Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosiaczek553

Wyciskarka lub sokowirówka

Polecane posty

Hej, podejrzewam że było już tu wiele takich tematów ale może ktoś mi będzie w stanie pomóc ;) Zgodnie z postanowieniem noworocznym (haha!) chciałam wdrożyć trochę zdrowszy tryb życia. Póki co woda z cytryną i odstawienie śmieciowego żarcia ;) Naczytałam się ostatnio o zdrowych koktajlach i sokach robionych samemu. I tu moje pytanie co polecacie, jakieś urządzonka do domowego użytku? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co chcesz bo jak chcesz sok z większą ilością miąższu to wyciskarkę a jak bardziej klarowny to sokowirówkę dodam że z wyciskarki sok jest zdrowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zależy mi na tym by był jak najbardziej zdrowy, czyli wyciskarka. A możesz polecić coś konkretnego? Bo tak czytałam i jest tyle opinii o tym sprzęcie że aż mnie głowa rozbolała! Jestem kompletnym laikiem w temacie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na temat wyciskarek wiem tylko tyle że są droższe od sokowirówek sama mam co prawda dobrą ale sokowirówkę gdyż moja rodzina lubi sok klarowny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy czy chcesz coś na "normalną" kieszeń, czy może coś co starczy na dłużej a przy okazji jest porządne? Sam mam doświadczenie z takimi z niższych półek ale przeważnie źle się kończyło, no ale wiadomo kto na co może sobie pozwolić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyciskarki są droższe, ale nie bez powodu - działają na zupełnie innej zasadzie. ja mam swoją już od paru miesięcy, i mimo że mój mąż mówił że chyba upadłam na głowę wydając tyle pieniędzy "na jakąś sokowirówkę" to nie żałuję tej inwestycji, nie tylko ja czuję się lepiej mając świadomość że moja dieta jest zdrowsza, korzystają z tego też moje dzieci i nawet ten stary zrzęda wypije jak dostanie gotowy sok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taką srebrną firmy HUROM, zaraz sprawdzę jaki to dokładnie model. Kosztowała niecałe 2500 zł ale ciii, bo mężowi powiedziałam trochę mniej. Mam nadzieję że tego nie czyta hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłabym wdzięczna za ten model skoro to sprawdzony, chociaż cena poraża ;/ Bo czytałam właśnie o nich że są meeega spoko ale to poważna decyzja bo dosyć drogie ( jeszcze jakis Kuvings, podobno tańsze ale gdzieś przeczytałam chyba na wizażu że są często awaryjne?) a płacić 2 i pół koła i bujać się potem po serwisach z takim sprzętem to dramat ;/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Hurom HH 2G, widzę że teraz jest w promocji - naprawdę warto, działa bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena faktycznie wysoka, ale to inwestycja na lata - nic nie jest warte więcej od zdrowia, wolisz pić pyszne zdrowe soki czy faszerować się gównianymi suplementami z apteki które też tanie nie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no racja, na dłuższą metę kupowanie suplementów i soczków sklepowych ( z milionem łyżek cukru, mija się z celem) lub jednodniowych ( które są mega drogie tez w przeliczeniu ) się nie opłaca. Może namówię rodziców to mi dołożą spróbuje ich ugrać namową na zdrowy tryb życia;) W końcu to same witaminy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko pytanie jak już coś lepszego to jaki model, muszę poczytać czym się różnią dokładnie, zobaczę na tym pure green? Oni chyba są oficjalnym dystrybutorem marki więc może coś wybiorę. Fajnie by było jakby wypowiedział się ktoś kto już używa, jak to się sprawdza w warunkach domowych, jak z samą pracą, czy głośna czy rzeczywiście tak fajnie wyciskają prawie, że do sucha sok z tej pulpy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu bawić się w tańsze odpowiedniki/zamienniki, ktróre zaraz zepsują się. Jak chcesz żeby coś służyło na co dzień i raczej dłużej to rzeczywiście polecam Kuvings, Hurom, Omega. Hurom często można spotkać w gastro, to chyba dobry wyznacznik bo musi wytrzymac duże obciążenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli przechodzisz na zdrowszy tryb życia,możesz uzupełnić swoją dietę o jakieś zdrowe soki,jak np. sok z owoców noni z www.nonibioactive.pl Słyszałam,że ma wyjątkowe właściwości odżywcze i faktycznie lepiej się po nim czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde raz kozie śmierć, zamówiłam sobie dzisia kurieremj z tej strony puregreen.pl tą co jest na promocji hurom hh 2g, mam nadzieję że będzie mi służyć! Jak dostawa przyjdzie dam znać co i jak i jak się sprawuje! rodzice chyba mnie nie zabiją co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zabiją to cała zabawa z wyciskarką poszła na marne!!! ;) Tak źle chybaa nie będzie, dawaj znać jak przyjdzie i jak bedziesz po pierwszym testingu bo sam się mocno wciągnąłem w temat! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc! mogę śmiało napisać co i jak już z własnego doświadczenia ! ;) wczoraj kurierem dostałam już swoja upragnioną paczuszkę <3 dostawa mega ekspresowa w jeden dzień. Oczywko musiałam coś odrazu przygotować: na pierwszy rzut poszedł sok jakbłkowo marchewkowy (tylko to miałam w domu przed wyjściem do sklepu, haha) Sprzęt mega, co mnie zaskoczyło ten ślimak w środku nie jest ostry jest z jakiegos śmiesznego tworzywa, także w komplecie niczym się nie skaleczycie. Całe urządzonko nie składa się z wielu części, montaż jest łatwy tak samo mycie. A teraz o działaniu, moim zdaniem rewelka. Soczek wyszedł pyszny, można ustawić czy ma być bardziej klarowny czy gęsty, pozostałości porządnie odciśnięte (także nic sie nie marnuje, wszystko do ostatniej kropelki). Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem na priv lub jak chcecie tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba kroić owoce na mniejsze kawałki? Bo ja mam kuvings ten z dużym otworem i niby można całe wrzucać ale potem się blokuje, zreszta wkurza mnie strasznie jakoś trzezczy dziwnie i wiecznie przepycham w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem ci że czytałam o tym i to mnie właśnie odstraszyło od kuvingsa który jest marną podróbką jak możesz przeczytać, huroma! kroje sobie na mniejsze ale ile to trwa pare sekund? a wszystko gladko wchodzi no i wiadomo w jabłuszku np wykrajam środek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wyciskarkę do soków Kuvings http://zdroweimarkowe.pl/wyciskarki/9-wyciskarka-do-sokow-kuvings-b6000s.html i muszę przyznać, że jest to urządzenie rewelacyjne. Padło tutaj stwierdzenie, że wyciskarka nie przyjmuje całych warzyw czy owoców. To nieprawda. Właśnie mój Kuvings ma tę zaletę, że pozyskuje sok z całych owoców i warzyw. Sprawdza się to doskonale, kiedy ma się dostęp do świeżych, głównie sezonowych owoców lub warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciskarki do soków to fajne rozwiązanie. Szkoda, że są drogie. Akurat Kuvings o którym była wyżej mowa, to już w ogóle kosmos ceny. Jednak z opinii jakie spotkałam w internecie wygląda na to, że sprzęt jest warty swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka8512
Ja planuję kupić wyciskarkę: http://www.wyciskarki.eu . Naoglądałam się filmików Szusz o sokowaniu i pozazdrościłam :) W sumie tyle się słyszy o dobroczynnym działaniu soków,że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×