Odpowiedz na ten temat

Zapalenie błony śluzowej żołądka i refluks.

• gość44 2017.10.13 [08:13]
    Kochana, nie tak prosto niech Cię wyslą. Wczoraj wylądowałam w szpitalu, bo samopoczucie okropne, prawie mdlałam, jeść nie moge, bez sił. Nawet mi krwi nie chcial zrobic. 3 godz siedzenia i powrót do domu. Kreon, tak wiem to są enzymy trzustkowe, ale to dała mi gastrolog i jak wezmę 2 do obiadu to mam mniejsze przelewania i bulgotania. Za tydzień mam wizytę u gastro, moze w końcu coś zdecydują. To przeziębienie mnie dobiło.
  • gość44 2017.10.13 [08:19]
    Cześć Iwona, przed chwilą wysłałam posta i go nie ma. Napiszę w skrócie jeszcze raz. Czuję sie zle, wczoraj byłam w szpitalu i po 3 godz siedzenia wróciłam do domu, nawet badań krwi nie chciał mi zrobic. Za tydzień mam wizytę u gastro, może coś jescze zlcą, taką mam nadzieje bo to wszystko to jeden wielki koszmar, mam dość.
  • gość44 2017.10.13 [08:20]
    kurcze no i post się znalzł, na następnej stronie, kurcze nie zauwazyłam.
  • Iwona3004 2017.10.13 [10:12]
    Gosc 44.
    Wiem ze nie tak prosto dostac skierowanie, to tak jak z moja gastroskopia ale przeciez musza cos zrobic a CT albo MRI mogloby pomoc w diagnozie... ja jak cos mi jest powaznego sama nie jade do szpitala bo siedzisz godzinami i czekasz, wzywam karetke i juz, w koncu placisz podatki no nie? Kochana bardzo mi przykro ze sie tak meczysz i nic nie jest lepiej smutas.gif oslabiona bo nie jesz jak powinnas i te bole brzucha, pogadaj z gastrologiem moze trafisz na kogos konkretnego kto w koncu podejdzie do Twojej choroby na serio.
    Pisz jak bedziesz mogla.
    Iwona
  • Kasa dla Każdego 2017.10.13 [11:30]
    Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie
    Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać!
    Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link:
    http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=762 15207
    i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.).
    Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł).
    Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.
  • Iwona3004 2017.10.14 [18:58]
    Gosc 44.
    Co u Ciebie, jak sie czujesz...troche sie martwie....
    Iwona
  • gość44 2017.10.14 [21:37]
    Hej Iwona, wróciłam do zywych... Zczęłam po trochu wciskać w siebie jedzenie i powoli odzyskuje siły. Zczęłam też brac probiotyki i debutir i jakby taki spokój mam w jelitach,a biorę dopiero 2 dni, oby nie zapeszyć. W piątek rano byłam w przychodni na badaniu krwi, moze wyniki będa w poniedziałek. A Ty jak się czujesz. Pozdrawiam Anka
  • Iwona3004 2017.10.15 [12:06]
    Gosc 44.
    Czesc Anka.
    Nareszcie wiem jak masz na imie usmiech.gif .
    Ciesze sie ze u Ciebie poprawa i wrocilas do zycia...a u mnie od wczoraj znow troche gorzej, wczoraj caly dzien kamien na zoladku, bulgotania, przelewania w jelitach...dzis biegunka, scisniety zoladek i bulgotanie w zoladku a nie w jelitach, kreci mi sie w glowie....nie jadlam nic innego czy nowego co mogloby zaszkodzic...mysle ze to z nerwow...jutro znow do pracy i mam juz stresa...w srode mam pierwsza rozmowe z psychologiem, zobaczymy co mi powie...
    Pozdrawiam.
    Iwona

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...