Odpowiedz na ten temat

Zapalenie błony śluzowej żołądka i refluks.

• tamta_dziewczyna 2018.01.30 [09:03]
    Ja też mam teraz takie podrażnienie/zapalenie. I również wywołane NLPZ! Biorę helicid 2 x dziennie i po tygodniu jest znaczna poprawa. A raczej była bo dopadło mnie jakieś przeziębienie no i wzięłam neosine , a to był błąd wszystkie objawy wróciły... Nie mam pojęcia jak walczyć z infekcją, skoro nawet czosnku i owoców nie mogę? Bo o lekach nie wspomnę. Macie jakieś sprawdzone sposoby?
  • gość 2018.01.30 [09:45]
    ja właśnie mam tez takie stany depresyjne do tych boli wiec lekarz mi zdiagnozowal bole jako nerwobole, na stronach różnych tez tak pisza np. http://no-spa.pl/zespol-jelita-nadwrazliwego/ przyczyna-zjn - refluks cały czas mi dokucza ale po zwyklej nosie czuje sie lepiej nie wiem czy jeszcze isc do innego lekarza zobaczymy
  • gość 2018.03.09 [10:19]
    witajcie...czy przy tym schorzeniu ma ktoś problem z pieczeniem i bólem w całej jamie ustanej?...ja męczę się już piąty rok...piecze i boli zwłaszcza podniebienie...lekarz powiedział mi że to stomatodynia czyli zespół pieczenia jamy ustnej...podobno nie do wyleczenia...a często wystepuje i przy refluksie i przy zakażeniu helicobakterem

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...