Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

glenwood

Zespół cieśni nadgarstka-kto mial?

Polecane posty

Czy ktos z was mial to schorzenia i w jaki sposob go leczyl,chodzi mi o leczenie nieoperacyjne,czy jest jakis inny sposob leczenia?Jezeli macie jakies sprawdzone sposoby ,to bardzo prosze napiszcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do glenwood
jakie masz objawy? ja tez mam podejrzenie tego tylko dodatkowo mam stany zapalne w sciegnach wiec mam jeszcze nadzieje ze gdy je wylecze to to meczace mrowienie i dretwienie ustapi. mam skierowanie na badanie emg i bardzo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to schorzenie nie dotyczy bezposrednio mnie,lecz mojego meza.w styczniu mial wypadek w pracy,zlamal lewa reke i to wielokrotnie,miedzy innymi mial doslownie strzaskany nadgarstek,i pekniecie obydwu kosci tuz przed nadgarstkiem(zapomialam jak one sie nazywaja) oprocz tego polamane kosci w srodku dloni,kosci srodrecza,dokladnie te od palca srodkowego do najmniejszczego,kosc srodrecza dotyczaca palca serdecznego byla zlamana 9 razy,jest skrecona wkretami z tytanu i polaczona lancuszkiem.na ta kosc mial operacje na koniec stycznia,no ale niestety doszlo do infekcji pooperacyjnej,maz ma podawany teraz antybiotyk dozylnie na infekcje i dodatkow znalezli jaks bakterie,no i dlon jest jeszcze ciagle opuchnieta.a co do ciesni nadgarstka,to nie mamy jeszcze diagnozy lekarza,ale fizykoterapeuta potwierdza nasze przepuszczenia,a objaw to cierpniecie palcow od kcuka do srodkowego,szczegolnie najgorzej wskazujacy,cierpniecie jest tak mocne,ze ma wrazenie jak by mu ktos wbijal igly w palce,jak kolwiek nie ulozy reki caly czas jest tak samo,a poza tym dodakowy objaw ,to uczucie zimna w lokciu,chociaz tu tez trzeba sie zastanowic czy wiaze sie to z tym,bo lokiec mial tez polamany,4 zlamania, 3 z przemieszczeniem i jedno otwarte.no i sa tam tez metale,wiec moze od tego to uczucie zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do glenwood
oj to faktycznie ciezka sprawa. w takij sytuacji moglo dosc o ucisku na nerw w kanale nadgarstka skro kosci zostaly mocno uszkodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczyłem się na to kilka lat i z doswiadczenia powiem, ze nie ma co zwlekać, tylko od razu zdecydować się na zabieg. W Suchym Lesie pod Poznaniem jest dobry lekarz specjalizujący się właśnie w leczeniu chorób nadgarstka - dr Popow. Mogę polecić, bo to właśnie on przeprowadził mi zabieg i dolegliwości szybko zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może SPAMOW, śmieciu reklamowy ty? :o WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tata miał ten problem, uciążliwy do tego stopnia, że nie mógł utrzymać kubka z kawą dłużej niż 10s. na szczęście trafiliśmy do Kliniki Nadgarstka w Poznaniu. Kawał drogi, ale cena praktycznie o połowę mniejsza niż w Warszawie, a wyjazd na zabieg to kwestia jednego dnia. Wszystko trwało ok. 30 minut, a po 2 godzinach tata wracał już do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem. Koszmarna choroba. Dlatego musiałem skorzystać z pomocy kliniki nadgarstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem i gdyby nie klinika nadgarstka to pewnie miałbym nadal problem, pomogli mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukaliście jakichś alternatywnych rozwiązań, żeby pozbyć się problemu? Operacja chyba nie jest najlepszym wyjściem, zwłaszcza że nie zawsze się udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Alternatywą na pewno jest metoda BP stosowana w centrum w Wieliczce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×