Odpowiedz na ten temat

ZATOKI

 • hagart44 2016.03.20 [16:28]
  Do mnie parę tygodni temu dotarła przesyłka z inhalatorem Baby Sanity i już jesteśmy po testach z synkiem usmiech.gif Jest okej, działa bezproblemowo. Pierwsze co się rzuca w oczy to design maszyny, która jest w formie takiego zajączka. Synowi od razy się spodobała i praktycznie nie miał żadnych oporów przed rozpoczęciem inhalacji.
 • gość 2016.03.20 [22:08]
  Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało:
  Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą.
  Zaczerpnięte z bloga:
  http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/
 • Miszi 2016.06.15 [23:40]
  Mi po kilkunastulatach pomógł skutecznie zabieg usunięcia sluzówki zatok falami radiowymi.Kilka miesięcy gojenia i lek uodporniający,zdarza sie zachorowac 1 lub 2 x rok.
  Życzę zdrowia
 • Misia X 2016.06.16 [18:07]
  Mogę polecić aerozol aquamer u mnie się sprawdził stosowałam go jak miałam ostry katar . Działa także w przypadku ostrego zapalenia zatok i alergii.
 • medicusdcl 2016.06.27 [14:55]
  Domowe sposoby, o których wielu z Państwa pisze, działają doraźnie, ale nie eliminują problemu całkowicie.  Przy problemach z zatokami rekomendujemy skonsultowanie objawów z lekarzem laryngologiem, ponieważ przyczyny mogą być różne. Specjalista przeprowadzi wywiad, zleci badania diagnostyczne i dobierze odpowiednią metodę leczenia. Wszystkich Państwa, którzy dalej szukają pomocy zapraszamy na naszą stronęwww.medicusdcl.pl oraz do kontaktu z rejestracją telefoniczną pod nr 71 74 96 000.
 • wesaa 2016.09.20 [14:22]
  Mi się sprawdza taki sprzęt jak PRO Sanity. Nie zajmuje za dużo miejsca, można na dość dużą odległość odsunąć od korzystającej osoby. U mnie w domu to najczęściej są dzieci, które na początku się inhalacji bały, ale teraz same wołają, że chcą. Dużo tutaj zależy od świadomości, ale też od jakości sprzętu.
 • kaska1265 2017.02.03 [11:39]
  Parę tygodni temu zamawiałam inhalator Sanity Simple. Polskiej firmy urządzenie, z gwarancją na 3 lata więc wyjątkowo długą zwłaszcza jak się sprawdzi ile konkurencyjne marki dają takiego zabezpieczenia. Przewód zasilający jest długi, w zestawie torba na wszystkie akcesoria, lek jest szybko generowany, to też już mogę stwierdzić po tym krótkim czasie odkąd z inhalacji korzystamy.
 • lucja334 2017.02.10 [10:13]
  W leczeniu dolnych dróg to mogę nasz inhalator podpowiedzieć -Alergia Stop. Porządna polska konstrukcja, dwa lata gwarancji, lekki aparat wygodny w ustawieniu. Samo wdychanie aerozolu do jakoś szczególnie skomplikowanych raczej nie należy. U nas w domu to z inhalacji korzystam ja z mężem, ale też dzieci jak się zaziębią. Przy zapaleniach płuc i oskrzeli to szczególnie szybko można dzięki inhalacji wrócić do zdrowia – mam to przetestowane na sobie.
 • jola655 2017.02.23 [10:09]
  W domu używamy inhalatora Sanity Simple. Dość prosta konstrukcja, bo w zasadzie wszystko można w kilku prostych *****ch złożyć i schować do torby, ale parametry ma całkiem przyzwoite. Dobre, żwawe tempo produkcji aerozolu. Lek jest w różnych opcjach generowany – mniejsza, większą cząsteczka. Można leczyć zatoki i gardło, ale też jakieś schorzenia związane z płucami czy oskrzelami.
 • jankisss 2017.07.20 [09:27]
  Można teraz w dobrej jakości inhalatory znaleźć, jeszcze jakąś dekadę temu tego nie było. Ja kupowałam jakoś pół roku temu Alergia STOP. Działa płynnie, nic się nie zacina, można w krótkim czasie porządną dawkę leku przyjąć. Różne lekarstwa można tutaj zastosować, ważne żeby były przystosowane do podawania wziewnie.
 • martakru 2017.09.12 [14:41]
  Super jestem zadowolona z inhalacji urządzeniem Baby, nie ma jakiś zacinek, córa jest sobie w stanie dopasować oddech do pracy inhalatora.
 • gość 2017.09.13 [15:40]
  Dla mnie było ważne żeby inhalator się dla dziecka nadał i taki jest Simple bo cichy i szybki.
 • gość 2017.09.13 [15:44]
  Ale male dzieci nie maja jeszcze zatok.
 • Martians 2017.10.12 [14:10]
  Można Simple za niewygórowane pieniądze dostać, mi się spisuje bez zarzutu.
 • dariastybak 2017.10.25 [15:50]
  Ja szukałam jakiejś alternatywy dla dużych stacjonarnych inhalatorów i znalazłam coś takiego jak Silent Mesh, jest kieszonkowy, można sobie taką inhalację zrobić wszędzie gdzie się akurat jest.
 • gość 2017.11.21 [13:43]
  Ja bym podpowiedziała Silent Mesh, ergonomiczny, poręczny dobra alternatywa dla dużych inhalatorów tłokowych.
 • gość dziś [12:51]
  W dobrej wielkości lek przetwarza Simple, lek jest na tyle mały że aerozol może go doprowadzić dalej w drogi oddechowe a nie tylko na wierzch.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...