Odpowiedz na ten temat

Turnusy rehabilitacyjne gdzie warto pojechać

 • gość 2013.09.05 [18:46]
  Możecie mi podpowiedzieć gdzie warto pojechać? Mam schorzenia kręgosłupa.
  Chciałabym abyście się podzieli opiniami na temat danego ośrodka. Jak wypadły zabiegi, kadra itp.?
 • kapordek 2015.06.30 [10:52]
  Przez http://forus.co/ spróbuj - tam jest zachowany odpowiedni poziom. Generalnie jednak trudno jest w Polsce znaleźć miejsce, gdzie faktycznie rehabilitacja jest prowadzona jak należy, tym bardziej kiedy jest finansowana w ramach NFZ.
 • Kasia0202 2015.10.04 [22:09]
  Nie jestem pewna, czy temat jest nadal aktualny, ale może moja odpowiedź komuś się przyda. Spędziłam trochę czasu w wakacje w Normanie w Koszalinie na rehabilitacji i co mogę powiedzieć? Przede wszystkim wzorowa organizacja i miła, domowa atmosfera. Do tego dużo terapii, bo aż 3,5 godziny dziennie, z resztą jeżeli ktoś chciałby zobaczyć, jak wyglądają tam zajęcia, podsyłam filmik https://www.youtube.com/watch?v=fPpN34WqVvM . Personel bardzo miły i zna się na rzeczy. Osobiście po udarze doszłam tam do siebie.
 • moniq12 2016.02.28 [17:44]
  W Jeleniej Górze jest dobry ośrodek rehabilitacyjny, zobaczcie sobie http://vivamedica.eu - zajmują się także nieinwazyjną estetyką. Z tego, co wiem leczą bóle kręgosłupa, bóle karku, bóle barku, zwyrodnienia stawów, obrzęki, halluksy, a także stany po udarach. Ośrodek jest prywatny, ale z własnego doświadczenia wiem, że na rehabilitację z NFZ nie ma co liczyć, niestety.
 • gość 2016.06.10 [10:35]
  bardzo dobre turnusy rehabilitacyjne organizuje firma Alfa Tour. Co wakacje korzystamy z ich usług i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Cała ofertę możesz przeglądnąc u nich na stronie http://alfatour.pl/
 • leffok 2016.06.30 [01:29]
  W Murzasichle jest rewelacyjny hotel, Kopieniec, sliczny, 4 gwiazdki, rewelacyjne widoki ale co najważniejsze - mega profesjonalne wyposażenie, fizjoterapia to ich specjalność, ogrom gabinetów, możliwe sa konsultacje u Rafała Kota, pracował m.in z Adamem Małyszem usmiech.gif Mój chłopak był tam jakiś czas i zdecydowanie mu się poprawiło, miał spore problemy z kręgosłupem po wypadku
 • szumek90 2016.07.05 [23:22]
  Kopieniec, w przypadku podobnych problemów, faktycznie jest dobrym wyborem usmiech.gif Personel, jak już zostało powiedziane - rewelacja! Do tego samo miejsce i jego piękna okolica zdecydowanie moze subtelnie pomóc wrócić do zdrowia, widoki są tam cudowne!
 • bantran 2016.10.29 [18:08]
  Przy schorzeniach narządu ruchu sensowny bedzie wyjazd na Kaszuby do http://Goldental.pl gdzie można wziąć udział w zajęciach dochodząc, jak i korzystając z turnusu na miejscu , z posiłkami. Zabiegi zapisuje lekarz rehabilitant, zajecia prowadzą sympatyczni i doswiadczeni rehabilitanci.
 • gość 2017.06.14 [11:04]
  Moja mama jest po udarze, lekarz zalecił rehabilitację, bo ma sparaliżowaną całą lewą stronę ciała. Interesuje mnie Warszawa i okolice, ale nie na NFZ tylko prywatnie, jakiś szybki termin. Polecicie coś?
 • gość 2017.06.23 [13:10]
  Myślę, że namiary na ten ośrodek mogą przydać się nie tylko Tobie. Constance Care, bo tak nazywa się ośrodek (lub centrum), jest pod Warszawą i mają rehabilitację dla osób po udarach. Jeśli Twoja mama nie jest leżąca to miejsce idealnie dla niej. Rehabilitacja jest intensywna (5h dziennie), rehabilitant ćwiczy zawsze tylko z jednym pacjentem, dla każdego jest indywidualny program. Czy Twoja mama konsultowała się już z jakimś lekarzem w sprawie zabiegów? Tutaj masz namiary na CC, możesz do nich zadzwonić i zapytać o szczegóły: https://constancecare.pl/.
 • gość 2017.07.07 [11:56]
  Tak, mama jest już po konsultacji, dostała zalecenia. Nie wiesz czy długo czeka się na termin w CC?
 • gość 2017.08.03 [20:15]
  Tak naprawdę dpowiednia rehabilitacja w takiej sytuacji to podstawa. Dlatego jesli szukacie odpowiedniego miejsca dla siebie zdecydowanie polecam taką klinikę z najlepszymi rehabilitantami http://www.naszaklinika.com.pl/oferta
 • gość 2017.08.16 [13:51]
  Nie byłam nigdy na takim turnusie, pewnie są skuteczne. Nie narzekam w sumie bo pomogły mi zabiegi stacjonarne w przychodni a potem dokupiłam sobie jeszcze masaży w Natural Medical i pozbyłam się bólu chyba na dobre, w końcu normalnie funkcjonuję
 • gość 2017.08.21 [09:42]
  Z tego co pamiętam to w Constance Care termin przyjęcia zależy głównie od tego jak dużo jest akurat pacjentów, a to jak wiadomo zmienia się na bieżąco. Czasem ktoś zrezygnuje, albo odwoła swoje zabiegi i wtedy jest szansa wskoczyć w ten wolny termin. Warto do nich dzwonić i pytać, bo takie sytuacje często zdarzają się z dnia na dzień, bo komuś coś wypadnie, nie może dojechać itp... Może akurat uda ci się dostać chociaż na konsultacje wcześniej i dobrać rehabilitację. Jak kiedyś pytałam o taki standardowy okres oczekiwania to ok 4 tygodni.
 • gość 2017.09.18 [09:59]
  Wiecie może czy są jakieś filmy/zdjęcia z rehabilitacji w tym ośrodku? Jestem ciekawa jak wyglądają sesje na HALu.
 • Ametystek34 2017.09.25 [15:11]
  Ja nie musiałam nigdzie daleko wyjeżdżać żeby stanąć na nogi bo w Krakowie mają dobrych specjalistów z różnych profesji. Wystarczy szybka rejestracja przez http://www.rehabilitacje.org/ i wizyta jest już kilka dni później .Ja miałam problemy z kręgosłupem i lekarz bardzo mi pomógł. Cały czas przechodzę leczenie ale jest ze mną coraz lepiej.
 • gość 2017.10.13 [11:31]
  Znalazłam film jak wygląda sesja kwalifikacyjna na HALu: https://www.youtube.com/watch?v=ivyXaxoWSpI. Są na tym kanale też inne filmy, różne formy rehabilitacji, możesz sobie zobaczyć.
 • gość 2017.11.08 [09:21]
  Może mi ktoś napisać jak dostać się na rehabiltację na tym HALu?
 • gość 2017.11.23 [08:52]
  HAL to urządzenie, które pomaga wrócić do pełnej sprawności ruchowej. Żeby dostać się na sesje na nim, musisz najpierw skontaktować się z Constance Care (https://constancecare.pl/ ) i zapisać na wizytę u ich lekarza. To on dobierze ci rehabilitację, prawdopodobnie najpierw zaczniesz od G-EO System, bo HAL to już ostatnia prosta w leczeniu.
 • ElkaKr 2017.12.17 [09:09]
  Szczerze polecam turnus rehabilitacyjny w szpitalu wielospecjalistycznym Orthos. Jest na wysokim poziomie, w centrum pracują naprawdę wykwalifikowani rehabilitanci i ortopedzi. Prowadzą terapię po udarze, wypadku, stwardnienie rozsiane, choroba parkinsona, po zabiegach operacyjnych, no i ogólnie wiele innych
 • gość 2018.03.04 [09:21]
  Ja natomiast mam bardzo dobre doświadczenia z turnusami rehabilitacyjnymi nad morzem. Klimat morski bardzo mi służy, poprawia samopoczucie, wyciszam się tam i naprawdę relaksuję. Ostatnio wróciłam z turnusu dotyczącego poprawy kondycji kręgosłupa, bo mam z nim spore problemy. Mogę śmiało powiedzieć, ze czuję sie lepiej i wiem co robić, aby ten stan utrzymac, a bylam tu http://www.all-tourist.pl/turnusy-rehabilitac yjne/
 • gość 2018.04.18 [10:18]
  A może morze? Ja znalazłem fajny artykuł o nadmorskich kurortach rehabilitacyjnych i zamierzam się właśnie tam wybrać: http://www.ochboutique.pl/wyjazd-na-wczasy-re habilitacyjne/

Odpowiedz na ten temat


Trwa ładowanie...