Odpowiedz na ten temat

używacie kosmetyków luksusowych?

• gość 2017.08.07 [14:17]
    Jakich luksusowych kosmetyków używacie? Zwracacie uwagę na skład?
  • gość 2017.08.07 [14:21]
    Ja osobiscie tylko tusz do rzes dior albo chanel i perfumy z gornej polki, reszta kolorowki i pielegnacja w normalnych cenach-srednia polkaoczko.gif kosmetyki do pielegnacji twarzy zazwyczaj kupuje w aptece ale nie patrze na sklady za bardzo, nie znam sie :/
  • gość 2017.08.07 [14:24]
    Tylko na skład zwracam uwagę. A dobry skład to jest właśnie luksus usmiech.gif
  • gość 2017.08.07 [14:30]
    Używam la prerie.
    skład...nie znam się usmiech.gif
  • gość 2017.08.07 [14:32]
    Ja nie używałam i nie używam luksusowych , nie używam nawet tych drożysz bo szkoda mi kasy.
    Moje kosmetyki są z najniższej półki np .krem Pani Walewska , oliwka dla dzieci , masło kakaowe (w czystej postaci) i powiem Wam że cerę mam całkiem ok.
    Nikt nie daje mi tyle lat ile mam więc myślę że tanie kosmetyki też działają może czasem nawet lepiej niż te markowe .
    Kiedyś skusiłam się na krem Loreal i po nim zrobiło mi się mnóstwo zmarszczek pod oczami .
    Był tłusty a moja skóra reagowała tak jakby ją wysuszał, pewno z powodu chemii w nim zawartej.
  • gość 2017.08.07 [14:35]
    czytajcie składy, to podstawa
  • gość 2017.08.07 [14:49]
    Perfumy muszą być z górnej półki. Jesli chodzi o kosmetyki do makijażu to mam te codzienne i te na większe wyjścia, które używam rzadziej. Fluid lancome, dior forever, puder kryolan, itp
  • gość 2017.08.07 [14:50]
    a składu nie czytam bo się nie znam
  • małgosiasss 2017.08.07 [14:53]
    jako technolog kosmetyku powiem wam tak...jeśli stosujecie tanie kremy to nie liczcie na super efekty. no chyba, ze macie geny młodości. Krem to emulsja - faza wodna, faza olejowa. Większość kremów ma niewiele składników aktywnych. jeśli chcecie się smarować byle jakim kremem to smarujcie się na noc olejem... może to nawet lesze bo przynajmniej silikony nie zapchają wam porów.
    dobry krem to dobry skład i EFEKTY.
    jeśli w składzie jest witamina A, C lub peptydy to super. Ale ważne stężenie i to jak jest zapakowany. Opakowania nie mogą mieć dostępu do powietrza. Z wielu względów.
  • gość 2017.08.07 [15:04]
    a witamina A nie powoduje przebarwień?
  • gość 2017.08.07 [15:14]
    gość dziś [15:04] Przebarwienia powoduje wystawianie skóry na słońce.
  • gość 2017.08.08 [14:44]
    witamina A w formie alkoholowej (retinol) i w formie kwasowej (kwas retinowy) powoduje fotouczulenie, mogą też powstać przebarwienia (jeśli stouje się wychodząc na słońce). Jeśli sosuje się te formy w nocy to są bezpieczne, ale na dzień konieczna jest fotoprotekcja. Witamina A jest chyba najlepszym składnikiem kosmetyku. Zmniejsza przebarwienia, zmniejsza zmarszczki, reguluje wydzielanie sebum- same przyjemności dla skóry. Najlepsze do codziennego stosowania są kremy z witamin a w formie estru: palmitynian i octan retinylu.
  • gość 2017.08.08 [16:05]
    "Estry retinolu (Palmitynian retinylu i Octan retinylu) - najtańsze i najsłabiej działające na skórę formy witaminy A, chwytliwie nazywane przez firmy kosmetyczne 'pro-retinolem', jednak w praktyce w porównaniu z czystym retinolem nie wykazują większego działania przeciwzmarszczkowego. Głównie nawilżają, zapobiegają łuszczeniu i rogowaceniu skóry, natłuszczają oraz pełnią funkcję antyoksydantów."
  • Sledzik_33_ 2017.08.09 [15:31]
    Ja osobiście używam kosmeyków z dużą ilością kolagenu gdyż pozytywnie wpływa on na skórę i nie tylko. Bardzo często zamawiam ze stronywww.KochamZdrowie.com
  • gość 2017.08.10 [13:04]
    mam dowody na to, że palmitynian i octan retinylu poprawiają znacznie stan skóry. I odsyłam również do literatury. Chemia kosmetyczna mówi, że są to formy równie skuteczne, jednakże nie wywołują tak jak retinol rekacji retinoidalej
  • zebra11 2017.08.10 [13:36]
    od roku używam Royal Cos, serum z płatkami 24 karatowego złota, ekstraktem z drożdży, kwasem hialuronowym. Skóra jest cudownie nawilżona, gładka i rozświetlona. Niestety ta przyjemność troszkę kosztuje.
  • gość 2017.08.10 [16:45]
    Ja zawsze patrze na skład bo to podstawa.
    A luksusowe kosmetyki kupuje w moim ulubionym sklepiewww.Mania-perfum.pl
    maja dobre ceny i dużo produktów. Szczerze polecam.
  • gość 2017.08.11 [10:59]
    ja właśnie na początku myślałam, że za ceną idzie jakość ale to się nie zawsze okazywało prawdą, teraz na przykład jeżeli chodzi o pielęgnację twarzy polegam na http://ava-laboratorium.pl/advice/pielegnacja -twarzy/ i nie dość że doczytałam dokładnie co dla mojej cery jest istotne to te kosmetyki naprawdę mi służą, a jeżeli chodzi o coś na co wydaje szalone kwoty to rzeczywiście perfumy, które uwielbiam i przebieram w zapachach
  • boskagoska 2017.08.12 [09:10]
    Nie zawsze jest tak, że im droższy kosmetyk tym lepszy. Zazwyczaj płaci się za markę, a przecież jest tyle dobrych kosmetyków w przystępnych cenach. Na przykład te z Oriflame. Nie znam nikogo, kto by się na nich zawiódł. Mają bardzo dobre składy i są bardzo długo testowane, zanim trafią do naszych rąk. Jeżeli nie macie nikogo znajomego, kto jest konsultantem to tutaj https://pl.oriflame.com/business-opportunity/ consultant-finder bez problemu znajdziecie w szybki i łatwy sposób.
  • anka124 2017.08.14 [08:01]
    Ważne jest żeby kosmetyk był dobry, ja używam już od jakiegoś czasu bardzo fajnego kremu na dzień i jestem bardzo zadowolona z efektów usmiech.gif zamawiałam go na zdrowiej.net.pl
  • gość 2017.08.16 [14:40]
    ja robiłam badania do pracy na temat skuteczności kosmetyków z estrami i wyniki wyszły bardzo dobrze.
  • pola564 2017.08.29 [21:46]
    Ja lubię kosmetyki z linii Eldan: http://www.eldancosmetics.pl . Sprawdzają się rewelacyjnie w różnej postaci. Mam ich trochę w swojej kolekcji. Zawierają naturalne składniki, które sprawdzają się pod wieloma względami. Wyciągi z roślin, korzeni , olejków działają ekstra. Nie uczulają, nie podrażniają a to najwazniejsze.
  • gość 2017.08.29 [22:22]
    WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!! WON ze spamem góooownana!!!
  • Turkowick 2017.09.06 [13:05]
    nie wiem czy luksusowy, ale mąż stwierdził, że oszalałam bo wydałam 150 na odżywkę smiech.gif chociaż to nie jest zwykła odżywka, tylko mleczko które jako jedyne poradziło sobie z przepalonymi przez fryzjerkę włosami. używam go jako odżywki i jest mega wydajne więc nie jest źle. usmiech.gif
  • jenny28 2017.09.26 [20:09]
    To zależy droga autorko co uważasz za luksusowy kosmetyk. Znam kobiety, które używają kremu do twarzy czy balsamu za max. 10 zł i dziwią się, że ja do pielęgnacji ciała używam emulsji Lipikar Lait od La Roche Posay za ok. 45 zł. Dla mnie nie jest ważna cena a skład. Ta emulsja taki właśnie ma (bez konserwantów, alkoholu) dodatkowo świetnie nawilża skórę do 48h. Więc określ się co dla Ciebie jest luksusem.
  • gość 2017.09.26 [22:10]
    WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze spamem posraya!!! WYperidalaj kuuvvrwo ze
  • gość 2017.09.27 [13:53]
    roznie, zalezy testuję bardzo wiele kosmetyków, kupuję maski drogie koreański ale tez tansze typu bielenda hydro booster, więcej pieniedzy wydaje na kosmetyki do makijażu
  • Karolina8711 2017.10.13 [11:46]
    Ja używam kosmetyków firmy Vena http://vena-sklep.pl/ są naturalne i bardzo dobrze się sprawdzają w moim codziennym użytkowaniu usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...