Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anna536

Włosy!!!

Polecane posty

Ostatnio byłam u fryzjera i chciałam zafarbować sobie włosy na taki średni szary, dość ciemny, ale był to szary po zabiegu miałam włosy prawie że czarne, fryzjerka powiedziała, że po paru myciach mi się rozjaśnią. Któraś z Was może miała podobnie? Rozjaśniły się wam? Nie chcę mieć prawie że czarnych włosów miały być popielate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie zejdzie. spieprzyla ci wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Odwaliła fuszerę... powinnaś pójść zgłosić reklamacje. Wiele kobiet tak robi. Albo Ci je poprawia, albo oddadzą pieniądze - musza to zrobić... Wiec nie załamuj się tylko wal do tego salonu wygarnąć tej profesjonalistce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak szczerze mówiąc farbowała mi już trzeci raz, ja mam włosy naturalne ciemne, farbowałam Joanną taki brąz trochę jaśniejszy od moich naturalnych, poszłam do fryzjerki i wybrałam sobie kolor taki szary jakby władający w beż i wychodziły mi rude, poszłam drugi raz, znowu to samo, więc zdecydowałam się na chłodniejsze odcień, ale szary, a nie czarny i co mam teraz zrobić??? Już dwie reklamacje robiłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywić włosy możesz za pomocą całej serii Elastabion Floslek, serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do odżywiania stosuję olejek kokosowy Coconut Miracle, idealny na włosy, paznokcie i skórę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz, ze nadal nie jestes zadowolona z efektu, a nie chcesz zeby kolejny raz robila doswiadczenia na Twojej glowie. I tak sie dziwie, ze tyle raz nakladala nowy kolor na cale wlosy. Testy powinna robic na malym pasmie w niewidocznym miejscu jak nie jest pewna jaki efekt uzyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to skoro już reklamowałaś, raczej nikłę szanse że ona ci to poprawi :( może powiedz że chcesz korekty wykonanej przez bardziej doświadczoną fryzjerkę w tym salonie - argumentując że już 3 próby farbowania były nieudane... x jeśli i to nie przyniesie efektu zażądaj zwrotu pieniedzy które zapłaciłaś za usługę i idź do innego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w salonach loreal jest jakiś preparat do "spierania" farby (nie jest to rozjaśniacz), efekt zależy od użytej wcześniej farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×