Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Integra

WESELE W SOBOTE

Polecane posty

dowiedziałam sie dzisiaj że na 100 % idę z moim chłopakiem na wesele w sobotę i chciałam sie Was poradzić co mogę zrobić do tego czasu tym bardziej że to będzie moje pierwsze spotkanie z jego rodzinką i chciałabym wypaść dobrze -wiem że do tego czasu nie schudnę ( a szkoda w sumie ;) ) -już mam jakąś maseczkę na włosach ( problemem będą moje strasznie przetłuszczające sie włosy ) - twarz jak narazie jest w porządku ale mam dostać okres i obawiam sie niespodzianki - jak na ironię losu w sobotę mam dostać okres ale to się wytnie -ogólnie jakos nie przepadam za takimi imprezami i nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że wszyscy będą na mnie patrzeć ile jem jak wyglądam ( bo mam 1,70 i 64 kg) i wogóle zawracam sobie głowę duperelami czemu kobiety już takie są . . . no przynajmniej ja a i co najważniejsze muszę kupić jutro sukienkę (coś żeby mnie wyszczupliło ) i buty (tak żebym w nich uszła dalej niż za próg własnego mieszkania :D ) DORADźCIE COś PROSZę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana najwazniejsze zebys byla sobą! Kup sobie jakąs ładną sukienkę (niezbyt wyzywającą) i delikatnie się wymaluj, a i najważniejsze uśmiechaj sie i bądz miła (nawet dla pijanego wujka). O wagę się nie martw bo masz jak najbardziej prawidłową masę ciała:) Zyczę miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy twojej wadze
i wzroscie nie musisz sie wyszczuplac, ale jesli koniecznie chcesz to polecam nie sukienke, a spodnice i gorset. Gorsety naprawde ladnie potrafia wyszczupilc. A skad jestes? Bo ja tez ide w sobote na weselicho?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za dobre słowo chyba tak naprawdę tego mi trzeba wiary w siebie i żeby nie znikła do soboty co do sukienki to właśnie taką bym chciała i dlatego pewnie jutro sie po mieście nachodzę i mam nadzieje znaleść coś fajnego :) a jak będzie się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z poznania :) wiesz tylko ja mam dość powiedzmy ładnie \"ciut za grube ramiona\" są nieestetyczne dlatego zależałoby mi na sukience z krótkim rękawkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ide w sobote na wesele
i tez chcialabym zrobic dobre wrazenie na rodzinie chlopaka :/ ...to jest najgorsze bo nie jestem w tym dobra buhah ;o, ale mam nadzieje ze jakos to bedzie. Dopiero teraz zaczynam przygotowania a tak malo czasu zostalo!heh wszytsko na ostatnia chwile. Ide jutro do fryzjera i mam nadzieje ze zrobi mi cos normalnego na glowie :) Integra masz juz jakis pomysl na sukienke i fryzurke ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujjkk
INTEGRA A CZEMU TAKA CHUDZINA JAK TY CHCE SIE WYSZCZUPLAĆ,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy twojej wadze
acha, szkoda, ja ze szczecina Juz myslalam, ze bedziemy bawic sie na jednym weselu :D najwazniesze zebys sama dobrze sie czula. Poszukaj wiec sukienki z rekawkiem, a na pewno zanjdziesz jakas super. Teraz zreszta jest wiele posezonowych przecen wiec i wybor tez jest spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy twojej wadze
o i dziewczyny jak macie jakies pomysly na domowe sposoby upiekszenia sie w ciagu krotkiego czasu to tez z checia skorzystam. Moze jakas maseczka z ogorka lub miodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na fryzurkę tak - zrobić coś z niczego a raczej żeby tego dokonał fryzjer a co najśmieszniejsze jutro muszę złapać moją fryzjerkę gorzej jak nie będzie miała czasu ;) a co do sukienki coś co będzie do mnie pasowało najlepiej czarna fajna sukienka z rękawkiem ładna nie wyzywająca i uwypuklająca moje zalety i zakrywająca to czego nie trzeba pokazywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej maktot
grubas z ciebie strasznyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wagę aż tak nie narzekam ale chciałabym się trochę wyrzeźbić bo co nieco tłuszczyku wystaje i na dodatek z tyłu (wiemy o co chodzi) wyglądam jak tragedia w jednym akcie napisana :) ja mam jeden dobry sposób jak chcesz mieć fajnie nawilżoną skórę to polecam piling kawowy mój przepis to : tak na oko odrobina kawy zaparzona do tego potem dodajemy cynamon ( nie za dużo bo podrażni) cytrynkę i sól jak będziesz nakładać na ciało to mieszaj razem z oliwką wymasuj i jak dla mnie skóra po tym jest super gładziutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem wiem że nie wyglądam źle ale kiedyś ważyłam 90 kg i jako dziecko żyłam ze świadomością że jestem gruba a dzieciaki też potrafią nieźle dać w kość i teraz jakoś nie potrafię uwierzyć w to że dobrze wyglądam ;) tak już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy twojej wadze
Super! Dzieki wielkie! dzis sobie zrobie ten piling :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAWO ZA TO AUTORKO
a jakie masz wymiary kochana ?pewno jestes seksowną I KOBIECĄ LASKĄ ..I WYSOKA DO TEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wymiarów to masakra ale czy centymetry mogą określić człowieka najgorsze są ramiona i talia której zbytnio nie mam :( ( 97 75 97 - no może nie tragedia ale w realu inaczej to wygląda ) trochę rozlazła jestem ;) ale całkiem sympatyczny ze mnie stworek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gujjhjjhjh
masz boskie wymiary wg mnie integra i szczupla jestes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gujjhjjhjh
ALE MASZ DUZY BIUST INTEGRA..HOHOHO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sukienka i buciki załatwione w czwartek wizyta u fryzjera i zakup dodatków :) powoli nie mogę się doczekac bo mam nadzieje że zrobię dobre wrażenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi...też idę na wesele w sobotę do kuzynki mojego chłopaka :) najbliższa rodzinka mnie już zna, ale na reszcie chciałabym zrobić dobre wrażenie :) Odchudzam się już od lipca (obecnie 162cm - 48 kg)i figurkę jako taką mam, teraz rzeźbię ciałko i od dwóch tygodni biegam, a potem jeszcze godzinę ćwiczę. Aż się sama sobie dziwię... :P W piątek sobie mam zamiar zrobić taką dietkę, żeby wyszczuplić jeszcze trochę brzuszek. ( http://www.poradnikzdrowie.pl/odchudzanie/diety/cena-przyjemnosci_-czyli-jednodniowa-dieta-owsiana,879_6279.htm ) Wczoraj byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu, bo niestety mam skłonności do trądziku, a w dodatku jestem przed okresem. Na szczęscie moja kosmetyczka, to bardzo fajna starsza pani z mega doświadczeniem i wiem, że raczej żadnych niespodzianek większych nie powinno być. Poza tym nawilżam ciałko codziennie, zimne prysznice, peelingi itd. W końcu trzeba wszytskich olśnić :D Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritkaaa
hej!!! ja jestem w podobnej sytuacji,też idę w sobotę na wesele i chciałabym dobrze wypasc przed rodziną chłopaka,bo jak narazie to zna mni8e tylko jego brat;) co do figury to problemu raczej nie mam przy wzroście 171 cm waże 54 kg.ale mam inne znartwienie:/ mój chłopak jest tego samego wzrostu co ja...no może te 2 cm wyższy ale wygląda to tak jakbyśmy byli równi... i butów na obcasie nie założę:( a na płaskim na wesele? czy to bedzie pasowałó? jakie buty doradzacie? sukienkę mam przed kolana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi...ja też mam takie schizy, że jestem wyższa w butach na obcasie od mojego faceta, ale miedzy nami jest 10 cm różnicy, więc tylko tak mi się wydaje na szczęście :p Są różne ładne buty na małej szpilce, może mieć ona gdzieś z 2, góra 3 cm i naprawdę noga efektownie w nich wygląda. Sama takie mam i nie dość, że nie są zbyt wysokie, to w dodatku strasznie wygodne :) Pszukaj, a na pewno coś ładnego znajdziesz. Jeśli już nie chcesz obcasów, to jakieś fajniutkie sandałki może na małym koturnie, choć ten znów do wszystkich sukienek nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Maritka jest masa ślicznych sandałków na małym obcasiki, takim 1-2cm, są słodkie, i wyglądają sexi, na pewno coś fajnego znajdziesz. ja szukałam czarnych sandałków na wysokiej szpilce ok 8cm i miałam problem, bo wszędzie tylko te niskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w goreczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę że sama się w sobotę nie będę bawić :) no plany szybkiej operacji plastycznej odpada ;) teraz uczę się optymizmu i uśmiechu na twarzy no i staram sie chodzić prosto ja na szczęście nie mam problemów z butami bo mój chłopak jest prawie 20 cm wyższy ode mnie więc butki na obcasie na miejscu ale jak wczoraj je kupowałam to widziałam masę fajnych butów niekoniecznie na obcasie więc myślę że to nie problem dzisiaj święto więc poza dbaniem o ciałko nic nie zrobię a jutro napięte plany ;) nie ma to jak drobne zamieszanie w życiu jedyne czym się czasem martwię to całą rodzinką którą poznam no ale kiedyś trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj chyba przez tą pogodę mam dołek już mi się nic nie podoba stwierdzam że mam ładną sukienkę buty i wogóle ale że nie ma się co oszukiwać to nie dla mnie :( tak jakoś dzisiaj . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny wiem
ze nie na temat ale doradzcie mi..tez mam niedlugo wesele i mam zloto- bezowa sukienke z satyny. bardzo delikatna z tylu dosc dluga, z przodu krotsza. czy do takiej, jasnej sukienki pasuja brazowe buty z takim zlotym polyskiem?? w dodatku sa dosc masywne tzn gruby wysoki obcas, tego typu z odkrytymi noskami. do tego brazowa torebka ze zlotym polyskiem... moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasujeeee to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny wiem
bo ja sie zamartwiam ze te buty sa za ciemne do takiej jasnej sukienki i za masywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wygląda to dobrze to spróbuje najlepiej zrób przymiarkę i dowiesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×