Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ines1

Włosy kręcone -kobitki z kreconymi włosami łączmy sie!!!

Polecane posty

Od kiedy pamietam mam kręcone włosy i kiedys bardzo ich nie lubiłam .Rany co ja nie robiłam prostowałam i inne głupoty.Znalazłam rozwiazanie -poprostu je polubiłam.Wiem jeszcze się nikt nie narodził żeby wszystkim dogodził hihi Mam propozycje wymieńmy sie spostrzeżeniami ,co robimy żeby nasze włosy pieknie wygladały. Ja natomiast napisze co ja robie,a wiec tak: jak umyje włosy to nakładam odzywke nawilżajacą po spłukaniu jej jak rozczesze to na wilgotne włosy nakladam trochę żelu(ale tylko troche).A najgorsze jest to że jak jest wilgotno na dworze to sie robia sianowate.Więc szukam rady moze któraś z was zna dobre kosmetyki do takich włosów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też (niestety) mam kręcone wlosy. I jeszcze na dodatek mam ich (stanowczo) za dużo. Próbuję je prostować , ale tylko naprostowane u fryzjera wyglądaja dobrze, a jak zrobięto sama w domu, zadowalające efekty sa na trzeci dzień , jak sie \"odpuszą\".Nigdy ich nielubiłam i zazdroszczę ci,że ci się to udało. Wszyscy mi gadaja \"jak to mi zazdroszczą takich wlosów\" a ja sie tylko takimi tekstami denerwuję . Nie maltretuję ich wciąz tylko dlatego ,że mój facet je uwielbia. Dla niego stosuje tysiąc odżwek żeby sie tak nie wysuszały i nie puszyły przy byle deszczyku czy mgiełce. Cudownego środka nie moge ci polecić,gdyż cały czas eksperymentuję. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOCZEK
Hej kędziorki!! Ja tez mam krecone wloski, takie sprezynki i bardzo je kocham!! A sposob na nie znalazlam i sa piekne loczki bez zadnego siana!!! A wiec jak umyje wloski to je rozczesuje ( czasem to bardzo trudne i wyrwe 1000 wlosow, ale jak naloze odzywke to juz lepiej) potem daje glowke w dół i troszeczke susze suszarka (ale doslownie pare sekundek) , potem nakladam pianke ( ja uzywam z welli -- taka niebieska DESIGN chyba) i potem znow glowka w dół i susze suszarka jakies 3 min, tzn tylko je delikatnie podsuszam!! I potem glowka w gore i zostawiam zeby juz same wyschly! Mowie wazm kochane, sprobujcie tego!! Wszyscy mowia ze mam sliczniutkie wloski;)))))) POZDRAWIAM WZYSTKIE KĘDZIORKI;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mamb krąconych .....ale skoro jest taki topik.. to może pomożeci mi i powiecie jak nakręcać włoski na wałki żeby był suuuper skręt ja np . jak nakręcanm na małe wałeczki to najpier pare razy na obkręcam na polcu wokól własnej osi a poten na wałe skręt jest ładniejszy tzn. efekt bardzej potargany:) a wy jak kręcicie???:) pozdrowionki i buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mam kręcone i cierpie. Jak wysusze suszarką - mam szopę, jak wezme na pianke - musze wieki czekac az wyschna. Zebym mogla nosic rozpuszczone - musze godzinami w ogromnych wałkach siedzieć. nie cierpie ich;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam nijakie
ni to krecone ni to proste --->wyprostowac w pelnym tego slowa znaczeniu sie najnormalniej w swiecie nie da nawet przy zastosowaniu prostownicy tzn.moze i sie da ale zeby byly w miare proste przez dluzej niz 5min.musialabym chyba glowa nie ruszac w ogole.Krecone to one tez nie sa -byly jak mialam 5 lat teraz to wyginaja sie w jakies fale i za nic nie da sie ich ulozyc nie mowiac o tym ze sie pusza i"szopia"- zwiazane przyznam ze wygladaja niezle ale nie jestem w stanie wyjsc z domu w rozpuszczonych. wiatr ruch wytracaja je i przy okazji mnie z rownowagi --tworzy sie efekt "piorun w miotle strzelil"...... pozdrawiam joł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie też mam takie nijakie. Od jakiegoś czasu ( bo nie zawsze tak było) zauważyłam, ze zaczynają mi się skręcać po myciu i pod wpływem wilgoci - może to efekt zabiegów fryzjerskich. Też jast to dla mnie problem, bo marzą mi się gładkie włosy, zwłaszcza przy takim cięciu, jakie ostatnio sobie zafundowałam. Ale znalazłam na to radę. Jest taka fajna odżywka dwufazowa firmy Schwartzkopf Bonacure Moisture (dostępna w sklepach fryzjerskich), która ma wiele zalet. Między innymi chroni włosy przed nadmiernym przesuszeniem przy używaniu chociażby suszarki, wygładza i pozwala utrzymać efekt gładkich włosów bez względu na pogodę. Dodatkowo zaczęłam stosować maseczkę (nafta, olejek rycynowy, żółtko i sok z cytryny) to też wygładza i niweluje efekt sianowatych włosów. Tyle mogę polecić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loooczek
no hej ja tyz mam kręcone i nie zamieniałabym je na inne:P sa brzowe i za ramionka,ale chcialabym się raz zobaczyc w takich idealnie wyprostowanych jednak nigdy takich nie miałam choc je prostowałam prostowniacą;] Uzywam sunsilku i wosku i dzieki temu loczki lepiej wyglądaja;] pozdrófka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dolączam się do was :) kiedys też bawilam sie w prostowanie ale mi przeszlo ;) teraz cale szczescie mam dosc dlugie wlosy bo prawie siegaja mi pasa i przez swój ciężąr troszke sie wyprostowały, przynajmniej przy glowie :) Ja stosuje odzywke po umyciu zeby latwiej je bylo rozczesac a pozniej mleczko. Najlepsze jest to z Loreala niby do prostowania wlosow ;) ale w moim przypadku daje ono fajne gladkie skrety, obecnie jednak uzywam mleczek z Sunsilka bo sa tansze choc nie tak dobre. Pianki przestalam uzywac bo strasznie niszczyla mi wlosy. Pozdrawiam wszystkie krecone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOCZEK
Jesli chcecie sobie wyprostowac to idzcie do fryzjerka i tam wam na szczotke wyprostuje, za 20 zl i beda sie trzymac az do nastepnego mycia!! Ja tez kiedys nie werzylam ze moje loczki dadza sie rozprostowac! Az fryzjerka sie dziwi ze jak mi wyprostuje to mam calkiem inny włos! Taki gladziutki!! Aha i najlepiej na szczatke prostowac!! Skad jestescie mile panie?? Jesli z Wrocławia to powiem wam gdzie najlepiej prostuja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakreconaaaaaaaa
Ja tez mam krecone i chyba je coraz bardziej lubie. U mnie uzywanie suszarki calkowicie odpada- wtedy mam jedna wielka szope na glowie:-) Musza wysychac same:-) Myje, nakladam odzywke zeby je porzadne rozczesac, czasmi mleczko z Sunsilka albo troche pianki zeby jakos sie trzymaly i zostawiam....niech schna:-) Od razu po myciu i wysuszeniu wygladaj calkiem niezle ale pozniej to juz duzo gorzej wiec pozostaje mi chodzenie w spietych wlosach:-) Ale uwazam je za jedna z niewielu rzeczy ktore mi sie u mnei podobaja:-) P.S. Moja mama mowi ze mam takie wlosy jak mysli- czyli pokrecone:-) Pozdrawiam zakrecone:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loooczek
Ja z Warzsawy i uwazam ze krecone włoski sa sliczne tylko trza onie dbac:)i nie mówie tego ze ja mam takie:p pozdrófka dla was:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loooczek
Ja z Warszawy i uwazam ze krecone włoski sa sliczne tylko trza o nie dbac:)i nie mówie tego ze ja mam takie:p pozdrófka dla was:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKRECONAaaaaaaaaaaa
ja tez mam loczki! i bardzo je lubie....wszystkim sie podobaja i mi tez! a moj sposob? wiec....myje włosy szamponem do włosów suchych i zniszczonych(bo mam je troszke suche), po umyciu nakladam na pare minut odżywke jakaś nawilzajaca,regenerująca.....potem rozczesuje,i wgniatam troszke zelu,lekko podsuszam,zauwazylam ze nie sa takie sianowate jak same wysychaja, jak juz sa prawie calkiem suche, znow nakladam troszke zelu albo pianki-co akurat mam i susze az calkiem suche beda-wtedy nie sa tekie klapniete,na poczatku mam małe afro ale po chwili wygladaja superko....teraz uzywam tez mleczka sunsilk dodajacego objetosci włosom i naprawde fajnie wygladaja.... kedziorki plecajcie jakies fajne i niedrogie kosmetyki do wlosków kreconych! Pozdrawiam zakrecone!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zasadzie tez polubilam moje kudly znaczy generalnie bardziej podobaja mi sie proste ale mi jest lepiej z kreconymi i tej wersji bede sie trzymac natomiast ich suchosc to juz makabra. Co jakis czas mnie podkusi zeby je pomalowac i jest tragedia . Pielegnacje ograniczam do szamponu i odzywki do suchych wlosow(musze je czestozmieniac bo inaczej nie daje zadnych rezultatow) noza tym nie wiem czy slusznie ale wychodze z zalozenia ze kreconych suchych wlosow nie mozna za czso myc ja myje co 3-4 dni napiszcie jak czesto wy myjecie poza tym mam ochote kupic sobie wax napiszcie czy ktoras stosowala i jakie dalo efekty aha no i jeszcze jakis tydzien temu zaczelam brac tabletki przeciwko lamaniu i wypadaniu wlosow merz special ale jeszcze nie ma efektow pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loooczek
do zakreconej;] he wiesz jak ja bym uzywała suszarki to bym miało niezłe sianko:P moje włoski się dosc puiszą więc zawsze nakładam mase sunsilku:P kiedys nie cierpaiałam moich loczków,pamietam jak byłam mała to cierpiałam nie miłosiernie jak mama mi je roszczesywała:P teraz juz jest lepiej:P pozdrófka dla was;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trwala
a ja mam wlosy proste jak druciki i zeby nie wygladac jak ulizana robie trwala i marze o wlasnych "kreciolkach"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakreconaaaaaaaaaa
wiecie co jest najgorsze z suszarka?? Jak ide na basen, na zewnatrz mokro i zimno i wtedy musze choc troche wysuszyc wlosy suszarka. Wtedy wracam do domu i pierwsza rzecza jak robie to zmoczenie wlosow, odzywka itd... I czekam zeby same wyschnely....tylko chyba marnuje prad;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka
looczek ty pewnie uzywasz tej serii RADICAL czyli szampon do wlosow zniszczonych i odzywka regenerujaca ja tez tego uzywam !!!!!!!!!!! wedlug mnie to sa najlepsze preparaty takze do wloskow kreconych dzieki nim przestaly mi sie wlasnie PUSZYC!!!!!! do tego uzywam jak mi wyschna bo bron boze nie suszyc bo tak nie dosc ze szopa to jeszcze sie niszczy wlosy MGIELKI DO WLOSKOW RADICAL!!!! PONADTO BIORE VITAPIL I DROMIN I DZIEKI TEMU MOJE WLOSKI NIE WYPADAJA I SA ZDROWIUTKIE!!!! a dziewczynki jak sie szopia to znaczy ze sa zniszczone bo zdrowe wLOSY sie nie pusza mowie wam seria RADICAL FARMONY jest super i ekstra regeneruje wlosy!!!!!!!!!!! ja jzu zapomnialm co to znaczy zeby wlosy sie puszyly!!!!!!!!!!!!!!! a i pianka tez niszczy wlosy razem z lakierem najlepeij nic nie uzywac tylko ta mgielkie!! aj mam teraz dlugie zdrowe wlosy za raminona!!!! i nei dosc ze wszystkie laski w mojej szkole mi zazdroszcza pytajac sie czy mam trwala to jeszce facetow to kreci mowia ze takie wloski sa bardzo seksi!!!!!!!!!!! wiec dbajmy o nie bo to nasz skarb!!!!!!!!!!!!!!! pozdroofka dla wszytskich zakreconych!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki jestescie super, reakcja Ok .Dodam jeszcze coś od siebie.Mam sianko na włosach mimo ze podcinam je regularnie co 4 miesiace,a mam długie do połowy ramion(jestem dosć wysoka,niestety).Jak idę do fryzjera to jak podetne włosy to odrazu musi mi je wyprostować robi to tak:najpierw prostuje na taka grubą okragłą szczotkę ,później prostuje żelazkiem.Po wyjsciu od niego modle sie zeby nie padało .Mój facet nie chce żebym obcinała bo jak mówi uwielbia moje włosy (ja je tez w końcu polubiłam ) ale jak chce sie podroczyc to mu mówie że idę je ściąć hihi .Wiem ,że nawet nie moge tego zrobic bo jak bym scięła na krótko to bym wygladała jak pudel hihi Może ktos zna jakies dobre kosmetyki do włosów kreconych .A wiecie że mozemy stosowac tez kosmetyków do włosów po trwałej.Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa
heeeej :) z nieba mi spadacie pokręcone kobitki :)) Ja tyz mam wloski krecone, takie dluugie, blond i rady im nie daje ehhh :(( Generalnie to robie tak: myje je szamponem Pantin-provi "zlota linia" pieknie sie po nim loczki blyszcza ale wlasnie przeczytalam ze ten szampon przesusza wlosy i sie zastanawiam czy to przypadkiem nie jest prawda;/ Po wymyciu nakladam odzywke Timotej do wlosow blond (naprawde nadaje sliczne lsniace refleksy:)), ktora splukuje i nakladam pozniej odzywke bez splukiwania Hegrona z nafta kosmetyczna, ah i trzoszq zelu jak juz podeschna. Raz na pare dni zamiast odzywki Timoteja nakladam 3 minutowa odzywke Gliss Kur, ktora na poczatku baaaardzo mi pomagala. Ale tak ogolnie to do szalu doprowadza mnie to ich puszenie ehhh :(( wszyscy sie zachwycaja moimi loczkami, mowia ze mi to dobrze, a ja juz coraz bardziej patrzec na nie nie moge, po umyciu siano przez pol dnia, a pozniej to juz tyle zelu i odzywek w nie pakuje zeby sie tylko nie puszyly, ze po 2 dniach nadaja sie tylko do mycia ... poradzcie cos, buzka dla was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijakaaa
tak czytam i tak: kręcone są fajne, proste są fajne- a ja mam nijakie:(:(:( nie to proste ni kręcone buuuu wyglądają super po wyprostowaniu prostownicą, ale to je niszczy więc często nie używam:( mam sianko i nie wiem co z tym zrobić, polubilabym je może gdyby byly ladnie pokręcona, macie na to radę jakąś- może wałki tylko jakie? grube, cienkie- nie mam pojęcia:( zrobiłam ostatnio kolor farbą garnier colour- złoty brąz, włosy fajnie po tej farbie lśnią, troszkę są prostsze i wyglądają zrdowiej duuużo, ale nadal są nijakie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabbka
ja tez mam kracone wloski i wiem ze faceci je uwielbija wiekszosc mnie podrywa chyba ze wzgledu na te wloski:) co jest calkiem przyjemne w koncu to jakis atut, do mycia uzywam szamponu Schauma 2 w 1 z odzywka do wlosow kreconych jest najlepszy.pozdrawiiam wszyskie loczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasil
ja mam takze krecone wlosy:(nienawidze ich bo na gorze mam proste a na dole sie kreca a co dopiero z grzywka przy deszczu lub nawet przy wilgoci zwija sie i wywija:(no ale ja prostuje codziennie i jakos jest ,myje je 7 razy na tydzien czyli codziennie:/he w nocy to spie w 10 spinkach opasce i we frotce a rano ukladam uzywam sobie szampona i odzywki farnier nutri gladki i nigdy nie susze wloskow bo bym miala siano na poczatku pomaga ale potem juz nie:(((takie wlosy to jest straszny klopot:(jak ktos mowi ze mam sliczne wlosy to ja sie wqrzam strasznie ide do szkoly to ladne a jak wracam uffff...moze wy mi cos poradzicie plisssssssssssss aguska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasil
ja mam takze krecone wlosy:(nienawidze ich bo na gorze mam proste a na dole sie kreca a co dopiero z grzywka przy deszczu lub nawet przy wilgoci zwija sie i wywija:(no ale ja prostuje codziennie i jakos jest ,myje je 7 razy na tydzien czyli codziennie:/he w nocy to spie w 10 spinkach opasce i we frotce a rano ukladam uzywam sobie szamponu i odzywki farnier nutri gladki i nigdy nie susze wloskow bo bym miala siano na poczatku pomaga ale potem juz nie:(((takie wlosy to jest straszny klopot:(jak ktos mowi ze mam sliczne wlosy to ja sie wqrzam strasznie ide do szkoly to ladne a jak wracam uffff...moze wy mi cos poradzicie plisssssssssssss aguska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasil
ja mam takze krecone wlosy:(nienawidze ich bo na gorze mam proste a na dole sie kreca a co dopiero z grzywka przy deszczu lub nawet przy wilgoci zwija sie i wywija:(no ale ja prostuje codziennie i jakos jest ,myje je 7 razy na tydzien czyli codziennie:/he w nocy to spie w 10 spinkach opasce i we frotce a rano ukladam uzywam sobie szamponu i odzywki farnier nutri gladki i nigdy nie susze wloskow bo bym miala siano na poczatku pomaga ale potem juz nie:(((takie wlosy to jest straszny klopot:(jak ktos mowi ze mam sliczne wlosy to ja sie wqrzam strasznie ide do szkoly to ladne a jak wracam uffff...moze wy mi cos poradzicie plisssssssssssss aguska POMOCY!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRasil
moje wlosy to koszmar!!nienawidze ich!!na gorze sa w miare proste ale na dole to sie kreca:(nawet porzy malym deszczyku czy lekkiej wilgoci sa niesforne a co dopiero z grzywka jak sie kreci na wietrze:(nie bede jej scinac bo nie pasuje mi za wysokie mam czolko!!w nicy to spie w 10 spinkach 2 frotkach i w opasce:(a rano ukladam ide do szkoly sa ladne jak je uloze a jak wracam to uffff zeby byly ok to musze e 2 godziny je ukladac moze kiedys je polubie ale watpie teraz to niby prostuje ake niewiele daje jak wiatr lub deszcz ja uzywam szamponu i odzywki osobno garnier fructis gutri-gladki i pianki do wlosow a po myciu czekam az wyschna i je zwiazuje co 5 minut dochodze do lustra sprawdzic jak sie pokrecily maoze wy cos poradzicie mi na moj problem plisssssssssssssssssssssssss POMOCY!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippi
do truskaweczki -> ja tez stosuje szampon radical ale jakos nie zauwazylam zadnych efektow , moze dlatego ze bez odzywki i mgielki? do nijakiej->tez mam ten kolorek garniera:) ale niestety po farbowaniu zaczely mi strasznie wypadac wlosy i tez zauwazylam ze mi sie troszku wyprostowaly mam wloski do ramion :) tez mam sianko ,ale zawsze w innym miejscu na glowie;) i nigdy na calej glowce. moze dlatego ze czesze je nie po umyciu a przed:) bo zauwazylam ze jak robioe to po to wttedy mam okropne wlosy. tez nigdy ich nie susze- dlatego zawsze myje je na noc i mecze sie z mokrymi wloskami podczas snu:/zawsze uzywam odzywki ale nigdy nie splukuje i nie wazne jaki to rodzaj:) zauwazylam tez ze im dluzej uzywam jakiegos kosmetykow to tym slabiej dzialaja:( najlepsze dla mnie to odzywki w plynie gliss kura:) a najgorsze sa szampony timotei ale widze ze niektorym z Was odpowiadaja:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×