiegu oraz ustala plan zabiegu. Zabieg Sonoqueen który miałam jest bardzo dobrym zabiegiem liftingującym, zmniejsza chomiki, napina skórę a nawet jest polecany przez celebrytki. Efekty naprawdę widoczne. Polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo polecam pana Marcina lekarz z dużym doświadczeniem podchodzi indywidualnie do pacjenta, tłumaczy kazdy zabieg, ustala plan zabiegów. Głownie o zabiegu botoxem na czoło i kurze łapki, powiększanie ust kwasem hialuronowym, naturalny efekt. tutaj link http://klinikazakrzewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrym rozwiązaniem bedzie konsultacja w klinice Zakrzewscy. Twój problem zostanie profesjonalnie rozwiązany. Ja zostalam przyjęta przez dr Marcina. Mialam problem z nadmiernym wypadaniem wlosow. Bylam prawie lysa. Ale dzieki wiedzy dr Marcina znow ciesze sie zdrowa skora glowy i pieknymi włosami. Pan Marcin to Niezwykly specjalista, z infywidualnym podejściem do kazdej osoby zwracajacej sie o pomoc. Sama klinika niezwykle profesjonalna oferującą naprawde atrakcyjne ceny. Pan Marcin nie tylko zdiagnozuje przyczyne wypadania włosów, ale przede wszystkim wyleczy wszelkie choroby skory. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia . Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Grzyndzieloża - mnie garściami wypadały włosy z pod pachy, a dżungla na jajach zmniejszyła się do jednej kępki. Dr Grzyndzieloż jak to zobaczył to się za łeb chycił i połowa swoich włosów wyrwał żeby mi przykleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Ka
Polecam klinikę Zakrzewscy a szczególnie pana Marcina jest lekarzem z dużym doświadczeniem, dokładnie tłumaczy zabiegi , Efekty są super i naturalnie wyglądają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia1193
Polecam klinikę Zakrzewscy w szczególności Pana Marcina jest to lekarz z powołania, cierpliwy dla pacjentów. Odpowie na każde pytanie związane z zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam doktor Magdę kliniką Zakrzewscy lekarz z dużym doświadczeniem podchodzi indywidualnie do pacjenta, tłumaczy kazdy zabieg, ustala plan zabiegów. Głownie o zabiegu botoxem na czoło i kurze łapki, powiększanie ust kwasem hialuronowym, naturalny efekt. Zabieg Sonoqueen - bardzo dobry zabieg liftingujacy, zmniejsza chomiki, napina skóre, polecany przez celebrytki. Efekty naprawde widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taiga12345
Pan Marcin - lekarz z dużym doświadczeniem podchodzi indywidualnie do pacjenta, tłumaczy kazdy zabieg, ustala plan zabiegów. Głownie o zabiegu botoxem na czoło i kurze łapki, powiększanie ust kwasem hialuronowym, naturalny efekt. Zabieg Sonoqueen - bardzo dobry zabieg liftingujacy, zmniejsza chomiki, napina skóre, polecany przez celebrytki. Efekty naprawde widoczne Więcej informacji tutaj -> http://klinikazakrzewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mena Pejtejles
Z czystym sumieniem mogę polecić klinikę Zakrzewski,a przede wszystkim pana Marcina. Jeśli chodzi o "ubytki" w urodzie jestem to profesjonalne pogotowie medycyny estetycznej w każdej istotnej kategorii. Szeroki wachlarz usług i rewelacyjne podejście do problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Kosmetolog
Polecam Clinica Cosmetologica, gdzie można skutecznie zdiagnozować problem łysienia oraz skorzystać z wysokowydajnych zabiegów. Clinica dostępna na terenie Trójmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie tricjhoskopi jak najbardziej sobie można wykonać zwłaszcza jak masz problem z wypadaniem włosów bądź łysieniem i nie wiesz dlaczego tak się dzieje, koszt jest nie duży , a można znaleść przyczynę i szybko temu zaradzić. Polecam lekarza dr Mioziołek z Dermapoint jest super specjalistą jak chodzi o ta dziedzinę. Mi bardzo pomógł i jestem zadowlona z efektów , wreszcie mogę mieć gęste i długie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowa13
Po takim badaniu można się dowiedzieć czemu wypadają nam włosy i to bardzo ważne, bo jest szansa żeby pokonać ten problem. Ja wykonywałam trichogram w Gdańsku na aniołkach i super i do tego tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam gabinet Proderma w Poznaniu. Robiłam tam trichoskopie i dzieki temu pani doktor znalazła przyczyne wypadania oraz dobrała najlepszą metodę leczenia. Nareszcie moje włosy są w świetnej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×