Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Su18

WZW typu C czy powinnam się zbadać

Polecane posty

Cześć! Rozstałam się z chłopakiem po 2-letnim związku. Powiedział mi na odchodnym, że jest nosicielem WZW C. Wiem, że w tej sytuacji powinnam się przebadać, ale boję się znać prawdę. Co jeżeli mnie zaraził? Nawet nie myślę mówić o tym komukolwiek bliskiemu, boję się że wszyscy się ode mnie odsuną. Jestem kompletnie załamana, nie wiem co mam robić HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzw c nie przenosi sie droga plciowa. chyba ze mialas kontakt z jego krwia. ale mozesz sie przebadac by potwierdzic regule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie hiv nie przejmuj sie. zbadaj sie wszystko bedzie dobrze na 99% jestes zdrowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób badania tylko w ten sposób dowiesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie:* Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie się robi takie badania? Czy trzeba iść do jakiegoś konkretnego specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal751
Idź do laboratorium i zrób badania. Nie pamietam ile kosztują ale nie sa drogie. Moja żona tez ma wzw c a ja nie mam a jesteśmy juz 11 lat razem. W sumie to dowiedziała sie na sam koniec tamtego roku ale od soboty zaczyna terapie i myślimy ze wszystko bedzie ok. Tak wiec nie martw sie na zapas tylko idź i zrób wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×