Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karolinkakarolinka

Xifaxan

Polecane posty

Gość Karolinkakarolinka

Witam, Prawie od roku czasu mam problem z przewleklym wzdeciem brzucha, ktore nie pozwala normalnie zyc. Do tego jest problem z wyproznianiem i hormonami plciowymi. Przez jakis czas pojawialy sie nadmierme gazy. Na dzien dzisiejszy na szczescie chociaz one ustapily. Moja waga wzrosla i nadmiernie wypadaja mi wlosy.Zrobilam juz mnostwo badan, wlocze sie po lekarzach, kupuje rozne suplementy, probowalam roznych diet, probiotykow - wydalam mnostwo pieniedzy na to wszystko. I nic sie nie zmienia. Lekarz przepisal mi teraz antybiotyk Xifaxan. Niestety jestem za granica, gdzie ten lek jest bardzo drogi i musze czekac na przesyłkę z Polski. Chcialam zapytac czy ktos mial podobne doswiadczenia i objawy... czy stosowal ten lek i czy poradzil sobie z tym problemem? Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś węgiel leczniczy albo czosnek (1 ząbek dziennie w trakcie głównego posiłku) albo nifuroksazyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wypróżnienie to olej rycynowy albo na recepte czopki bisacodyl albo lewatywa. Płatki owsiane na śniadanie czyli dużo błonnika. Albo niech Ci w szpitalu zrobią kolonoskopie - pijesz 2 butelki wody mineralnej ze środkiem na przeczyszczenie i potem latasz co chwile na kibel aż wszystko z ciebie wyleci i jelita się oczyszczą - potem dobra dieta .... powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mniej więcej około 50 roku życia zaczynają się Sypać to co z tobą będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazykwantel sprzedam

Xifaksan Ryfaksymina 600mg choroby przewodu pokarmowego: zakażenia jelitowe, biegunka podróżnych; encefalopatia wątrobowa.

Lek pod nazwą handlową Rifam, producent Siam Pharmaceutical, Bangkok, Tajlandia.

Jest to dawka 600mg, w Polsce jest dostępna tylko 200mg. Wybrałem najmocniejszą dawkę, bo wychodzi w ten sposób najtaniej za mg. Kapsułkę można otworzyć i proszek poporcjować. Można też zrobić dłuższą przerwę między podaniami.

Listki po 10 kapsułek, po 3zł kapsułka.
Ważny 01.2021.

Koszt pobraniowej 20zł lub osobiście koło Warszawy.

Całe opakowanie 100 kapsulek 250zł, włącza koszt pobraniowej.

Wysyłka bezpośrednio z Tajlandii po 2zł kapsułka, lotnicza rejestrowana 20zł.

Mam inne leki, o podobnym dzialaniu - metronidazol 400mg od 80gr za kapsułkę, tinidazol 500mg od 80gr za tabletkę.

Dawkowanie:
Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.
Zazwyczaj dorośli i dzieci po 12. roku życia:
Zakażenia jelitowe i biegunka podróżnych: od 200 mg co 8 godzin do 400 mg co 8–12 godzin.
Encefalopatia wątrobowa: 400 mg co 8 godzin.
Nie stosować dłużej niż 7 dni.

Polecam moje inne leki sprowadzane z Tajlandii  przeciwpasożytnicze, przeciwgrzybicze, antybiotyki, sproszkowana świńska tarczyca.

Dziękuję za zainteresowanie moimi lekami.
 
Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com
0066994403698

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×